Za mě proběhlo všechno v pořádku ,zboží bylo doručeno správně v dobrém stavu.Za me OK.

• Zboží přišlo v pořádku a rychle
    • Kromě sms a prvotního e-mailu pro potvrzení objednávky už žádná komunikace. Následně přišel už e-mail od PPL, že je zboží na cestě. Takže do poslední chvíle nevíte jestli se objednávka vyřizuje nebo ne…

nekomunikace e - shopu, ani po třech týdnech, po telefonickém dotazu mě nevysvětlili stav objednávky

• Naprosto rychlé vyřízení objednávky

super cena, a tovar skladem

Bez problémů, rychlé dodání, dobrá komunikace obchodu

• Vstřícné jednání při reklamaci zboží

Málokdy se stává, že obchodník reaguje tak rychle a vstřícně.

flexibilně změnili způsob přepravy tak aby zboží s jistotou dorazilo před vánocemi

• Vůbec se neobtěžoval mě oznámit že zboží není na skladě

• rychlé doručení, dobrá cena proti konkurenci

vše ok

• Ani po týdnu od objednání mi obchod neposlal zálohovou fakturu, abych mohla zboží zaplatit a to jsem kvůli objednávce i telefonovala a bylo mi slíbeno co nejdřívější vyřízení. Objednala jsem zboží jinde.

Komunikace v pořádku.
    Vše proběhlo bez problémů
    Spolehlivý obchodník

• rychlost dodání, velký výběr zboží za příznivé ceny

• Super rychlé vyřízení a dodání!

Na internetu měli uvedenou jinou cenu, než byla hodnota zboží (jejich chyba) a proto mi obchod zrušil objednávku.

• zboží za bezkonkurenční ceny, jen se ho nedočkáte
    • nesplnění dodací lhůty
    • nulová komunikace ze strany obchodu, pokud se nezajímáte sami

Objednané zboží bylo na webu označeno jako "obvykle expedujeme do 3 dnů". Po týdnu od objednávky jsem obdržel pouze potvrzení o objednávce, ne však jiné informace. Napsal jsem tedy do E-outdoor email, na který jsem nedostal žádnou odpověď.
    Později jsem tedy do obchodu zavolal. Pán mi řekl, že zboží nemá, ale měl by ho mít příští středu (za týden). Řekl jsem tedy, že počkám.
    Po dalším týdnu jsem stále nedostal žádné další informace, tak jsem pánovi volal znovu. Opět jsem si pouze vyslechl stejnou pohádku o dodání příští středu a objednávku jsem tedy zrušil. Peníze přišly zpět po 3 pracovních dnech od zrušení.

Dodanie síce trochu dlhšie trvá (u mňa 4dni), ale inak všetko ok :) ďakujem a doporučujem.

Produkt byl doručen, ale ne ten, který jsem si objednal na vašich stránkách.
    Poslali jinou, která se liší od objednané

Reakce obchodu E-Outdoor

zákaznice obdržela termosku s jiným vyobrazením loga výrobce, bohužel z důvodu jazykové bariery nebylo toto komunikováno na možnou výměnu produktu.
    Za vzniklé pochybeni jsme se omluvili.

Po potvrzení objednávky již žádná komunikace neproběhla.