• Ne komunikace ze strany obchodu

• jiné zboží, než bylo objednáno. Žádná komunikace ze strany obchodu. Poprvé a zároveň naposled.

• Zboží je skladem ,ale ani po dvou týdnech nedorazilo. Telefony nikdo nezvedá, jen dorazily dva automatické emaily. Vědět to dopředu, tak objednám jinde.

Po dvou týdnech zboží stále nedorazilo, telefony nikdo nezvedá, jen dorazily dva automatické emaily.

• No tak to tedy opravdu nevím. Za mě katastrofa a důrazné varování ostatních před nákupem v tomto 'e-shopu'
    • Zboží deklarované skladem nedodává, nekomunikuje, telefony nebere, na e-maily nereaguje, v rámci online chatu neodpovídá.

Před skoro 3 týdny jsem objednala zboží deklarované skladem. Potvrzení o objednávce dorazilo obratem. To ale byla bohužel poslední aktivita, spíše agónie ze strany e-shopu. I přesto, že v dodacích podmínkách je psáno - zboží skladem, objednané do 11 hodin, odesíláme ten samý den, mě do dnes nic nepřišlo, zkoušela jsem volat, psala jsem maily, šla na online chat obchodu a nic. Takže tomuhle 'obchodníkovi' se příště vyhnu obloukem a Vám doporučuji se také obrátit jinam, kde nebudou mrhat Vašim časem.