• Ne komunikace ze strany obchodu

• Vstřícné jednání

Komunikace probíhala přes [email protected]

• jiné zboží, než bylo objednáno. Žádná komunikace ze strany obchodu. Poprvé a zároveň naposled.

• Zboží je skladem ,ale ani po dvou týdnech nedorazilo. Telefony nikdo nezvedá, jen dorazily dva automatické emaily. Vědět to dopředu, tak objednám jinde.

Po dvou týdnech zboží stále nedorazilo, telefony nikdo nezvedá, jen dorazily dva automatické emaily.

• No tak to tedy opravdu nevím. Za mě katastrofa a důrazné varování ostatních před nákupem v tomto 'e-shopu'
    • Zboží deklarované skladem nedodává, nekomunikuje, telefony nebere, na e-maily nereaguje, v rámci online chatu neodpovídá.

Před skoro 3 týdny jsem objednala zboží deklarované skladem. Potvrzení o objednávce dorazilo obratem. To ale byla bohužel poslední aktivita, spíše agónie ze strany e-shopu. I přesto, že v dodacích podmínkách je psáno - zboží skladem, objednané do 11 hodin, odesíláme ten samý den, mě do dnes nic nepřišlo, zkoušela jsem volat, psala jsem maily, šla na online chat obchodu a nic. Takže tomuhle 'obchodníkovi' se příště vyhnu obloukem a Vám doporučuji se také obrátit jinam, kde nebudou mrhat Vašim časem.

• Skvělé rozdělení kondomů dle různých kritérií, jiný obchod to snad ani nenabízí...

• přehlednost, velký výběr

• Diskretní baleni

• rychlé zaslání, anonymita

Velmi příjemná komunikace ohledně doladění a sladění dvou zásilek, rychlé a anonymní zaslání, dobré zboží. Rozhodně doporučuji!

Obchod je výborný

• Široký sortiment, dobrá cena, velmi ochotní pracovníci na chatu.

Měla jsem problémy s objednávkou. Obchod začal sám vše proaktivně řešit. Pracovnice na chatu byla velmi ochotná a vše nakonec proběhlo hladce a bezproblémově. Je hezké, že takovou péči věnují i relativně malé zakázce. Děkuji.

• najde se tam všechno :)

luxus :)

• Väčší rozmer kondómov ;)

• rychlost, solventnost
    • žádne

nejlepší internetový obchod

S obchodem nemam jediny problem, ale dopravni spolecnost predala zbozi recepcni misto do mych rukou a to bez jakehokoliv upozorneni. Vzhledem k typu zbozi je to ponekud neprijemne. I kdyz vse bylo zabaleno velmi diskretne, podle odesiletele se da velmi snadno dohledat, o jaky typ zbozi nejspis jde.

• Velký výběr kondomů

• výhodnější ceny
    • nenašel jsem žádné

nakoupíte zde levně rychle a budete spokojení