• Nízká cena

• Padělek
    • Dlouhá doba doručení

Drahý padělek, který má tiskárna vůbec nepřijímá. Nápis Canon je poškozený, aby se nedalo zjistit pravou značku. To je hrůza.

Po týdnu, zaplacené zboží ještě nedorazilo

• Vadné zboží. Náplně v tiskárně nefungovali.

Peach sada PBP200: laminátor PL718 + skartovač PS400-40 + ruční řezačka papíru PC100-04 . Skartovačka byla nefunkční - shořelelý spínač. Protože jsem nutně potřebovala laminovačku, skartovačku jsem nereklamovala- musela bych sadu poslat celou zpět.

reklamace - HP 302XL černá nefunguje.

Obednáno 16.8. zboží skladem, teprve 22.8. odesláno , doposud nedorazilo pravděpodobně vina dopravce DPD

• Ochota a rychlost jednání
    • Obsah inkoustových náplní má malou gramáž, po měsíci jsem masel objednat znovu

Reakce obchodu E-Janka

Dobrý den, náplně mají standardní obsah: 44ml černá = cca 950 stran a 35ml barevná = cca 740 stran. Vzhledem k tomu, že se jedná o "archaický" typ náplní (HP 15 a HP 78), které nejsou již běžně skladem, bylo zboží expedováno do 8 dní od objednávky.

Kompatibilní náplně, které jsem si objednala jsem měla jako dárek. Ale černá barva je nefukční - takže tato situace je nanejvýš nepříjemná. Barvu vracím zpět. U první otázky bych napsala spíš asi ne, než přímo ne. Ale tato volba u ní není.

Reakce obchodu E-Janka

za tuto nepříjemnost se omlouváme, zboží bylo v rámci řádné záruky vyměněno za nové a věřím, že dnes již slouží k plné spokojenosti zákazníka.

• Služba se velmi zhoršila

Dříve bezproblémový s dostatečným sortimentem a rychlou dodávkou.
    Nyní sortiment náplní velmi redukovaný, po odeslání objednávky tato přijata a tím vše skončilo. Zboží nebylo dodáno bez udání důvodu.
    Velké zklamání

Reakce obchodu E-Janka

velmi mne mrzí Váš komentář, ano je pravda, že dodávka zboží byla z naší strany expedována o několik dní později a to jednak z důvodu že v objednávce jste objednal mj. zboží s expedční dobou 10 dní (tato informace byla u zboží uvedena) a navíc v době těsně před koncem roku, nicméně zboží Vám bylo po novém roce v pořádku doručeno. Za zpoždění se samozřejmě omlouváme.

• Před rokem jsem byl spokojen, koupil jsem barvu, která byla shodná s vyobrazenim.
    • Nyní mě překvapila Klamavá nabídka, koupil jsem barvu ,kterou jsem nechtěl a to opakovaně .

Reakce obchodu E-Janka

Dobrý den, mrzí mne Vaše negativní hodnocení, které vyplynulo z toho, že výrobce náplní lehce změnil vzhled náplní, který vedl k doměnce, že náplně jsou odlišné od předchozích a jsou tudíž pro jinou tiskárnu. Nejedná se o žádnou klamavou nabídku, ale o technologickou změnu ze strany výrobce, která ale nijak negativně neovlivnila funkčnost a kvalitu tisku. Po telefonickém vyjasnění situace věřím, že Vám náplně fungují tak jak mají.

• Nevím, ale v tomto obchodě již nakupovat nikdy nebudu.
    • Velmi špatná komunikace se zákazníkem. Odpoví až dvou týdnech. Neváží si zákazníků.

Reakce obchodu E-Janka

Dobrý den pane K., mrzí mne Vaše hodnocení zde na Heurece, zvláště poté, kdy jsme Vám vyšli maximálně vstříct, a i přesto, že jste nám vrátil rozbalené a částečně použité zboží jsme Vám vrátili po telefonické dohodě alespoň poměrnou část ceny zboží, přestože dle zákona Vám na vrácení peněz nevznikl nárok. Myslím si, že náš postoj byl vůči Vám velice vstřícný a rozhodně bych nesouhlasil s Vaším tvrzením, že si zákazníků nevážíme.

• U dodaných tonerů s čipem u tří tonerů s pěti čip nefunguje,i když tonery fungují a barvy se vytisknou.

• nevím
    • objednal jsem si barvy do tiskárny. Tiskárna hlásí
    • černá barva prázdná a barevná půlku.

příště si asi koupím radši originální barvy.

Reakce obchodu E-Janka

v uvedené záležitosti jsme kontaktovali výrobce náplní. Jednalo se o sadu inkoustových náplní kompatibilních s HP 300XL (černá + barevná) a zde je jeho vyjádření:
    Z důvodu patentové ochrany těchto náplní nelze prodávat (nejen) na evropském trhu alternativní náplně. Proto jsou tyto kompatibilní náplně vyráběny jako recyklované originální náplně.
    Náplně nemají fyzickou detekci hladiny inkoustu a ta co je zobrazována na tiskárně nebo v software na PC je zapsána v elektronice náplně. Tuto informaci nelze v elektronice náplně resetovat, nebo-li nastavit tak, aby ukazovala skutečné množství inkoustu, ale zobrazuje tzv. poslední stav hladiny inkoustu, který v ní byl zapsán v době její recyklace.
    Tzn. že některá náplň může zobrazovat částečné množství a některá dokonce nulový stav inkoustu. To ale neznamená, že náplň je prázdná nebo částečně vypotřebovaná.
    Náplně jsou v procesu recyklace plněny množstvím inkoustu, které je větší než u původních originálních náplní HP 300XL.
    V případě černé se jedná o množství odpovídající tisku 855 stran oproti 600 stranám u originální náplně, v případě barevné 525 stran oproti 440 stranám u originální náplně (uváděné počty stran jsou měřeny dle ISO/IEC 24711).
    Tiskárna Vám sice nezobrazí skutečné správné množství inkoustu, ale bude bez problémů tisknout až do úplného vyčerpání inkoustu z náplně.
    Nezobrazování skutečného množství inkoustu je kompenzováno cenou náplní, která je mnohem nižší než cena originálních náplní.

• dlouhá dodací hlůta

Reakce obchodu E-Janka

Dobrý den, velice mne mrzí Vaše nespokojenost s délkou dodací lhůty, ale 2 položky zboží, které jste si v objednávce objednali měly uvedenu dostupnost do 7 dní a objednávka Vám byla expedována 7. den od data objednání. Samozřejmě se pokusíme zlepšit dostupnost některých položek zboží, tak abysme vyšli vstříct požadavkům našich zákazníků.

• Zadne vyhody
    • Nekomunikatyvnost

Tento obchod nedoporucuji nebot,s vami nikdo komunikovat nebude,na emaily pan Kucera vubec neodpovida.Tento obchod nedoporucuji.Koupil jsem si zbozi a ted mi nechteji vratit jak penize tak ani jiny zbozi.Zadna komunikace ze strany obchodu.NEDOPORUCUJI!!!

Reakce obchodu E-Janka

Dobrý den, mrzí mne Vaše reakce zde na heurece, zvláště poté, co jsme se spolu telefonicky dohodli a vyšel jsem Vám maximálně vstříct, s tím, že i přesto, že zboží ještě nebylo posouzeno výrobcem v rámci reklamačního řízení, nabídl jsem Vám na Vaši žádost dodání zboží jiného. Ano, uznávám, že jsem Vám 1x hovor v době mimo pracovní dobu nezvedl, ale následně jsem Vás kontaktoval zpět. Nakonec jsme se myslím dohodli k oboustranné spokojenosti.

• Neinformavalo jste mne o tom že zboží není a nechali jste mne čekat týden, kdybych nezavolal tak bych asi čekal do dnes.,

Nedoporučuji nikdy nikomu-.

• komunikace pouze mailem