• Docela nízké ceny
    • Hlavním problémem obchodu je komunikace. Až když už Vám skoro dojde trpělivost, tak začnou komunikovat. Informační email, že je zboží na cestě nedorazí vůbec, anebo opět se musíte připomenout co se děje.

Komunikace a délka dodání zboží je zásadní problém tohoto obchodu. Chyba není určitě v zákaznikovi. První a poslední nákup.

• dlouhá doba dodání, nekomunikují na dotazy
    • stále nevím zda mi vůbec zboží dojde

vzhledem k výše uvedenému NEDOPORUČUJI

• nikdo se mnou nekomunikuje

• dobré ceny
    • možnost osobního odběru a platby v hotovosti

NEDOPORUČUJI nakupovat v tomto obchodě.Objednala jsem zboží,dětský dalekohled,nikdo se však neozval,nenapsal...nakupuji na internetu dost často,ale tohle se mi ještě nestalo :(

Dobrý den
    Mohla byste nám, prosím napsat do jakých obchodů chodíte nakupovat?
    Jelikož jste si zaškrtla platbu předem a do dnešního dne jste platbu neuskutečnila.
    Rádi bychom chodili taktéž nakupovat zadarmo jako vy

• Nabízí co ve skutečnosti nemají.

Raději si zboží vyhledejte a obědnejte jinde.

• Rychlost, spolehlivost
    • Zadne

Nakupujte, jsou spolehlivi

Zboží jsem obdržela dříve než bylo dohodnuto. ( v popisu byla doba dodání 4 týdny).
    Zboží bylo krásnější než na fotu a jsem s ním moc spokojená

• Neserióznost

Nejednali s námi na rovinu, nesdělili nám, že z jejich strany nastal problém a že tudíž naše podmínka ohledně urgentnosti dodání nebude respektována.Nechali nás čekat bez vysvětlení. Museli jsme sami začít věc řešit.
    Ačkoli mají účet u stejné banky a peníze, které mají vrátit za nerealizovaný obchod /a které by tu tudíž mohly být během jedné vteřiny/ tu ještě nejsou.

Dobrý den
    po 7 emailech jsme od Vás obdrželi platbu.
    toto je znění emailu,který jste od nás obdržela:
    Velice moc se omlouvám.
    Stala se nám nemilá věc
    Aroma lampy které jsme obdrželi od výrobce došli poškozené. Výrobce nám přislíbil,že nová zásilka dojde do dvou dnů,ale bohužel je to už týden a lampy ještě nedošli.
    Tudíž jste nemusela nic sama řešit. Když už chcete napsat špatné hodnocení,prosím o pravdivé údaje. Bylo Vám nabídnuto jiné zboží ve vyšší hodnotě jako kompenzace a také žádost o zaslání čísla účtu, na které Vám vrátíme platbu .Odpověď zněla že chcete lampu kterou máte objednanou zaslat do Finska..Číslo účtu jsme se dozvěděli až po třech dnech a několika emailech s urgencí Také se podívejte do svého bankovnictví, kde zajisté naleznete vrácenou platbu zpět.

• vynikající komunikace, velice příjemné a ochotné vystupování

Moje objednávka byla vyřízena bleskově a obchod mi vyšel vstříc i při řešení nesrovnalostí z mé strany a to obratem.
    Milé a rychlé jednání, zájem o zákazníka. Za sebe mohu doporučit.Zase objednám.í

• komunikaci se zakaznikem

Dobrý den
    Objednávku jste vytvořila 27.11.2014 a vybrala jste si platbu převodem - byla jste 4.12.2014 upozorněna ,že jsme doposud neobdrželi platbu abychom Vám mohli zboží odeslat. Do dnešního dne jste neuhradila Vámi objednané zboží

• Zamrzlá reakce.Po 6 dnech mi teprve odeslali zboží, ktere jsem si neobjednal!

Reakce obchodu E-Hermiona

Vzhledem k tomu, že jste zvolil platbu předem odesíláme zboží až po připsání peněz na náš účet a to 25.11. jsme obdrželi Vaši platbu a odeslali jsme Vám email o obdržení platby a 26.11. jsme odesílali balíček a zároveň zaslali email, že balíček odesíláme. Balíček jste si vyzvedl 02.12.2014 15:44:16 a ani jste nás nekontaktoval, že je zboží v nepořádku

• Dodací lhůta

Reakce obchodu E-Hermiona

U zboží, které má v dostupnosti na objednávku opravdu dodání nemůžeme urychlit

• rychlost a skvělá komunikace

• délka dodací lhůty

Zboží jsem objednala před deseti dny, zatím o něm nic nevím. Dostupnost není u zboží vyznačena, takže vůbec nelze zjistit, zda je skladem či nikoliv. Od obchodu žádné zprávy, pouze, že se objednávka vyřizuje.

Reakce obchodu E-Hermiona

Zboží jste neobdržela, jelikož jste si vybrala platbu předem a k dnešnímu dni jsme platbu neobdrželi. Tudíž jsme objednávku nemohli odeslat. Délka dodací lhůty je závislá na typu platby a zvolené dopravy. Veškeré zboží je skladem v depozitu

• |Přišlo mi všechno mnou objednané zboží,vše bez problému.Jsem s nákupem spokojena

Doporučuji všem kupujícím

• ceny
    • komunikace
    • indviduální přístup
    • vstřícnost

VELMI SE OMLOUVÁM firmě E-HERMIONA za mou předešlou negatívní recenzi.Tato patřila e-shopu ANECO v.o.s.,došlo k tomu mou nepozorností.Máte totiž nejen stejnou adresu,ale i umístění ve vyhledávači www.Moc mne můj omyl mrzí.

• Vše

Objednal jsem si zboží,údajně prý : SKLADEM S DODÁNÍM 1-3 DNY. Jsem místní,takže jsem si myslel,že když si to osobně vyzvednu,neměl by být problém mít součástky v termínu doma.Čekal jsem, po čtyřech dnech se snažil zjistit,zda-li na mne nezapomněli.Dosud se ani neobtěžovali odpovědět.S takovou arogancí se člověk setkává u politiků.V obchodě bych však čekal spíše opačné chování.Jinak nechápu,proč tedy obchodují,když to nechtějí dělat.Anebo, že by to bylo tím,že jsem si objednal JEN za pár stokorun?