• Je super a 100% spolehlivý , výborná komunikace s prodejcem .Určitě všem doporučuji
    • Žádné

Je super určitě doporučuji

• Prehlednost webu a nejde poznat zda je zbozi skladem.

Nakupovani v obchode probehlo vporadku, ale pak rozvot spolecnosti Intime byl katastrofalni. Nakonec jsem si musel jet pro balicek sam, Prisla mi sms, ze se bude dorucovat. Volal jsem zpetne ridici a ten mi rekl, ze papiry od banlicku ma ale balik ne. Nakonec vecer volal ze ho v aute nasel a ze si muzem dat sraz 15 km vzdalene benzinky, ze balicek byl v depu olomouc ale k nam to dorucuje depo Brno. Muselo by se to prevest do brna a pak k nam, ale to by se nestihlo do stedreho dne. Objednacka provedena 16teho, 17 byla provedena objenavka dopravy. Od te doby jsem nekolikrat kontaktoal info linku dopravce intime (asi po 15 minutach me prepojili). Ujistovali me ze je vse vporadku ze me vse doruci. Nakonec vse dobre dopadlo a balicekm mam doma. Jak rikma musel jsem si pro nej zajet.

• velký výběr
    • spolehlivost

určitě doporučuji

• obchod jsem si vybrala pro příznivé ceny.

Ačkoli objednané zboží měli původně uvedené jako na skladě, po objednání se ukázalo, že tomu tak není a že dodací lhůta by byla příliš dlouhá. Nicméně obchod je solidní, okamžitě mě informovali a rovněž bez prodlení vrátili peníze. Takže celkově hodnotím kladně jako důvěryhodný obchod.

• nízké ceny
    • nepřehledný web a podklady k platbě

Objednala jsem samolepku na zeď a chápu, že to sem z Číny chvíli trvá, ale na e-bay si to umím objednat i sama a napíšou mi tam aspoň "estimated delivery" a ne každý měsíc přátelskou připomínku "Vaše zboží je na cestě do ČR, vyřizujeme zákazníky před Vámi. Kdyby se Vám náhodou chtělo, můžete to i nějak zaplatit."

E-shop i forma komunikace na mě působí neprofesionálně.

Reakce obchodu E-Hermiona

Objednala jste si zboží kde jste předem věděla, že dodací lhůta je až 30 dní. Jednak je to uvedené přímo u výrobku které jste si objednala a jednak jste obdržela informační email, kde bylo uvedeno upozornění, že se jedná o zboží s delší dodací lhůtou. V tomto případě jste mohla objednávku zrušit. Na místo toho jste po 15-mi dnech zaslala platbu. Tímto pro nás znamená, že objednávka je Vámi akceptovaná. Platba byla připsána k 15.11. o čemž jste byla informována, což znamená, že objednávka běží teprve 14 dní nikoliv ne měsíců jak mylně uvádíte.

• Rychlost, vstřícnost, velice slušné jednání
    • Nevím o nich

Jsem velice spokojená. V dnešní době jsem se s tak ochotným přístupem k zákazníkovi dlouho nesetkala.
    Mohu všem vřele doporučit.

• Ještě jsem se nesetkal s e-shopem, který vám odmítne vyřídit objednávku bez toho, aby jste jim nejdříve zaslali 20% zálohu. Nejen, že mě to jako člověka uráží, protože z takového jednání cítím nedůvěru vůči zákazníkovi, ale zároveň mě to staví pomalu do pozice zloděje:-( Z takového e-shopu, který razí politiku záloh, tak z takového bych si nekoupil už ani zápalky.

NEDOPORUČUJI!!

Reakce obchodu E-Hermiona

Dobrý den
    měl jste zájem o zboží na zakázku ( objednávku) kde dodací lhůta je až 5 týdnů. Bohužel v tomto případě jsme nuceni požadovat zálohu na objednané zboží. Veškerý sortiment v našem obchodě je bez požadované zálohy kromě zboží na objednávku s dlouhou dodací lhůtou. V popisu zboží je uvedeno, že se jedná o zboží, při kterém je zapotřebí buďto zboží uhradit nebo zaslat 20% z ceny na zálohovou fakturu. Zajisté jste si popis zboží přečetl a tudíž jste si zboží nemusel v tomto případě objednávat.Dle vyhodnocení D-testu na který jste též zaslal svou stížnost jsme na 100 procent v právu.
    V žádném případě necítíme nedůvěru k zákazníkům

• Kupovala jsem jen drobné zboží, nejdůležitější pro mne proto byla cena dopravy. U ostatních obchodů by dopravné a balné výrazně převyšovalo cenu zboží, zde jsem mohla využít levné uložení zásilky v poštomatu.

Příjemný nákup, levná doprava.

• Příznivé ceny.

Bezproblémový nákup.
    Mohu jedině doporučit!

Byla to má první a poslední objednávka u vás v obchodě. 13 dní trvalo doručení zboží. Ve středu 15.6. jste mě konečně informovali o odeslání zboží a bylo doručeno až v pondělí 20.6.
    Objednávku bych zrušila, kdybych ji neměla zaplacenou předem.
    Dárek nestihl být dodán v čas na dětskou oslavu!!!!! Hodně mě to mrzí.

• Obchod nabízí originální výrobky, výborné tipy na dárky.
    • Poměrně nevzhledné stránky.

Obchod s originální nabídkou, rychlým dodáním a bezproblémovou komunikací. Jen by bylo dobré vylepšit vzhled stránek.

• DODÁVKA DO DOMU
    • ZBYTEČNĚ BALENÉ ZBOŽÍ DO FOLIE, NÁROČNÉ NA ODTRANĚNÍ.

• cena,osobní vyzvednutí
    • -

spokojenost

Obchod doporučuji.

• rychlost zaslani,zboži dobry stav,vyborna kounikace s obchodnikem,
    • nema zasilkovnu v miste meho bydlište

S obchudkem jsem spokojena,zboži v poradku dorazilo,dobra komunikace s prodejcem.iris

Super obchůdek. Všem doporučuji.

• Všechno proběhlo bez problémů, mnou hledané zboží bylo dodáno dle domluvy.

Ocenil jsem možnost vyzvednutí v Praze bez různých doplňkových plateb (balné, poštovné, úložné atd.).

• Ceny
    • Ne všechno objednané zboží byli schopni pohotově dodat, ale domluvili jsme se na náhradním řešení k mé spokojenosti

Z webu nezískáte informaci, zda je zboží skladem. Proto je v případě, že zboží potřebujete mít brzy u sebe, asi lépe se před objednávkou informovat na jeho dostupnost. Jinak vše OK.