• Slušné ceny, pěkný výběr

Výhody:cena, výběr

• S obchodem jsem moc spokojená.

Děkujeme Vám

Jsem velice spokojená. Zboží došlo v pořádku a vypadá to krásně.

Dobrý den
    Velice moc Vám děkujeme za Vaší recenzi.

• povlečení bylo že super latky
    • dodání bylo do 4 dnů od objednani

Rychlé doručení.Spokojenost...

Světelný řetěz jsem si objednala 13.12.2017, ale ještě tentýž den objednávku e-mailem ZRUŠILA!!!! I přes zrušení objednávky mi byla zásilka 19.12. doručena do zásilkovny a když jsem si ji nevyzvedla, paníPetra Hanělová jako údajný manažer obchodů a paní Romana Kmecová co by supervizor expedice mi poslaly e-mail, že po mě chtějí uhradit částku 300,-Kč za nevyzvednutou zásilku!

Dobrý den
    Objednávku jste nezrušila. Byl Vám odeslán email o potvrzení dobírky, kde je zákazník upozorněn, že při nevyzvednutí zásilky
    bude naúčtovaná částka 300 Kč, kterou jste potvrdila a odsouhlasila.
    (Ano, potvrzuji platbu dobírkou. S pozdravem,
    Lenka Štěrbová
    13. 12. 2017 v 12:44, [email protected]:
    Číslo objednávky: 08141004)
    Po té Vám byl zaslán balík s Vaší objednávkou.

• Dobré ceny.
    • Rychlé jednání přes email.
    • Nový eshop, trochu nepřehledný web.

S nákupem jsem byl spokojen.

toto je muj prvni nakup

Rychlé dodání.

První nákup a byl v pořádku

• Docela slušná cena za poštovné
    • Moc jsem nepochopila proč se platí i balné, když to přišlo v obyčejném kartonu obmotaném strčkou - žádné extra balení to nemělo.

• Vše ok nebyl problém.

První nákup, žádný problém.

• Ceny nabízeného zboží
    • Obchod změnil cenu objednávky
    • Nebyl zaslán variabilní symbol
    • Obchod nereagoval na e-mail

Za standardní postup nepovažuji měnit cenu, když zákazník objednávku již odeslal. A i když cena byla v závěru ještě nižší, tak přesto to není běžná praxe (ještě nikdy jsem se s tím nesetkala). Jiní zákazníci by již mohli platbu odeslat a následně dostat info o změně ceny objednávky. Obchod také neodepsal na e-mail o zrušení objednávky a následně zaslal znovu žádost o zaslání peněz. A to hlavní, objednávka vůbec neobsahuje variabilní symbol ani jiný údaj, který by sloužil k rozlišení platby.

Nemohu tedy hodnotit spolehlivost a rychlost dodání zboží ani jeho kvalitu. Pouze hodnotím komunikaci obchodu a jeho postup při vyřizování objednávky.

Dobrý den
    Po odeslání objednávky jste dostala informaci o upravené ceně za balné. Jelikož jste si zvolila osobní odběr, nebylo by vhodné, aby jsme Vám účtovali poštovné. Proto Vám byla cena o tuto sumu snížena. Od Vás jsme žádný email o zrušení objednávky neobdrželi. Tudíž, jsme Vás informovali o Vaší objednávce s platbou předem. Co se týče variabilního symbolu, je to číslo objednávky, které nám naši zákazníci uvádějí při platbách. Toto je uvedeno při nákupu v košíku v našem obchodě. (Jako VS prosím uveďte číslo Vaší objednávky.)

Čekala jsem po objednání 2 dny na potvrzení ceny, abych mohla zaplatit převodem. Nic se nedělo, tak jsem jim napsala sama. Na můj email reagovali okamžitě a pak už vše proběhlo bleskově k mé spokojenosti.

Vše super

dobrá komunikace, rychlost dodání

• přehlednost a rychlost, nejlepší ceny
    • o žádných nevím

rychlá komunikace

Vřele doporučuji,protože zaměstnanci jsou vstřícní,ochotní a velice příjemní.Kéž by bylo takových obchodů víc.Moc děkuji

• přehled stránek
    • nevim

byl to první nakup,nemuzu moc hodnotit

• největší slabina je že pravděpodobně zboží ani nedostanete

Zboží jsem objednal 14.12 hned další den obchod měl dovolenou. Jelikož je již 26.1 očekával jsem že zboží dorazí později.
    Zboží jsem do dnešního dne neobdržel!
    Jen díky předešlému hodnocením jsem jim neposlal peníze na účet protože bych měl určitě problém je dostat zpět!

Dobrý den
    samozřejmě, že jste do dnešního dne neobdržel Vámi objednané zboží. Jelikož jste si zvolil platbu předem platební kartou odpověď od platební brány (Platební brána ComGate nerealizováno) Kdybyste si zvolil platbu dobírkou, byla by Vám objednávka odeslaná. Bohužel nemůžeme odesílat zboží bez úhrady. Byla bych ráda, kdyby jste neosočoval náš obchod z obohacování na úkor zákazníků. Nikdy se nám nestalo, že bychom nevrátili v případě potřeby peníze zpět. Viz názor níže. Děkuji