• Stále nemám dřez..
    • Zasielka nebola dorucena,neodpovedaju na mail,telefon nedostupny,pladba vopred nic

• zdlouhavá komunikace

Objednala jsem si dávkovač saponátu do dřezu 597,- i s poštou,který byl psaný že je skladem a který jsem zaplatila hned kartou. Po týdnu čekání jsem napsala email jak to tedy vypadá a kdy mi ho pošlou a pak mi napsali že měli poslední kus a při balení zjistili že je poškozený proto mi ho neposlali. Ale kdybych se na to nezeptala tak žádná komunikace z jejich strany nebyla. Slíbili že už ho mají objednaný a že mi ho pošlou co nejdříve. Po dalším týdnu kdy jsem opět psala email tak jsem čekala asi deset dnů na odpověď, kde mi napsali že neví a že to zjistí a že mi dají vědět.telefon mi nikdo nezvedal. pak opět asi další týden nereagovali na mé emaily . Psala jsem že chci objednávku zrušit a poslat peníze zpět, ty mi poslali asi zase za další týden. Takže abych čekala na zboží skoro měsíc v nervách jestli zboží dostanu a nebo jestli mi vrátí peníz,e to nemám zapotřebí a vím že v tomto obchodě už nikdy nenakoupím byť by měli třeba lepší ceny. Tento obchod nedoporučuji.

• nefunkční e-shop, tel. kontakt a email bez reakce. Po dvou týdnech čekání jsem raději objednal jinde.

• Po devíti dnech zboží nebylo doručeno, platba proběhla převodem.
    • obchod nekomunikuje
    • Asi se můžu rozloučit s se zbožím i s penězi

• Žádná komunikace s obchodem. Objednala jsem zboží , platba proběhla předem a až potom jsem přečetla tyto negativní recenze. Nedá se ani telefonicky ani přes e-mail spojit. Potom po nějaké době mě dorazila zpráva od Č.pošty , že budou mi.doručovat balík od e-drez s DOBÍRKOU !! Toho času mám potvrzení o platbě z mého internetbanking a budu čekat , kdy s e ta pošta ozve.

Neobjednavejte zde zboží v žádném případě

• Výhoda mu takovou, že ještě existuje!!
    • Absolutně bez jakékoli komunikace, jasný podvodník, udělám tomu ale konec dneska hlásím ČOI a předávám DAS, on si to panáček rychle rozmyslí.
    • Zkrátka a jasně neobjednávat vůbec nic, opět se potvrdilo, že někteří polští občané si myslí, že si tady můžou dělat co chtějí.

Raději si najděte jiný spolehlivější e-shop, vyhnete se tak zbytečným problémům apod.

Obchod nereagoval vůbec na nic, na emeil, na telefon. Jediný co přišlo, bylo: ,, Objednávka byla přijata. " Zboží nedorazilo, přitom mělo být skladem....

• dobrý trénink nervové soustavy
    • Zboží dodané po dvou měsícíh nekompletní
    • komunikace s prodejcem absolutně nulová
    • neřeší reklamace
    • nereaguje na emaily

Začátkem ledna jsem v obchodě e-drez.cz zakoupila SET Granitový dřez ALVEUS NIAGARA 20 černá + baterie GRANIT4 s úhradou předem. Potvrzené přijetí platby, od té doby nekomunikuje, neodpovídá na dotazy ohledně dodání - napsány poptávkové emaily+nespočet pokusů o telefonický kontakt.

• nekontaktní, zboží nedorazilo

zadna odpoved na meily nikdo nebere telefon tak jsem objednavku zrusil.

• Nevíme,kde zboží je a obchod s námi absolutně nekomunikuje.

Telefon, uvedený v kontaktech, nikdo nezvedá. Zboží jsem objednala a také zaplatila před 14 dni. Na můj dotaz na stav objednávky mi přišla odpověď, že platbu obdrželi. Na můj "upřesňující" e-mail s dotazem, kdy bude zboží dodáno, už neodpověděl nikdo.

• V tomto případě fiasko, kterému se dalo předejít velmi jednoduchým a spolehlivým způsobem, nelhat. Zboží bylo uvedeno v nabídce jako skladové, proto považuji za fiasko po cca deseti dnech oznámit zákazníkovi nedodání...Doufám, že k tomu došlo jen chybou v systému obchodu a není to pravidlem. Chápu případně slušné označení "skladem u dodavatele"...

• Žádná komunikace, objednala jsem si digestoř a nedorazila. Informace o dodání také nepřišly, telefon také nikdo nebere, není možné se spojit. Velká nespolehlivost, doporučila bych ostatním,aby si zvolili jiné obchod.

• -Žádala jsem Fakturu - daňový doklad a nebyl mi dodnes doručen
    • -na žádné telefonní číslo se nedá dovolat

Nedovedu si představit, že by zboží dorazilo poškozené, kdo by mi pomohl, když se nedá s nikým zkontaktovat.

• Okrem ceny ziadna vyhoda neexistuje.
    • Vobec nekomunikuju.

Neoporucam nakup, pripada mi to ako PL schrankova firma s POBOX-om CR.

Nulova ochota komunikovat, nezdvihaju telefon, odpisali na mail az po tom co som spomenul, ze moju staznost postupim COI.