Zboží jsem objednala 5.3.2017 a 6.3.2017 mi přišel e-mai, že se objednávka zpracovává a bude vyřízena do 2-4 pracovních dnů. Další e-mail jsem dostala až 14.3, kdy mi napsali, že tedy objednávku expedovali, avšak nebylo mi zasláno žádné číslo balíku, nic! 16.3. jsem se jim tedy pokoušela dovolat, avšak číslo je nedostupné. O balíku tedy nemám žádné zprávy a zboží, které jsem již dávno měla mít a nutně jej potřebuji, stále nemám! Poprvé a naposled, nedoporučuji!

Zboží do ted nedorazilo, i přes avizo, že je objednávka vyřízena a zboží je na cestě.
    Nedoporučuji

• nekomunikuje absolutně vůbec, zboží jsem ve 14 denní lhůtě vrátila, ale peníze mi nevrátili!!!!!!

katastrofální drzost a zloději!!!!!

• Přehledný web
    • Žádná komunikace, zasílají poškozené zboží

Obchod se tváří velmi profi, ale uroveň komunikace a služeb je otřesná, reklamace neexistuje.

• Bez komentáře.
    • Obchod nekomunikuje.

Objednali jsme a zaplatili vodovodní baterii. Bohužel jsme se v rodině špatně dohodli a baterii současně koupil i švagr. Ještě před odesláním zboží jsme řádně a včas informovali emailem obchod s tím, že objednávku stornujeme. Je to již deset dní, kdy nikdo nereaguje na emaily a nezvedá uvedený mobilní telefon. Mezitím obchod odeslal zboží (které jsme z opatrnostních důvodů od přepravce nepřevzali), následně vystavil fakturu a nyní se nás elektronicky dotazuje na spokojenost s nákupem. Vše zbytečně. Kdyby fungovala alespoň elementární komunikace a zpětná vazba, mohli jsme se vzájemně dohodnout, jak naše storno elegantně a rychle vyřešit. Snad se s námi někdo spojí alespoň po odeslání této recenze.

• I přes urgenci a vyplnění fakturačních údajů jsem neobdržel žádný doklad ani potvrzení nákupu.

• set dřez a baterie
    • nekomunikují když zboží není, tak Vás neinformují hned..

Nic zde nekupujte, nic Vám nepřijde!

• Zboží, které dorazilo, vypadá jinak, než to inzerované na stránkách obchodu. Reklamaci ale nelze vyřídit, neboť obchod naprosto nekomunikuje. Na telefon uvedený v kontaktech se nelze dovolat, na e-mail, přestože je uvedeno, že se obchod snaží odpovídat obratem, po třech dnech nikdo nereaguje. "Pošlete sms", stojí na stránkách kontaktů - ovšem ani na sms opět žádná reakce.
  • Zboží dorazilo poškozené, bez návodu k montáži a bez faktury. Telefon na balíku je na nic netušící slečnu, telefon na stránkách nikdo nezvedá. Bohužel diskuzi na tento e-shop jsem si přečetla pozdě...jinak bych vůbec nekupovala.
    Už jenom to, že neobsahoval návod budu hlásit na ČOI.

Obchod nekomunikuje. Na telefon se nedovoláte. Na webové stránky se bez hesla již nyní nikdo nedostame. Toto není solidní obchod. Jakýkoliv nákup v tomto e-shopu nedoporučuji.

• komunikace

nenakupujte

• nulová komunikace obchodu, neberou telefon, neodpovídají na mail

Objednal jsem dřez, který byl skladem, po týdnu dřez nedorazil, telefonicky se nedají zkontaktovat, na mail nikdo nereaguje, musel jsem kvůli tomu odložit montáž kuchyňské linky. Objednávku jsem mailem zrušil na což také žádná reakce.

• Zadne
    • Velke slabiny to tady má

Tento obchod absolutně nedoporučuji příšerná komunikace nikdo vám neřekne kdy přijde vaše zboží absolutně se nelze dovolat kdyz by jste se potrebovali dozvedet neco vic.Nic podobneho jsem ještě nezazila! A to nakupuji přes internet bezne Ještě že jsem měla peníze na dobírku a neposílala běžným účtem taky bych peníze už nemusela vidět

• nekomunikuje, tel. nikdo nezveda
    • na opetovne urgence emailem nereaguje

• komunikace a dodržení lhůt

nedoporučuji

• Široký sortiment,slušné ceny
    • Naprostá nekomunikace,otřesný

Nic si tam neobjednávejte a pokud Vás to již napadlo,jedině si to nechte poslat dobírkou.
    Já osobně jdu za 12 dní na PČR podat oznámení

• nulová komunikace

NENAKUPOVAT!!!
    Vodovodní baterie sice dorazila, ale ne barevné provedení které jsem objednal.
    Snažil jsem se s prodejcem spojit (tel.,email,sms) ale bohužel i po 6 dnech nulová komunikace.
    Takže baterii si musím nechat a doufat že se sní nic nestane. Není u koho jí reklamovat.
    NENAKUPOVAT!!!!

• Špatná, nebo žádná komunikace, neodpovídají na e-mail ani na SMS, nelze se dovolat na telefon.

• Vůbec žádné
    • Komunikace, doprava.

Nenakupovat v tomto obchodě, zboží nám došlo úplně jiné. Žádná komunikace. Telefony nikdo nebere. Rozhodně NEDOPORUČUJI!!!

Zboží jsem objednala a nejprve komunikace z jejich strany fungovala vyborne,prisly sms i emaily s informacemi,v jakem stavu je objednavka,posledni email od nich byl,ze zbozi bylo predano dopravci -CESKA POSTA-BALIK DO RUKY,po asi tydnu ticha,jsem se pokousela nekolikrat dovolat,nikdo telefon nebral,napsala jsem emaily,kde jsem zadala o informace,kde zbozi je a kdy jej mam ocekavat,tez bez reakce
    Dnes je to 14. den od nakupu a ticho po pesine.
    Jsme lide a da se domluvit,ale diky nulove komunikaci povazuji tento obchod za nespolehlivy