• baterie přišla s odloupnutým lakem
    • ihned zaslána zpátky k reklamaci
    • již 3 týdny nekomunikují
    • nemáme baterii ani peníze

Rozhodně NEDOPORUČUJI

• nekomunikuje absolutně vůbec, zboží jsem ve 14 denní lhůtě vrátila, ale peníze mi nevrátili!!!!!!

katastrofální drzost a zloději!!!!!

• velky vyber

spokojenost

• Vše přišlo v pořádku a včas.Umyvadlo je perfektní,jsem 100% spokojená.Moc doporučuji

Dobrá cena

• Velmi spokojená.

Doporučuji.

• nedodají zboží

pozor nikdy

• Přehledný web
    • Žádná komunikace, zasílají poškozené zboží

Obchod se tváří velmi profi, ale uroveň komunikace a služeb je otřesná, reklamace neexistuje.

• Mám takový pocit, že firma snad nabízí jednu vadnou baterii, kterou si posíláme všichni tak nějak navzájem:))
    • Koupili jsme od nich dřezovou baterii a přesně jak tu všude čtu, baterie byla vadná. Byla v ní díra a když se zapla voda, tak pochopitelně všude stříkala. Emailem nám bylo řečeno, abychom baterii přes poštu poslali zpět, že vrácení peněz není problém. Baterii jsme sice poslali, ale peníze stále nikde.
    • Pan majitel si z našich nastřádaných (zbytečně vyhozených) peněz válí prdel někde na dovolené očividně, protože firma od té doby nekomunikuje. Číslo neexistuje a emaily bez odpovědi.
    • Když to nejde po dobrém, budeme to hold řešit po zlém. Těchto šmejdů už máme plné zuby :))))))

NEKUPUJTE NIC. BUDETE OKRADENI!!!

• přehledné stránky, rychlost, dobré ceny

• Posílala jsem před dvěma měsíci dle rad této vypečené firmy (pana Martina Navrata) k reklamaci baterii přes českou poštu, dosud jsem neobdržela ani baterii (opravenou, jak slibovali) ani peníze. Telefon uvedený na stránkách nikdy nezvednou, na žádný e-mail nikdy neodpoví.

TUTO FIRMU ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI, V PŘÍPADĚ REKLAMACE NEUVIDÍTE NIKDY NIC!!!!!!!

• Nic!!!
    • “POZOR VŠEM!!!!! Koupil jsem si u této firmy dřezovou baterii.Po montáži bylo zjištěno, že je v baterii díra a když se pustí tak zní stříká voda.Poslal jsem tedy baterii zpět (doporučeně) a žádal jsem vrácení peněz na účet, nebo o zaslání jiného zboží. Od této doby vůbec žádná komunikace,jak na mail,tak na sms,a tel.Vám nikdo nezvedne! Pokud nechcete vyhodit peníze do hajzlu,tak si raději kupte zboží jinde! Já určitě budu podávat stížnost na ČESKOU OBCHODNÍ INSPEKCI!!!

Přidejte se!!

• Bez komentáře.
    • Obchod nekomunikuje.

Objednali jsme a zaplatili vodovodní baterii. Bohužel jsme se v rodině špatně dohodli a baterii současně koupil i švagr. Ještě před odesláním zboží jsme řádně a včas informovali emailem obchod s tím, že objednávku stornujeme. Je to již deset dní, kdy nikdo nereaguje na emaily a nezvedá uvedený mobilní telefon. Mezitím obchod odeslal zboží (které jsme z opatrnostních důvodů od přepravce nepřevzali), následně vystavil fakturu a nyní se nás elektronicky dotazuje na spokojenost s nákupem. Vše zbytečně. Kdyby fungovala alespoň elementární komunikace a zpětná vazba, mohli jsme se vzájemně dohodnout, jak naše storno elegantně a rychle vyřešit. Snad se s námi někdo spojí alespoň po odeslání této recenze.

• I přes urgenci a vyplnění fakturačních údajů jsem neobdržel žádný doklad ani potvrzení nákupu.

• Vše v pořádku 100%

Naprostá spokojenost

• vše v pořádku, mohu jen doporučit

• Rychle dodaní,objednání z domova.

Spokojena .Rozhodně bych doporučila.

• Super obchod.Levné zboží,rychlé doručení.Doporučuji

Prostě super

Perfektní

• Rychlost, kvalita, dobrá cena

Vše perfektní. Velmi rychlé dodání, kvalita a dobrý cena. Díky moc

• rychlost, i díru udělali

ahoj