• - nekomunikují
    • - neodpovídají na email
    • - nepodávají žádné informace

nedoporučuji

• Telefon nezvedají, po emailu nekomunikují, informace žádné nemám. Zaplatil jsem předem na účet, zboží dodané nemám.

Nedoporučuji, absolutně žádné jednání. Nechápu, jak můžou fungovat.

• V tomto případě fiasko, kterému se dalo předejít velmi jednoduchým a spolehlivým způsobem, nelhat. Zboží bylo uvedeno v nabídce jako skladové, proto považuji za fiasko po cca deseti dnech oznámit zákazníkovi nedodání...Doufám, že k tomu došlo jen chybou v systému obchodu a není to pravidlem. Chápu případně slušné označení "skladem u dodavatele"...

• Žádná komunikace, objednala jsem si digestoř a nedorazila. Informace o dodání také nepřišly, telefon také nikdo nebere, není možné se spojit. Velká nespolehlivost, doporučila bych ostatním,aby si zvolili jiné obchod.

• levně, hezké zboží, velký výběr, rychlé dodání
    • nezvedá telefon, na mail odpovídá, ale přesto jsem fakturu po několika urgencích dostala až za 20 dní

• rychlá dodávka

kvalitně zabalené na přepravu

• Je uvedeno tel. číslo na které dle oznámení neexistuje. Komunikace s prodejcem jen emailem!

• -Žádala jsem Fakturu - daňový doklad a nebyl mi dodnes doručen
    • -na žádné telefonní číslo se nedá dovolat

Nedovedu si představit, že by zboží dorazilo poškozené, kdo by mi pomohl, když se nedá s nikým zkontaktovat.

• Rychlost,komunikativnost, serióznost
    • Nevím

Velmi spokojen

• nezvedají telefon ani neodepisují , mrzí mě takové jednání a tím více že ještě fungují

nedoporučuji
    je mi líto všech co se nechají nachytat

• Okrem ceny ziadna vyhoda neexistuje.
    • Vobec nekomunikuju.

Neoporucam nakup, pripada mi to ako PL schrankova firma s POBOX-om CR.

Nulova ochota komunikovat, nezdvihaju telefon, odpisali na mail az po tom co som spomenul, ze moju staznost postupim COI.

Zboží jsem objednala 5.3.2017 a 6.3.2017 mi přišel e-mai, že se objednávka zpracovává a bude vyřízena do 2-4 pracovních dnů. Další e-mail jsem dostala až 14.3, kdy mi napsali, že tedy objednávku expedovali, avšak nebylo mi zasláno žádné číslo balíku, nic! 16.3. jsem se jim tedy pokoušela dovolat, avšak číslo je nedostupné. O balíku tedy nemám žádné zprávy a zboží, které jsem již dávno měla mít a nutně jej potřebuji, stále nemám! Poprvé a naposled, nedoporučuji!

• Doporučuji, rychle jednání, výborná komunikace. Se zbožím jsem moc spokojená
    • Nic nemam

Dobrá cena. Moderní vzhled.
    Poprvé jsem v obchodě nakoupila a určitě ne naposledy.
    Digestoř vypadá moc hezky, moderně, krásně osvětluje, má několik stupňů odsávání.
    Jsem moc spokojená.
    Doporučuji.
    Proti nemám vůbec nic.

• U tohoto zboží(dřez tectonite)byly již vyvrtané otvory a s kompletním dovybavením.
    • Mimo jiné ještě přijatelná cena.

Kupujte zde, vše OK.

• Nic!
    • Dřez nebyl dodán a obchod nemá ani sebemenší snahu komunikovat, nedoporučuji, ztráta času !!

Objednala jsem si set dřez Alveus RECORD 30 + baterie - samozřejmě kvůli nejpřívětivější ceně a taky dodací době, která měla být max. 4 dny protože jsem na dřez spěchala. Po realizaci objednávky mi přišel automatický potvrzovací email a to byla celá jejich komunikace. Po týdnu - kdy mi nepřišla žádná informace o odeslání objednávky natož aby se konalo doručení dřezu - mi nebylo odpovězeno na žádný email ani jsem se nemohla dovolat. Pouze mi přišel další automatický email s dotazníkem jak jsem byla spokojena s objednávkou, což mi přišlo velice vtipné. Teď jsem jen velice ráda, že jsem dřez objednala na dobírku, protože si ani nechci představit jak bych s nimi řešila vrácení peněz. Nechápu proč eshop vůbec existuje, když o kšefty evidentně nestojí. Za mě určitě nedoporučuji!

• rychlé dodání dobrá cena

• naprostá spokojenost jak s dřezem tak s dodáním

mohu jen doporučit

• dobrá cena,velký výběr
    • NIC

Vybrala jsem si - velká spokojenost,rychlé dodání VŠE BEZ PROBLÉMŮ ! DOPORUČUJI !

Zboží do ted nedorazilo, i přes avizo, že je objednávka vyřízena a zboží je na cestě.
    Nedoporučuji