• Uvadi, ze ma zbozi skladem a po objednani oznami, ze neni skladem a dodaci lhuta bude minimalne 14 dni....

• Nevím
    • Komunikace !!

Bohužel musím nedoporučit tento obchod a to hlavně kvůli komunikaci.Zboží jsem objednal,když nešlo tak jsem reagoval mailem a až pak někdo odepsal.Učinil jsem jinou objednávku s dotazem na zboží a opět stejný stav,reakce žádná !!Šlo o dar k narozeninám a kvůli tomuto přístupu mě to velmi stížilo situaci při hledání jiného dárku...

• nemaji zbozi nabizene skladem

• nabízení skladem , nemají zboží.

nenakupovat.

• Zadne

• nabízí zboží, které nemůže dodat

Nedoporučuji

• Žádné
    • Nikdo se mnou nekomunikuje,na uvedené telefoní číslo se nedá dovolat.

Určitě nedoporučuji!!!!

• Výhody nemá žádné
    • Objednala jsem synovi hračku, několikrát jsem je kontaktovala smskou a e-mailem a nedostala jsem žádnou odpověď!!!

Využijte jiné obchody, tady se objednaného zboží nedočkáte! :o(

• Po 12 dnech stále zboží nedorazilo a to mělo být vše údajně skladem. V týdnu sděleno, že můžou odeslat náhradní zboží, ale ani tak prozatím neodeslali. A to jsem část objednávky potřebovala na tento víkend. Netušila jsem, že takový internetový obchod v dnešní době ještě existuje. Obrovské zklamání a nespokojenost.

• špatná informovanost,že zboží není skladem

• Za dopravu si firma GEIS pripočitala sumu 30e a ked som tovar pred kutierom otvoril tak faktura bola 25€ hra plus 7€ doprava a kurier odomna pytal 63€ z neznameho dovodu, tymto by som vas chcel poprosit o vysvetlenie a nasledne opravu objednavky.

• na webu je zboží které je již vyprodané

• Komunikace, dlouhé čekání poté zrušeni objednavky

• zboží bylo prezentováno jako skladem, ve skutečnosti je neměl ani dodavatel obchodu

• Nelze se dovolat na zakaznicky servis ani dorucit dotaz pres e-mail. Schranka je zahlcena.

Stale cekam na svou objendavku. Zbozi bylo na webovych strankach oznaceno jako dostupne skladem, ale pote dorazil e-mail ze zbozi nejni na sklade a bude naskladneno do 7-mi dnu. Uplynulo jiz 14 dni a stale nemam informaci o objednavce. Na zakaznicky servis se nemohu dovolat ci odeslat dotaz na e-mail.

• zboží inzerované skladem, skladem nemají. Přišla pouze vygenerovaná zpráva, že zboží bude během 7 dnů. Od té doby žádná komunikace. Když jsem volala na tel.číslo, je pouze hlasová schránka.

Nejhorší internetový obchod, s kterým jsem se doposud setkala.

• do obchodu se nelze dovolat a žádná odpověd' na e.mail

těžko lze obchod kontaktovat

• - uvádějí možnost osobního vyzvednutí na hodně místech, ale otázka je, zda jde zboží vůbec objednat
    • - nekomunikují - na uvedeném telefonu je jen hlasová schránka, e-mail se jim nedoručí - vrátí se s tím, že uživatel má plnou mailovou schránku.
    • - na stránce nefunguje "seřazení zboží dle ceny"

- nedoporučuji objednávat zboží - přijde vám sice e-mail, že objednávka byla přijata že o předpokládaném datu dodání budete informováni do jednoho pracovního dne, ale již mi žádný e-mail nepřišel. Dovolat se nedá, dopsat také ne.

• klamání spotřebitele, špatná komunikace

Přestože prodávající uvádí zboží "skladem", po pár dnech přijde mail, že zboží skladem není, ale že zjistí dostupnost u dodavatele a případné naskladnění do 7 dnů. Ani po 10 dnech se dále neozvali. Tím, jak se prodloužila dodací lhůta, o zboží již nemám zájem, ale mailová komunikace s obchodem nefunguje.

• Nekomunikace obchodu, dovolat se dá pouze do hlasové schránky = k ničemu, email nefunguje.

Nedoporučuji. Obchod sice napsal že nemá produkt skladem a že se ozve jak to vypadá u dodavatele. Bohužel se tak nestalo a já jako zákazník nemám žádnou možnost komunikace.