• Komunikace s klienty

Nevyhovujici

• *na stránkách je zboží dostupné, ve skutečnosti zboží není na skladě
    • *když už odpoví na dostupnost, pak se vyjadřují ke zboží, které jste si neobjednali (po upozornění, že mail nepatřil asi vám se neomluví, natož poslat nový mail s vyjádřením stavu vaší objednávky)
    • *komunikace špatná

nedoporučuji tento obchod

• na stránkách měli uvedeno, že mají zboží skladem - 3 ks, to však skladem není.

• Vadí mi, že na webových stránkách nabízejí produkty, které vůbec nemají. Když to zjistili, tak mi poslali mail a nabídli jiný produkt.

Trvalo, než zaktualizovali nabídku produktu, dlouho tam bylo ještě v nabídce. Proč nabízet něco jiného jako náhradu za produkt, co nemají?? Jinak komunikace ok, nicméně produkt jsem nakonec koupila bez problémů jinde.

• velmi špatná komunikace se zákazníkem
    • téměř nemožné dovolat se na uvedené tel.č.

Rozhodně nedoporučuji - po týdnu se nikdo neozval ani po mých každodenních snahách kontaktovat obchod

• Chybí komunikace obchodu se zákazníkem
    • Na uvedené telefonní číslo není možné se dovolat - pouze hlasová schránka
    • Na mailové adrese mají přeplněnou schránku, takže váš mail jim ani nedorazí.
    • Obchod nabízí zboží "skladem", ale realita je jiná. Dostupnost ověřuje až v okamžiku Vaší objednávky, avizovaná doba vyřízení již překročena. Zboží nebylo dosud doručeno a o stavu objednávky informována nejsem.

Dobrý den. Objednala jsem si plyšáka, měl to být dárek k narozeninám. Druhý den mi přišel e-mail, že v pořádku převzali objednávku. Třetí den mi přišel další e-mail. Tentokrát se mi omlouvali, že zboží je přechodně vyprodané (když jsem zboží objednávala, psali, že mají na skladě více jak 3ks)a další naskladnění očekávají do 7 dnů. Teď jsou to 3 týdny a stále se nic neděje. Tak když se nepovedl dárek k narozeninám, snad to stihnu alespoň do Vánoc :-D

• Bohužel žádné
    • Bohužel zboží do ani za cca 14 dnů od objednávky nedorazilo a to je přitom i nyní skladem. Žádná reakce ze strany obchodu.

• Nemá zboží, které prodává. Nekomunikuje.

Rozhodně nedoporučuji z důvodu, že zboží, které nabízejí nemají a ani nekomunikují, zda někdy bude nebo objednávku ruší. Ticho po pěšině.:-(

• nabízí spoustu výhod, ale "skutek utek"
    • Zboží, které je uvedeno skladem nemají, nekomunikují, nelze jim doručit e-mail, neberou telefony....

V žádném případě bych zde již nenakupovala. Je plno jiných obchodů, kde si svých zákazníků váží a snaží se pomoci.

• Nabizi zbozi, ktere neni skladem ani u dodavatele
    • Nefungujici e-mailova kominikace - plna schranka
    • Nemoznost platby kartou

Nedoporucuji

• Žádné
    • Vše, na co jsem narazil

Rychle pryč. Nekomunikují. Respektive komunikace je jednostranná. Nakupuji pře internet poměrně často, ale s takými amatéry jsem se ještě nesetkal.

• Zboží je uvedeno jako na skladě, ale po 5 dnech vaší objednávky vám napíší že zboží již nemají.
    • rychlost dodání
    • velký výběr

• nulova komunikace
    • neplni slib

Cast me objednavky neni dostupna, ale na me dotazy jak emailem, tak telefonicky nereaguji. Do telefonu mi bylo slibeno, ze daji vedet,ale zustalo pouze u tohoto slibu.

• nekomunikují žádným směrem, nezvedají telefony, neodpovídají na maily, nedodává včas a sami od sebe bez předchozí domluvě mění věci v objednávce

určitě nedoporučuji

• po jedné špatné zkušenosti chválím jen snad rychlou reakci ze strany obchodu, že mě o zrušení mé objednávky informovali rychle
    • klamavé informace :-(
    • překvapivě i cena

Bohužel klasický nešvar...zboží uvedeno jako skladem, po objednání ovšem následovala stručná reakce obchodu, že zboží se nedá již sehnat a tudíž jsou nuceni moji objednávku zrušit...naštěstí jsem to sehnala nakonec v kamenném hračkářství a i neuvěřitelných 150,- levnější než zde!

• píší o zboží skladem a ve skutečnosti není ani skladem ani do 4 pracovních dnů,jak se slibuje.

• Podvodně udávají množství skladem.

Objednala jsem si zboží, které bylo skladem - dokonce více kusů. Po objednání mi přišel email, že ho nemají a budou ho poptávat u producenta. Už je to 10 dní, komunikace žádná. Takže pochybuji, že zboží dostanu. Nic si tam neobjednávejte a nevěřte, že mají zboží skladem i když to tam píšou.