• klamání spotřebitele, špatná komunikace

Přestože prodávající uvádí zboží "skladem", po pár dnech přijde mail, že zboží skladem není, ale že zjistí dostupnost u dodavatele a případné naskladnění do 7 dnů. Ani po 10 dnech se dále neozvali. Tím, jak se prodloužila dodací lhůta, o zboží již nemám zájem, ale mailová komunikace s obchodem nefunguje.

• Nekomunikace obchodu, dovolat se dá pouze do hlasové schránky = k ničemu, email nefunguje.

Nedoporučuji. Obchod sice napsal že nemá produkt skladem a že se ozve jak to vypadá u dodavatele. Bohužel se tak nestalo a já jako zákazník nemám žádnou možnost komunikace.

• Komunikace s klienty

Nevyhovujici

• *na stránkách je zboží dostupné, ve skutečnosti zboží není na skladě
    • *když už odpoví na dostupnost, pak se vyjadřují ke zboží, které jste si neobjednali (po upozornění, že mail nepatřil asi vám se neomluví, natož poslat nový mail s vyjádřením stavu vaší objednávky)
    • *komunikace špatná

nedoporučuji tento obchod

• na stránkách měli uvedeno, že mají zboží skladem - 3 ks, to však skladem není.

• Vadí mi, že na webových stránkách nabízejí produkty, které vůbec nemají. Když to zjistili, tak mi poslali mail a nabídli jiný produkt.

Trvalo, než zaktualizovali nabídku produktu, dlouho tam bylo ještě v nabídce. Proč nabízet něco jiného jako náhradu za produkt, co nemají?? Jinak komunikace ok, nicméně produkt jsem nakonec koupila bez problémů jinde.

• velmi špatná komunikace se zákazníkem
    • téměř nemožné dovolat se na uvedené tel.č.

Rozhodně nedoporučuji - po týdnu se nikdo neozval ani po mých každodenních snahách kontaktovat obchod

• Chybí komunikace obchodu se zákazníkem
    • Na uvedené telefonní číslo není možné se dovolat - pouze hlasová schránka
    • Na mailové adrese mají přeplněnou schránku, takže váš mail jim ani nedorazí.

• Rychlost a spolehlivost

Byla jsem naprosto spokojená

• Obchod nabízí zboží "skladem", ale realita je jiná. Dostupnost ověřuje až v okamžiku Vaší objednávky, avizovaná doba vyřízení již překročena. Zboží nebylo dosud doručeno a o stavu objednávky informována nejsem.

Dobrý den. Objednala jsem si plyšáka, měl to být dárek k narozeninám. Druhý den mi přišel e-mail, že v pořádku převzali objednávku. Třetí den mi přišel další e-mail. Tentokrát se mi omlouvali, že zboží je přechodně vyprodané (když jsem zboží objednávala, psali, že mají na skladě více jak 3ks)a další naskladnění očekávají do 7 dnů. Teď jsou to 3 týdny a stále se nic neděje. Tak když se nepovedl dárek k narozeninám, snad to stihnu alespoň do Vánoc :-D

• Bohužel žádné
    • Bohužel zboží do ani za cca 14 dnů od objednávky nedorazilo a to je přitom i nyní skladem. Žádná reakce ze strany obchodu.

• rychlost - zbozi bylo pripraveno jeste tyz den

• Nemá zboží, které prodává. Nekomunikuje.

Rozhodně nedoporučuji z důvodu, že zboží, které nabízejí nemají a ani nekomunikují, zda někdy bude nebo objednávku ruší. Ticho po pěšině.:-(

• nabízí spoustu výhod, ale "skutek utek"
    • Zboží, které je uvedeno skladem nemají, nekomunikují, nelze jim doručit e-mail, neberou telefony....

V žádném případě bych zde již nenakupovala. Je plno jiných obchodů, kde si svých zákazníků váží a snaží se pomoci.

• Nabizi zbozi, ktere neni skladem ani u dodavatele
    • Nefungujici e-mailova kominikace - plna schranka
    • Nemoznost platby kartou

Nedoporucuji

• Nabizi zbozi, ktere neni skladem ani u dodavatele
    • Plna e-mailova schranka, tudiz neni mozna komunikace
    • Neni moznost plateb kartou pres internet

Byla jsem velmi zklamana, hlavne proto, ze zbozi, ktere ukazuji na sklade uz se ani nevyrabi.

• Žádné
    • Vše, na co jsem narazil

Rychle pryč. Nekomunikují. Respektive komunikace je jednostranná. Nakupuji pře internet poměrně často, ale s takými amatéry jsem se ještě nesetkal.

• Nekomunikují! Ani po sms ani emailem
    • Zboží nedorazilo ani po14ti dnech

V žádném případě nedoporučuji

• Zboží je uvedeno jako na skladě, ale po 5 dnech vaší objednávky vám napíší že zboží již nemají.