• Výhody nemá žádné
    • Objednala jsem synovi hračku, několikrát jsem je kontaktovala smskou a e-mailem a nedostala jsem žádnou odpověď!!!

Využijte jiné obchody, tady se objednaného zboží nedočkáte! :o(

• Po 12 dnech stále zboží nedorazilo a to mělo být vše údajně skladem. V týdnu sděleno, že můžou odeslat náhradní zboží, ale ani tak prozatím neodeslali. A to jsem část objednávky potřebovala na tento víkend. Netušila jsem, že takový internetový obchod v dnešní době ještě existuje. Obrovské zklamání a nespokojenost.

spokojenost, zboží dorazilo rychle a v pořádku

• špatná informovanost,že zboží není skladem

• Za dopravu si firma GEIS pripočitala sumu 30e a ked som tovar pred kutierom otvoril tak faktura bola 25€ hra plus 7€ doprava a kurier odomna pytal 63€ z neznameho dovodu, tymto by som vas chcel poprosit o vysvetlenie a nasledne opravu objednavky.

• Vysoká flexibilita a profesionální jednání

Poškozený obal u dárku pro děti je trošku problém...

• na webu je zboží které je již vyprodané

• Komunikace, dlouhé čekání poté zrušeni objednavky

• zboží bylo prezentováno jako skladem, ve skutečnosti je neměl ani dodavatel obchodu

• super obchod.Velmi ochotni vyresit hned jakykoliv problem s objednavkou.Tento obchod doporucuji.

Proste super

• Nelze se dovolat na zakaznicky servis ani dorucit dotaz pres e-mail. Schranka je zahlcena.

Stale cekam na svou objendavku. Zbozi bylo na webovych strankach oznaceno jako dostupne skladem, ale pote dorazil e-mail ze zbozi nejni na sklade a bude naskladneno do 7-mi dnu. Uplynulo jiz 14 dni a stale nemam informaci o objednavce. Na zakaznicky servis se nemohu dovolat ci odeslat dotaz na e-mail.

• obchod nepotvrzuje objednávky emailem
    • není možné se dovolat ani dopsat na infolinku
    • absolutně nekomunikují

rozhodně nedoporučuju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Celý přístup obchodu se mi zdá podvodný...

• nevím
    • delší dodací lhůta

OK

• zboží inzerované skladem, skladem nemají. Přišla pouze vygenerovaná zpráva, že zboží bude během 7 dnů. Od té doby žádná komunikace. Když jsem volala na tel.číslo, je pouze hlasová schránka.

Nejhorší internetový obchod, s kterým jsem se doposud setkala.

• do obchodu se nelze dovolat a žádná odpověd' na e.mail

těžko lze obchod kontaktovat

• Bezplatný osobní odběr u Prahy

• Byla jsem hrubě nespokojena s kurýrek DPD, byl velmi hrubý, slovními urážkami nešetřil, neochotný. I přesto, že jsem původně chtěla vyzvednout balíček od kurýra doma, nakonec jsem byla nucena, kvůli výše zmíněnému, si balíček vyzvednout na centrále osobně. Tedy v tomto případě pro mne objednávka přes internet postrádá smysl. Smysl objednávky pře internet je - nemuset nikam jezdit.

Obchod - palec nahoru.
    Kurýr DPD - všechny palce dolů.

• - uvádějí možnost osobního vyzvednutí na hodně místech, ale otázka je, zda jde zboží vůbec objednat
    • - nekomunikují - na uvedeném telefonu je jen hlasová schránka, e-mail se jim nedoručí - vrátí se s tím, že uživatel má plnou mailovou schránku.
    • - na stránce nefunguje "seřazení zboží dle ceny"

- nedoporučuji objednávat zboží - přijde vám sice e-mail, že objednávka byla přijata že o předpokládaném datu dodání budete informováni do jednoho pracovního dne, ale již mi žádný e-mail nepřišel. Dovolat se nedá, dopsat také ne.

• Informace,že zboží není skladem,poté telefonát,že vše je a následně po třech týdnech zaslané úplně jiné zboží bez upozornění.Nedoporučuji

Žádná komunikace,posláno jiné zboží. Nedoporučuji