• internetový obchod
    • dlouhá dodací lhůta

líbí se mi styl a design výrobků

• nákup od stolu kamkoliv
    • o žádné nevím

rychlé a spolehlivé jednání

• nevím
    • nevím

zatím se mnou nikdo nekomunikoval, proto nemohu nic psát. Zatím mi bylo sděleno, že objednávka byla přijata. Proto nevím, zda můžu s objednávkou počítat. Děkuji

DOPORUČUJI

• žádné jsem nenašla
    • nabízejí zboží, které nelze dodat...

rozhodující je cena, servis stejný jako u jakéhokoliv jiného internetového obchodu

• super cena v akci,rychlá doprava

• - ochota
    • - peclivost
    • - dodani zbozi o vikendu
    • - nepovazovala bych to za slabinu, ale komunikovala jsem s 2 ruznymi osobnami, ktere jako by mezi sebou nesdilely data o objednavce, i kdyz jedna forma komunikace byla pres telefon, druha pres e-mail. Ale chapu, ze pri velkem objemu objednavek se tohle stava.

Velka spokojenost, doporucuji.

• špatná komunikace mezi zákazníkem
    • dobrá komunikace

vstříctnost

• Doprava přímo do bytu

Rozhodně bych doporučil tento obchod ostatním

• přehlednost zboží, rychlost vyřízení objednávky, doprava zdarma

skvělý, doporučují

• přehlednost, souhlasí s fotem, akce slevy na zboží

Jsem spokojená. Dobrá komunikace jak s personálem obchodu tak s řidičem.
    Nábytek jsme zatím nemontovali, tak snad to bude O.K. Dodací lhůta souhlasila.Mohu jen doporučit, ráda se k nákupu sem vrátím.

• přehlednost, ceny, kvalitní zboží, milí prodávající,
    • a v neposlední řadě bych chtěla ještě jednou MOC PODĚKOVAT PANU ŘIDIČI, KTERÝ BYL NAPROSTO ÚŽASNÝ, VŠE VYTAHAL DO ČTVRTÉHO PATRA S ÚSMĚVEM NA TVÁŘI. byla jsem nadšená :o)

• cena byla víc než výhodná
    • nevidím žádné

mohu doporučit.

• siroky vyber zbozi a rychle dodani az domu

moznost nakupu z domova velmi dobra ano dobra zkusenost

• Hlavní výhodou považiji balíkovou službu DPD, kterou mi byla objednávka doručena. Mají velmi propracovaný servis.
    • Nakoupit jsem se rozhodl pro dostupnost zboží a pro cenu.
    • Doufám, že si věc pamatuji dobře, už je to přeci jen pár dní od objednání. Ale za hlavní slabinu, nebo spíše věc, která mě zarazila byl systém zaslání údajů pro zaplacení. U běžných internetových obchodů se při dokončení objenávky zobrazí inforamace, že údaje pro zaplacení příjdou na email a příjdou skoro obratem. U Vás přišla sice faktura, což je hezké a dle mého názoru i lepší, ale trvalo to déle a člověk který neví, že to posíláte takto znejistí, že nic nepřišlo a neví. Také se snaží nezdržovat a pokud možno obchod uzavžít a zaplatit co nejdříve. Snad jste to pochopili :)

S nákupem a informováním o stavu zásilky jsem byl velmi spokojený a to nejen ze strany obchodu (email i telefonická informace o doručení), ale také ze strany dopravce DPD, kdy je člověk průběžně informovaný v SMS kdy zásilka příjde a má i možnost si termín jednoduše změnit. Také velké plus dávám kurýrovi, který se nabídl i zásilku donést až k bytových dvěřím do 4.p. i přes to, že to není jejich náplní a zásilka vážila asi 30 kg. Klobouk dolu

• Levnější než v jiném obchodě

Vstřícnost, solidní jednání
    Zatím nemám postel složenou, poněvadž děláme úpravy.

• dobrá cena
    • dlouhé dodací lhuty

• Neudává spolehlivé údaje o materiálu.
    • Dětská postel Tweet která měla být dle obchodu z MDF desek je z dřevotřísky.

Obchod je bezvadný, dodání a komunikace na 1 ale předem si ověřte zda odpovídá popis kupovanému zboží.

• rychlá dodací lhuta a nulová cena přepravy
    • žádnou

jsem velice spokojená