• doprava a donáška zdarma
    • nemožnost prohlédnutí nábytku osobně na prodejně(prodejna je příliš daleko)

• široký sortiment
    • dlouhé dodací lhůty,špatná komunikace

líbil se mi velký výběr,ale dodnes jste mi neodpověděli na email kdy asi doručíte objednané zboží stále čekám

S Vaším ochodem jsem spokojená,komunikace,doprava vše tak jak má být.Dalé také Vaše neučtování si dopravy je super a jsou milí i řidiči.Ochotně zboží vynesou kam potřebuje..to už se dnes málo vidí.

• přeprava zdarma až do domu

v klidu si vyberu zboží,které potřebuji
    ceny zboží jsou velice příznivé
    obchod mě dopředu informuje o dovozu zboží až do domu
    pokud budu opět něco kupovat, tak budu nejdříve hledat na jejich internet. nabídce

Skvělý přístup obchodu, velká spokojenost s řidičem při rozvozu, velmi příjemný + pomoc při vynesení X krabic byla pro něj automatika, nemusel jsem ani říkat.

Perfektní obchůdek,rychlé dodání,prostě vše v pohodě doporučuji všem ostatním :-)

• nákup z domova, dobrý výběr

kromě délky dodací lhůty jsem spokojená

jsem spokojená, jen dodací lhůta mohla být kratší.

V tomto obchodě jsem nakupovala kvůli krátké dodací lhůtě,kterou udávali do 3dnů.Ale bohužel zboží přišlo až 10den.Byla jsem spokojena s dopravou zdarma.K posteli jsme dostali ještě rošt aby v posteli držel byl docela oříšek,šikovný manžel si však poradil.

Spokojenost,rychlé dodání a dobrá komunikace ze strany obchodu.

• rychlá dodací doba
    • dobrá komunikace se zákazníkama

• zatím nebudu hodnotit

budu hodnotit až po dodání zboží

Vše naprosto v pořádku, 100% spokojenost. Objednáno v neděli v noci, v pondělí večer zaplaceno převodem, ve čtvrtek telefonát prodejce ohledně domluvení dovozu, v sobotu ráno zboží dovezeno. Co víc si přát :-)

• cena, dobrá informovanost o zboží, kdy dorazí
    • přepravní služba dorazila ve 22.00 hodin

Kupoval jsem pro dceru postel s nástavcem Charley a u nástavce nejsou zafrézovány díry pro asi 12 spojů. Jde to smontovat i bez toho, jen vrutem, co je tam přiložen, ale můj názor je , že tak jak to je myšleno původně by bylo lepší(pevnější spoj, než jen vrut do dřevotřísky). Jinak dcera je velmi spokojena a my tím pádem také.

• Žádná odezva po 2 týdnech po potvrzení objednávky. Obchod se neobtěžoval mi zaslat jakoukoliv informaci. Nelze vidět ani stav objednávky např. zda je zboží už na skladě apod..

Tento obchod bych nedoporučila z důvodu špatné komunikace se zákazníkem.

• žádné náklady za dopravu
    • poslali nám jinou barvu nábytku nežli jsme chtěli a jednu část neposlali vůbec

• Rychlá odezva na obědnávku
    • Zatím nemohu posoudit

Nejlepší přístup z Vaší strany

Kéž by i jiné obchody byly na podobné úrovni.