Poměrně dlouhá doba dodání a dodaný produkt je sice od stejného výrobce ale jen připomíná ten jež jsem si objednal (Cif Power Cream).

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

zatím zboží nedorazilo a na dotaz mi nikdo neodpovídá

• Zboží ještě nedorazilo

Zatím jsem stále neobdržela zboží. Už je to 10 dní od toho, co mi zasilkovna napsala, že očekává zásilku z tohoto obchodu :(

došlo jiné zboží

• Zakoupené zboží dosud nedorazilo i když
    • mělo odejít obratem po zaplacení.

Nespolehlivé .

Drogerie nechá udělat objednávku a tu i potvrdí, ale zboží nemá údajně již skladem, přitom u zboží je poznámka, že skladem je. Není to hezká vizitka prodejny.

Objednal jsem si zboží,u kterého bylo uvedeno že je skladem.Týden se mi nikdo neozval a poté mi napíší že ho pro velký zájem nemají.Navíc nereagují,když je telefonicky kontaktuji.

• nekomunikuje, pozor na tento obchod,nedoporučuji!

Po dotazu zda mají zboží na skladě, mi bylo ihned odpovězeno, že mají, ale v menším balení a tak jsem obratem objednala. Po 11 dnech zboží nemám, nemám ani zpět víc jak 2000 Kč. Neodpovídají ani na tři urgující emaily, takže nevím jestli vůbec dostanu zboží, nebo vůbec peníze zpět. Ještě jsem se s takovým jednáním nesetkala, nevadí, že zboží dostanu později pokud se mnou někdo komunikuje, ale toto no hrůza! Hlavně neposílejte peníze předem!!!

• Pred 10to dny prisel jen potvrzovavi mail, od te doby nic..

• Zboží přišlo ponicene

Objednané zboží nedorazilo , po mém dotazu mi bylo řečeno , že zboží už není a nebude.

• Ani po kontaktování dodavatele nebylo zodpovězeno, kdy zboží bude doručeno, přestože již bylo uhrazeno. V systému dodavatele je stále uveden stav objednávky jako "nevyřízeno". Kontaktní osoba přislíbila podání informace telefonicky, ani po 4 dnech tak nenastalo.

Zboží jsem objednala 6.6.2019, dnes je 20.6.2019 a zboží ani zpráva o vyřizování dosud nedorazilo. Jsem ráda, že jsem neplatila předem. Uvidím, co bude dál, ale v tomto obchodě již nikdy!

• Příznivé ceny, pokud zboží mají a dodají
    • Minimální komunikace, v nabídce je zboží, které nemají

Ozvali se až po několika mailech, zboží neměli, aspoň obratem vrátili peníze

Obrátila jsem se před několika dny na obchod s dotazem, kdy bude zasilka doručena, protože zaplacená byla již déle než týden. Nikdo mi ani neodpověděl. Doufám, ze zboží nakonec dorazí.

Dlouhá dodací doba

vše špatně než asi zboží dorazí tak octomilky zmrznou

• Bohužel zboží dorazilo pozdě. Obchod měl dovolenou. Neplatit předem!!!

Zboží mi bylo doručeno, ale ne kompletní. Napsala jsem tedy do obchodu, že mi zapoměli přibalit objednané a již zaplacené vlhčené ubrousky a ať mi tedy za ně vrátí peníze, nebo je pošlou. Odpověděli mi, že by je poslali s příští mou objednávkou, to jsem ale odmítla, protože v blízké době z tohoto obchodu nic potřebovat nebudu. Od té doby už mi neodpověděli a peníze také nepřišly.