Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme Vám za napsání kladného komentáře na náš internetový obchod a jeho 100% doporučení. Těší nás vaše spokojenost s rychlostí , cenami i kvalitou a že objednávka proběhla v pořádku, přejeme ať vám zakoupené zboží slouží. Budeme se těšit na vaši další objednávku.

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

• Rychlost a vse v pohode

Rychlost

Rychlost.

• Skladem
    • Delší doba doručení, než jak bylo uvedeno.

Již jsem zde v mínulosti nakoupil. Zboží skladem. Cena jedna z nejnižších. Rychlost a kvalita doručení.

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme Vám za napsání kladného komentáře na náš internetový obchod a jeho 100% doporučení. Těší nás vaše spokojenost s cenami i kvalitou a že objednávka proběhla v pořádku, přejeme ať vám zakoupené zboží slouží. Budeme se těšit na vaši další objednávku.

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

• Špatná organizace při odeslání zásilky

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme za zpětnou vazbu, objednal jste 2.3. a posílali jsme 7.3., tak nevím na co jsme zapomněli. Případně kontaktujte [email protected].

Rýchlosť a spolahlivost

• nepřišli slibované dárky,sít na okurky ,otevírač okna ,zavlažování

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme za zpětnou vazbu, v emailu jste byli informováni, že expedice je rozdělena do dvou dodávek, skleníky chodí ze skladu výrobce, dárky z našeho skladu z Náchoda, takže vám 100% dorazí. Mrzí nás tedy takové hodnocení.

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

Už je to týden co jsem si zboží objednal, zatím přišlo jen potvrzení objednávky jinak nic. A to bylo zboží skladem. Velká nespokojenost.

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Omlouváme se, že zboží zasíláme až 5 prac. den od objednání, bohužel se nám zpozdila dodávka zboží na logistický sklad. V pondělí byste měl zboží obdržet.

Široký sortiment zboží
    Příznivé ceny

• Vše funguje jak má

• Vše proběhlo v pořádku

• Sortiment
    • Pro velký zájem nebyla zásilka doručena úplná.

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme Vám za napsání kladného komentáře na náš internetový obchod a jeho doporučení. Těší nás vaše spokojenost s rychlostí , cenami i kvalitou ale pokud vám nepřišlo to co mělo, kontaktujte nás na [email protected], jinak přejeme ať vám zakoupené zboží slouží. Budeme se těšit na vaši další objednávku.

• rychlost doručení
    • ceny

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

• e-shopu uvádí nepravdivé dodací lhůty

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu a zároveň nás mrzí delší dodací lhůta, jež u některého zboží je, jelikož je skladem externě a závoz na logistický sklad se protáhl.

Děkujeme za pochopení

rychlost

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

BRUSNE VALECKY SE PROTACI TAKZE JSOU K NEPOTREBE.

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme za zpětnou vazbu a pokud vám zboží "zlobí" prosím napište na [email protected] abychom mohli s vámi vyřešit, vyreklamovat a vy jste obdržel zboží perfektní a mohl být spokojen. Děkuji

Rychlý nákup, slušný pristup

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme Vám za napsání kladného komentáře na náš internetový obchod a jeho doporučení. Těší nás vaše spokojenost s rychlostí , cenami i kvalitou a že objednávka proběhla v pořádku, přejeme ať vám zakoupené zboží slouží. Budeme se těšit na vaši další objednávku.

• prvni nakup