• Komunikace a rychlé dodání

vše v pořádku,a rychle

• Zboží dorazilo v pořádku

13 dnů od objednávky zboží co mají skladem ,nic po urgenci výmluva, že zboží se přesouvá z jiného skladu 2týdny?? Poprvé a naposledy
    Kdo to chce zkusit tak leda k vánocům a objednat v létě.

faktura dorazila do druhého dne a zboží po 6 dnech žádné informace jestli aspoň odeslaly zboží

• rychlost a ochota

Vřele doporučuji.

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme Vám za napsání kladného komentáře na náš internetový obchod a jeho 100% doporučení. Těší nás vaše spokojenost s cenou i komunikací a že objednávka proběhla v pořádku, přejeme ať vám zakoupené zboží slouží. Budeme se těšit na vaši další objednávku.

• Dobrá cena
    • Výborná komunikace

Doporučuji, jen je nutné počítat s dodáním při platbě převodem za cca 5-6 dní

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

• Zboží zatím neposlali a obchod nereaguje

Zboží zatím nedorazilo, na email ještě neodpověděli kdy Zboží odešlou. Zatím hodnim záporně.Komunikace je s obchodem špatná.

Dlouhá doba dodání

Příznivée ceny i termín dodání

• rychlost dodání
    • osobní odběr v Náchodě

Zboží jsem objednal, na místě zaplatil kartou a vyzvedl. Vše proběhlo hladce a bez problémů.

• Rychle

Obchod mám cca 200m od baráku.Velmi milá a ochotná obsluha

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

• Zboží označeno jako skladem, při telefonickém dotazu na dostupnost a datum odeslání také potvrzeno že je skladem a bude ihned expedováno. Týden nic a až na telefonický dotaz zjištěno, že samozřejmě skladem nic není a je to někde u dodavatele. Čekáte objednávku druhý den a dostanete jí za týden, po telefonické urgenci, bez jakékoliv omluvy.
    • Klasický nešvar posledních let, zboží skladem není skladem.

• Vstřícné jednání + cena

OK

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme Vám za napsání kladného komentáře na náš internetový obchod a jeho doporučení. Těší nás vaše spokojenost s cenou i komunikací a že objednávka proběhla v pořádku, přejeme ať vám zakoupené zboží slouží. Budeme se těšit na vaši další objednávku.

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

• Blízkost obchodu, rychlé vyřízení objednávky a perfektní komunikace

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

• Od 10.4., kdy mi byla potvrzena objednávka, žádná zpráva, žádná informace, prostě nic. To za šest dní nebyli schopni předat objednané zboží, o kterém tvrdí, že ho mají skladem, přepravci???

Pomalý a navíc se zákazníkem nekomunikující obchod.

Objednané zboží bylo velmi brzo k převzetí , při osobní přebírání bylo vše skvěle připraveno. Skvělá byla i pomoc při nakládání do vozidla ( kupovala jsem travní sekačku - balík byl objemnějších rozměrů)vek

• super cena