• Odpověděli na mail

Doprava od 21.3 dopraveno dne 4.4. Asi 6x napsáno že z důvodu kapacity nelze doručit ( Geis). Žádná komunikace. Reakce obchodu až v dubnu, kdy mi sdělili, že s jiným dopravcem nemůžou spolupracovat poněvadž lidé chtějí levnou dopravu ( zajímavé mi ji k nákupu za 20 000 měli zadarmo - takže mi je opravdu jedno kolik stojí ). Bylo mi sděleno, že za vše může doprava. Také zajímavé. Pokud vím, že doprava stojí zaprd najdu někoho nového ne? Takže dle mého názoru nejen doprava ale i domatech stojí za prd. Ještě jsme chtěli udělat další nákupy, ale po této zkušenosti už nikdy víc.

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme za zpětnou vazbu, bohužel nás komplikace s dopravcem mrzí, ale když předáme do dopravy tak již má ve svých rukou dodání zboží právě dopravce. Komplikace s nedostatkem vozidel či řidičů se může vyskytnout u každého dopravce. Nakládají celý kamion a pak musí přetřídit na menší vozidla, vhodná aby se k zákazníkovi dostala. Zadarmo jste ji měli jelikož ji dotujeme my, když je to např určitý typ zboží, či je vyšší cena. Ale není to tak že to k vám zadarmo jede, tu dopravu musíme zaplatit. Hlavně že máte již zboží doma a bude vám dělat už jen radost.

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

• po týdnu zboží nebylo dodané - hrůza a to jsme v tuzemsku a ani nedali vědět

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme za zpětnou vazbu, dle sledování zásilky byste měla mít zboží dodané, za prodlení se omlouváme, bohužel se zpozdila dodávka z externího skladu.

• dobrý výběr,ochota,slušnost

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme Vám za napsání kladného komentáře na náš internetový obchod a jeho 100% doporučení. Těší nás vaše spokojenost s cenou i komunikací a že objednávka proběhla v pořádku, přejeme ať vám zakoupené zboží slouží. Budeme se těšit na vaši další objednávku.

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

Vše v pořádku, dobrá komunikace, doporučuji.

• Vše proběhlo v pořádku

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

S bchodem nejsou problemy. Naprostá spokojenost.

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

Velmi milá a vstřícná paní,která mi poradila a vše trpělivě vysvětlila.Obchod určitě doporučuji.Skleník zatím hodnotit nemohu,není smontován.Děkuji.

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

špatná komunikace, dlouhé čekání na odpověď i když jsou online ,
    zboží skladem expedujeme na druhý den to znamená objednáno v úterý dodáno další týden v pondělí.

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme za zpětnou vazbu, bohužel je nám líto že jste dostal pozdní odpověď na chatu, mohla jsem s někým zrovna hovořit po telefonu a je obtížné jednou rukou odpovídat na zprávu. Mohl jste využít našeho emailu [email protected]. Expedice z našeho eshopu dle historie proběhla 3 den po objednání, za dopravce bohužel ručit nemůžeme.

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

• rychlé dodání a komunikace

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

Stále čekám na zboží, které nebylo doručeno. Přišel mi jen email, že objednávka byla přijata a to už je týden...

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme vám za zpětnou vazbu na náš eshop, dle sledování zásilky vám již zboží bylo dodáno, Snad je vše v pořádku a vy jste se zbožím spokojen.

• super

• rychlost dodání ,cena

Obchod Ok ale mají špatného dopravce který mi nebyl ani za dva dny dodat zboží a trčí na depu ve Vysokém Mýtě

Zažívám komunikativnější obchody...

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu, zboží jsme vám odeslali do 3 prac. dní od objednání zboží. Tak nevíme co jste potřeboval vykomunikovat, to neuvádíte. Pokud potřebujete komunikovat, můžete nám zavolat v době provozní doby zákaznické linky. Rádi si s vámi popovídáme.

• Cena zboží, komunikace

Spokojenost

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

Obchod zrušil objednávku z důvodu absence zboží na skladě. Při potvrzení objednávky mi byl sdělen termín doručení: "Vaši objednávku budeme expedovat ve středu 13.3., tudíž by Vám ji dopravce měl doručit ve čtvrtek 14.3.2024. Tým Domatech.cz".
    Zcela zbytečně jsem si na 14.03. a 15.03. vyčlenila volný čas k převzetí drtiče

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme za zpětnou vazbu, ale nabízeli jsme vám i alternativu ještě lepšího zboží a ještě se slevou cca tisíc korun, po zjištění stavu, že bohužel drtič je v ČR vyprodán a bohužel jsme tuto informaci nevěděli dříve. Mrzí nás to také, ale za nás jsme udělali, co bylo v našich silách.

Rychlost dodání a ochota

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme Vám za napsání kladného komentáře na náš internetový obchod a jeho 100% doporučení. Těší nás vaše spokojenost s rychlostí , cenami i kvalitou a že objednávka proběhla v pořádku, přejeme ať vám zakoupené zboží slouží. Budeme se těšit na vaši další objednávku.

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

Dobrá cena, slušný sortiment, dobrá komunikace

Ok

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme Vám za napsání kladného komentáře na náš internetový obchod a jeho doporučení. Těší nás vaše spokojenost s rychlostí , cenami i kvalitou a že objednávka proběhla v pořádku, přejeme ať vám zakoupené zboží slouží. Budeme se těšit na vaši další objednávku.

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

Rychle bezproblemove objednani i doruceni.