Heureka.cz nedoporučuje nákup v tomto obchodě.

• špatná komunikace
    • nereagují na reklamace

Co se týče rychlosti a způsobu doručení, tak jsem celkem spokojen.

S čím ale nejsem spokojen je, že jsem zde koupil keramickou konvici, hrnek a dózu a když jsem balík rozbalil, tak jsem zjistil, že 2 ze 3 produktů jsou poškozené. Jednoznačně je to vada výrobce, ale když jsem volal na e-shop s reklamací, tak mě nějaký pán odbyl s tím, že po telefonu nic neřeší, že se mám obrátit na mail.
    Je to už víc jak 14 dní a 2 e-maily a odpověď na mou žádost žádná!

Proto NEDOPORUČUJI zde nakupovat.

• Dodávka neodpovídala nabídce vybrané na internetu.

Výběr zboží = dětských misek jsem provedl dle nabídky obchodu na internetu . zde byly nabízeny misky v různých barvách - vždy samostatná nabídka za misku v barvě - bez volby barev. Objednal jsem 1ks červené a 2ks modré ( dvě provedení v různé velikosti a ceně). Bez jakéhokoli upozornění předem jsem však obdržel 3 ks červené - stejného provedení/velikosti - pouze s jinými polepy.
    Dodávka tedy výrazně nesplnila objednávku.
    Byl to dárek dětem - bohužel dopadl jinak než bylo jejich přání.

• Nebylo dodáno v objednaném barevném provedení i přesto, že barva byla uvedena v poznámce jako výhradní.
    • Nerespektování požadavku

U zboží uvedli jaké si značky, kterým ale nikdo nerozumí a následně se na ně odvolávají.
    Zbytečná komplikace, opět zboží zabalit a hurá na poštu.

• zboží mělo být skladem, ale přišlo až ZA TÝDEN takže skladem určitě nebylo

• ?
    • Dodací lhůta ! A dozvěděl jsem se ji až po zaslání objednávky . Jinak bych ne objednal!

Pozor na dodací lhůtu! 13 dni od objednávky a zboží ještě nemáme.

• Ani po 10ti zboží nebylo doručeno.
    Na emaily nikdo neodpovídá.
    V žádném případě nedoporučuji.

• před 11dny objednané zboží ještě nepřišlo.

• Výhody žádné nevidím.
    • Prodává nekvalitní výrobky.
    • Dřevěné prkénko kulaté je špatně opracované a škrábe lakované stoly.
    • Stříkací pistol na vodní hadici, vypadá, že se brzy rozpadne.
    • Ostatní zboží jsem zatím nezkoušela, tak nevím.

Určitě nedoporučuji nakupovat.
    Dlouhá čekací doba, i když píší, že vše mají skladem, není to pravda. Platila jsem převodem. Po týdnu mi dorazilo zboží a naspodu krabice se ukrývala obálka a na ní stálo, omlouvám se, ale nemáme 2 zboží skladem a vracím peníze. Fakturu mi zaslali elektronicky a bylo v ní zapsané vše, co jsem si objednala. Pokud by mi pan Vařeka zavolal, určitě bych na zboží počkala anebo to celé stornovala. Dívala jsem se na jejich stránky a zboží mají stále skladem, takže klamou spotřebitele. Po Velikonocích to budu řešit, případně oznámím ČOI.

• Zboží nabízeli s tím, že mají v akci a skladem.
    • Absolutní nekomunikace ze strany obchodu. Při objednávce Vám přijde pouze automaticky odeslaný mail s potvrzením objednávky, ale nikdo se Vám již nadále neozve na dotazy o Vaší objednávce nereagují. Nevyřídili více jak 12 dní.

Zboží jsem nakonec zakoupila u nás v kamenným obchodě, kde též udělali na dané zboží akční cenu, dokonce nižší než zde nabízeli na stránkách tohoto eshopu.
    V žádném případě tento obchod nedoporučuji v případě, že na dané zboží pospícháte. Obchod Vám neposkytne ani žádné bližší informace k Vaší objednávce, protože nekomunikují. Zboží, které udávají, že je skladem evidentně nemají a objednávají u dodavatele až po přijetí objednávky zákazníkem.

• asi neměl aktuální informace se svých zásobách a možnostech doplnění skladu

Protože mi přes veškeré telefonické urgence společnost PPL zboží do dnešního dne nedoručila, není co honotit.

Zbozi dorazilo poskozene a obchod na zaslanou reklamaci vubec nezareagoval. Neslo o zavratnou castku,ale mrzi mne pristup. Neodporucuji a uz sluzeb nebudu vyuzivat.

• nenabízí!!!!
    • P.Vařeka

NESPOLEHLIVÝ.

- objednávka dorazila nekompletní, na reklamační email nereaguje, peníze nevrátil
    - jedna položka poškozená, ale kapka lepidla to spraví, z toho vědu nedělám
    - ale v obchodě už nakupovat nebudu a nedoporučuji ho ani ostatním

• * dlouhá dodací lhůta
    • * špatná/nulová komunikace, nereagují na dotazy a na reklamaci psanou prostřednictvím e-mailu
    • * dodáno špatné zboží (neúplná dodávka - chybějící díly)

nedoporučuji

• široký sortiment zboží
    • nedodržení objednávky
    • jiný dopravce než co jsem si zvolila a připlatila
    • kazy na zboží

koupila jsem jídelní sadu nádobí - zvolila jsem proto způsob dopravy přes českou poštu - křehké zboží - tuto službu jsem připlácela. zboží mi však dovezla společnost PPL - krabice poškozená, obouchaná. na krabici ani nebylo označení, že jde o křehké zboží!! 1 miska byla rozbitá. Na to, že jde o skleněné nádobí - celkově bylo velmi špatně zabaleno a obsahuje i vady od výroby - škrábance, fleky.. navíc sada kterou jsem si objednala měla obsahovat 2 servírovací tácky - místo toho přišel 1 tácek a 1 rozbitá miska. dále jsem objednala síť proti hmyzu do dveří - v síti jsou díry - takže kvalita opět špatná. spokojena ze své objednávky jsem pouze s dřevěným stojanem na kvítka.

• žádný
    • špatná komunikace,po 14 dnech jsem se dozvěděla, že zboží nemají ač mi týden předtím řekli že peníze přišli a zboží mi budou odesílat.Prý mi vrátili peníze na můj účet aniž bych byla informována. Pan Vařeka mi bozostyšně lhal, že prý se mi do 15minut ozve, že mám být na telefonu a pak mi tvrdil, že mi toto vůbec neřekl, že prý mi řekl že mi poslal meil který ale vůbec nedorazil.

Nakupujte jinde!!!

Reakce obchodu Domácí potřeby Vařeka

Dobrý den, buďte od té dobroty a překontrolujte si přijatou poštu , kde máte dvakrát oznámení, že je Vaše platba vrácena(včetně výpisu PayU) z důvodů doprodání zboží.

Zboží dodané tímto obchodem nebylo úplně v pořádku. Zahradní houpačka byla někde poškrábaná, látka na ní na jednom místě trochu poškozená, jeden malý díl chyběl...

• Obědnal jsem si 2 ks němý sluha a u jednoho ks jsem si o horní díl zapíchl třísku.Byl neopracovaný, ale pěkně nastříkaný.Tříska odstávala od vrchního dilu.Plus hrana na jedné straně špatně obroušená.Než jsem němého sluhu slepil, musel jsem si nechat v místní truhlárně nechat vyrobit nový.

• velice špsatná komunikace - víceméně žádná!!!

Objednávku jsem vytvořila ve čtvrtek 9.7.2015, platba byla připsána na účet o den později v pátek. V pondělí 13.7. mi přišel e-mail "Vaše objednávka je nyní zpracovávána ve skladu"... Ok, čekám...celý týden se nic nedělo, nidko se neozval, zásilka nikde. V pondělí 20.7. se snažím do obchodu dovolat, marně... Po dlouhém zvonění mi konečně odpoledne vezme telefon pan Vařeka a povídá, že zásilka měla být dávno odeslána, že zjistí, co se děje a zavolá mi zpět... Uběhl další den, nikdo se neozval. Snažím se dovolat do obchodu, opět marně. Co k tomu dodat... Doufám,že mi vrátí alespoň peníze, když se zboží nemůžu dočkat :(( jsem zklamaná!!!