Heureka.cz nedoporučuje nákup v tomto obchodě.

• nereagují na emaily, slibují, že se ozvou, ale není to tak

objednávku jsem zrušila sama a asi po 14 dnech mi přišlo, že z důvodu, že nemají již zboží skladem, musí objednávku zrušit.

• Objednáno zboží 21.8. a dosud (3.9.14) nedorazilo. P. Vařeka reagoval až na můj telefonát, kdy mi sdělil, že dosud nemá zboží na skladě, přičemž jej prezentuje jako výprodej zásob za zvýhodněnou cenu!?

Reakce obchodu Domácí potřeby Vařeka

Vybral jste si zboží z doprodeje, kde bylo napsáno do vyprodání zásob.Opravdu bylo doprodáno

• já myslím že snad ani žádné
    • kvalita zboží na katastrofalni urovni, majitel se vymlouva na prepravce, ale kdyz je poskozeno vice zbozi a krabice od dopravy neporusena, je to jasna znamka zbozi snad i 2 .jakosti..

raději nakupte jinde, zboží poškozeno, pekáče olámané, tác také,už podruhé chybělo v balíku zboží, takže jsem zde objednávala naposledy

Reakce obchodu Domácí potřeby Vařeka

Pokud bylo zboží v krabici poškozeno, je to známka toho, že se během přepravy se zásilkou něco stalo.Za reklamované zboží Vám byly obratem vráceny peníze.

• velký výběr kuchynských potřeb
    • asi by se měl obchod zaměřit jen na ty kuchynské potřeby aby se nestalo že třeba sportovní trenažery mít nebude..

v mé případě zatím nijak, po mojí objednávce která činila 3500,- abych měla poštovné zdarma, mi bylo voláno jestli ty sleničky nutně potřebuji, že by s tím veslařským trenagerem mohli rozbít.že mě chápou že jsem zboží doplnila na uroven 3500 abych nepalatila poštu ale že bych jí i tak neplatila bez sleniček.. řekla jsem že skleničky chci..
    po tydnu jsem volala já a ptala se v jaké fázi je moje objednávka, pan řekl že to vázne na trenažeru, že to bylo zboži ve slevě, že zavola do skladu a obratem mi napíše email.. další tři dny se tak nestalo, tak stále čekám jestli mi někdo nezavolá a nezepta se jestli nechci poslat zboží bez trenažeru ? :-D

Děkujeme za hodnocení

• nedodání zboží v termínu

Reakce obchodu Domácí potřeby Vařeka

Za zpoždění se omlouváme, tak jak jsem Vám avizoval dopředu, opravdu sušáky na prádlo byla doprodány a čekalo se na dovoz dalšího zboží

• Dobrá cena a velký sortiment.
    • Vázne komunikace,objednané zboží dosud nemám a ani nevím v jakém stadiu moje objednávka je.

Můj názor je takový že vůbec nikdo mě neinformuje o stavu objednávky a tak nevím jestli zboží dostanu nebo je vyprodané nebo co se děje.

Reakce obchodu Domácí potřeby Vařeka

Dobrý den, čtěte prosím příchozí emaily a budete vědět o Vaší objednávce všechno

• dodacia lehota, nekomunikativnost zo strany obchodu

skor ako pride tovar tak zostarnem o 10 rokov

Reakce obchodu Domácí potřeby Vařeka

Milá paní, příště až si na slovensko budete objednávat, zadejte si dopravu, která jezdi mimo ČR za 80 korun po nás nemůžete chtít abychom Vám zboží poslali.To Vás opravdu raději necháme zestárnout :-)..

• Zadne
    • Neochota pri hledani reseni problemu. Dodnes nedorazil ani balik, ani cislo baliku, o ktere jsem zadala uz pred tremi dny.

Kupujte jinde, zbozi nedorazi. Pokud jste to potrebovali jako ja na darek, byla objednavka k nicemu. Stejne jsme museli do kamenneho obchodu.

Reakce obchodu Domácí potřeby Vařeka

číslo balíku, který byl odeslán jsme odeslali na Váš email.Po kontrole jsme zjistili, že byl problém na poště , balík stále cestuje někde jinde.To stejné by Vám řekli i na poště při uvedení čísla balíku, které Vám přišlo i jako sms od české pošty

• Jen sliby. Nic vic.
    • Neda se jim vubec verit. Tento obchod by nemel vubec existovat

Podkud chcete cekat dlouho, nechavat si lhat do telefonu a provolavat dalsi penize zbytecne, aby si z vas nakonec udelali idiota a dobry den bez sebemensi slusne omluvy, tak zde nakupujte. Jinak radim vubec se zde nerozhlizejte a jdete rovnou jinam...Temto lidem davat vydelavat, to radeji hodit penize do kanalu.

Reakce obchodu Domácí potřeby Vařeka

Milý pane Pacovský, do telefonu jsem Vám jasně říkal, že jsem mimo kancelář a že Vám přijde potvrzení o objednávce ze skladu.Vaše tvrzení je scestné, ale taky tvrzení.Máte li takový přístup všude, nakupujte v kamenných obchodech.A máte li tolik peněz že je chcete házet do kanálu..Vaše volba.

Chápu,pokud je zboží vyprodané,ale pokud Vám potvrdí po telefonu,že se zboží právě expeduje,nechápu email,který následoval po třech dnech!!!,že zboží není

Děkujeme za hodnocení

• Komunikace vázne, odpovědi přicházejí se značným zpožděním
    • Ani neupozornili, že zboží nedorazí v dohledné době, vlastně do teď nevím, zda dorazí vůbec.

Reakce obchodu Domácí potřeby Vařeka

Děkujeme za hodnocení paní Konečná, čtěte prosím naše emaily a odpovědi se dočkáte

Zakoupila jsem sadu hrnců jež jsou naprosto k nepoužití.Je to šunt,takže takto už nakupovat nebudu.

Reakce obchodu Domácí potřeby Vařeka

Děkujeme za hodnocení.Pokud se Vám nelíbí zakoupené zboží, přečtěte si prosím naše obchodní podmínky.Zboží nevyhovující nebo špatně vybrané máte možnost ze zákona vrátit .

• rychlé vrácení peněz po zrušení objednávky

objednala jsem zboží, které mělo být skladem, hned jsem zaplatila, několik dní se nikdo neozval, až na můj dotaz na stav objednávky přišel email, že zboží je doprodáno
    uvítala bych okamžitou informaci o nedostupnosti, abych mohla zboží objednat dříve a mít ho včas

Reakce obchodu Domácí potřeby Vařeka

Děkujeme za hodnocení, pani Bitmanová , upravte si emailového klienta, aby Vám naše zprávy nepadaly do spamů, občas se stane že zboží doprodáme a v danou dobu není aktualizován sklad.Bohužel u nás to tak je.Pro můj klid Vám ještě napíši, že ke zpoždění došlo, protože jsem pro Vás plech s medvídky sháněl i u dovozce..Bohužel...

• zdlouhavá dodací lhůta i přes to, že je u zboží uvedeno skladem , takže skladem asi není a je to klamání zákazníka .

raději se příště vyhnu

Reakce obchodu Domácí potřeby Vařeka

Nelze odpoledne objednat a večer čekat že bude objednávka vyřízená....

Tento obchod určitě nedoporučuji! Jsou zde velké problémy s reklamací. Majitel není ani schopen zvednout telefon!

Reakce obchodu Domácí potřeby Vařeka

Čtěte pane Žižka Reklamační řád a tam se dočtete, že pokud nám něco chcete reklamovat musíte nám reklamované zboží nejdříve zaslat k posouzení reklamace obalech.Nestačí jen napsat email.S pozdravem Vařeka M.

Zboží mi přišlo poškozené. Vina nebyla na straně dopravce, jelikož zboží bylo obale, který nebyl vůbec poškozen a byl dostatečně vystužen, takže ze strany dopravce zboží nemohlo být poškozeno. Podnos musel být poškozen již při odeslání. Vzhledem k tomu, že bych opět musela platit poštovné, nevyplatí se mi zboží vracet, ale rovnou hodit do koše.

Reakce obchodu Domácí potřeby Vařeka

Dobrý den, obal nemusí být poškozen a zboží přepravce dokáže rozbít.Postupovala li by jste podle reklamačního řádu, který jste asi ani nečetla, zjistila by jste že žádné přepravné při reklamaci neplatíte.V reklamačním řádu je přesně uveden postup.

• jak vyschlá studna.
    • hodíš kámen a ani nežbluňkne...
    • po objednávce dojde potvrzení, že jsem si objednal a to je vše... ale co? kdy to dojde? kdy se bude expedovat a jak?????????????
    • a když volám tak není boha se dovolat... a pak pochybny SMS jako bych snad obtěžoval, že se doptávám... info ve čt, že zboží odešlo... PPL doručuje do druhého dne.. přitom zboží dorazilo v pondělí.....
    • cena dobrá, zboží no problem... ale slunečník mi je na H. po parnym víkendu... navíc natěšený, že fakt odešel tak ještě na něj budu čekat...

Reakce obchodu Domácí potřeby Vařeka

prohlédněte si spamovou poštu, o veškerém pohybu zboží jste byl informován.na nepřijatý hovor jsem Vám zaslal sms , že nemohu telefon zvednout.takže nevím kde se ve Vás bere tolik dobroty, že píšete takové nesmysly

• všechny, které si jen vzpomenete

na nic

Reakce obchodu Domácí potřeby Vařeka

Děkujeme za hodnocení, tímto Vám pro naše všechny slabiny nebudu hůlky již nadále shánět...

• před objednávkou jsem napsala dotaz na dostupnost zboží, která mně byla potvrzena, okamžitě jsem zboží objednala a po 14 dnech jsem dostala mail, že má objednávka byla stornována, protože zboží je vyprodané

• přehlednost
    • inzerce nemá přehled o skladu

každý ať utrpí vlastní zkušenost, jeden klient není směrodatný

Reakce obchodu Domácí potřeby Vařeka

Děkujeme za hodnocení.Bohužel se občas stane, že zboží doprodáme a v době Vaší objednávky není skladem.