Heureka.cz nedoporučuje nákup v tomto obchodě.

• Dobrý den,
    chcete po mně hodnocení, ale objednané zboží nedorazilo. Mohu takto reklamovat nedodané zboží?

• Velký výběr kvalitního zboží

Vracím pouze zboží o kterém jsem měla jinou představu.

• nízké ceny
    • skvěle zboží zabaleno
    • nevím o žádných

jsem s nákupem maximálně spokojená

tento obchod vřele všem doporučuji, komunikace s panem Vařekou je vynikající a kdybych mohla dala bych ne 100% ale alepson 200%

• nenabízí!!!!
    • P.Vařeka

NESPOLEHLIVÝ.

• Cena zbozi, vyber zbozi
    • Nevim o zadnych

Vsem doporucuji

S výběrem zboží a cenou jsem byl spokojen. Komunikace a dodací lhůta bez problému. Jediné slabé místo bylo při rozbalení, kdy jsem zjistil, že krabice od zboží je silně poškozená. Samotné zboží bylo naštěstí v pořádku. Ten, kdo to balil to musel vidět, ale asi ho to nezajímalo. Stačilo přiložit pár slov omluvy a bylo by to v pořádku. To, že se jedná o výprodej, jak bylo uvedeno, neznamená, že musí být poškozený obal. Zboží bylo jako dárek, ale asi bude sloužit bez problémů.

V případě akčních cen je určitě skvělé obchod navšítit.

• Hlavně bez běhání po obchodech,nakoupíte z domova.

Po dřívějším běhání a hledání zboží tohoto tipu,tak to máte tady v klidu a rychle.

- objednávka dorazila nekompletní, na reklamační email nereaguje, peníze nevrátil
    - jedna položka poškozená, ale kapka lepidla to spraví, z toho vědu nedělám
    - ale v obchodě už nakupovat nebudu a nedoporučuji ho ani ostatním

• nikde jinde jsem nesehnal

je to má první zkušenost a vyšla . Děkuji.

Celkem spokojen.

• pohodlný nákup z domova

• Přehledná nabídka
    • přiměřené ceny
    • Slabiny jsem nezaznamenal

Po nahlášení reklamace byla okamžitě řešena reklamace k plné spokojenosti

• Přehled prodejce o dostupnosti sortimentu u dodavatele.

Ochotný personál s přehledem o dostupnosti sortimentu. Doporučuji.

• Nákup z domova, snadno a rachle.
    • Nevím, je srovnatelný s ostatníma.

Doporučuji a to i přesto, že zboží bylo pravděpodobně při dopravě poškozeno. Reklamace byla vyřízena okamžitě a bylo dodáno zboží nové.

• Od objednání až po dodání - spolkojenost
    • Dodáno poškozené zboží - pravděpodobně při dopravě. Po reklamaci dodáno bleskově zboží nové - takže vlasně OK

Spokojenost s obchodem a v mém případě i s okamžitým vyřízením reklamace. Doporučuji !!

• * dlouhá dodací lhůta
    • * špatná/nulová komunikace, nereagují na dotazy a na reklamaci psanou prostřednictvím e-mailu
    • * dodáno špatné zboží (neúplná dodávka - chybějící díly)

nedoporučuji

• široký sortiment zboží
    • nedodržení objednávky
    • jiný dopravce než co jsem si zvolila a připlatila
    • kazy na zboží

koupila jsem jídelní sadu nádobí - zvolila jsem proto způsob dopravy přes českou poštu - křehké zboží - tuto službu jsem připlácela. zboží mi však dovezla společnost PPL - krabice poškozená, obouchaná. na krabici ani nebylo označení, že jde o křehké zboží!! 1 miska byla rozbitá. Na to, že jde o skleněné nádobí - celkově bylo velmi špatně zabaleno a obsahuje i vady od výroby - škrábance, fleky.. navíc sada kterou jsem si objednala měla obsahovat 2 servírovací tácky - místo toho přišel 1 tácek a 1 rozbitá miska. dále jsem objednala síť proti hmyzu do dveří - v síti jsou díry - takže kvalita opět špatná. spokojena ze své objednávky jsem pouze s dřevěným stojanem na kvítka.