Heureka.cz nedoporučuje nákup v tomto obchodě.

• nákup v pohodlí z domova
    • žádné jsem nezjistila

důvod byl doobjednání porcelánu, který chyběl v obchodě....příště už jen zde...obchod vřele doporučuji...plná spokojenost

• Dlouhá dodací doba

• Rychlost komunikace.
    • Dodací doba, zmatené jednání.
    • Snaha vydělat, nad korektností k zákazníkovi.

Nejdříve jsem měl dobrý pocit, odpověď jsem dostal na dotaz ten den v neděli.
    Chtěl jsem hrnec s poklicí.
    Po dvou dnech - poklice není na skladě .
    Dobrá souhlasil jsem , že mi stačí hrnec, prý odesílám zítra. Dokonce jsem volal a pan Vařeka mi do telefonu osobně řekl, zítra Vám to posílám. Čekám dalších pět dnů nic. Po dalších urgencích mi byla posláno upozornění, že zboží není kompletní . Další e-mail, zboží není, objednávka je stornována .Takže asi deset dnů jsem s tímto obchodníkem promrhal a musel jsem improvizovat.
    Nemám rád tyto obchodníky, kteří překupují zboží a při objednávce, teprve začnou zboží shánět. Kdybych nenapsal, že při nedodání do určeného data, odstupuji od smlouvy, tak možná čekám další týden.
    Zboží jsem objednal ve středu jinde a ještě o 200 Kč levněji. Je čtvrtek a došla mi faktura. Upozornění od pošty, že převzali zásilku k doručení na mou adresu.

To je ten rozdíl, když má někdo nejen na stránkách napsáno, zboží je skladem, ale doopravdy ho má.

Jak jsem četl podle recenzí, nejsem sám co takhle dopadl, ale podíval jsem se bohužel pozdě !

• Dodávka neodpovídala nabídce vybrané na internetu.

Výběr zboží = dětských misek jsem provedl dle nabídky obchodu na internetu . zde byly nabízeny misky v různých barvách - vždy samostatná nabídka za misku v barvě - bez volby barev. Objednal jsem 1ks červené a 2ks modré ( dvě provedení v různé velikosti a ceně). Bez jakéhokoli upozornění předem jsem však obdržel 3 ks červené - stejného provedení/velikosti - pouze s jinými polepy.
    Dodávka tedy výrazně nesplnila objednávku.
    Byl to dárek dětem - bohužel dopadl jinak než bylo jejich přání.

Za 1

• rychlost dodání
    • nevím o žádných slabinách

jsem naprosto spokojena

• Nebylo dodáno v objednaném barevném provedení i přesto, že barva byla uvedena v poznámce jako výhradní.
    • Nerespektování požadavku

U zboží uvedli jaké si značky, kterým ale nikdo nerozumí a následně se na ně odvolávají.
    Zbytečná komplikace, opět zboží zabalit a hurá na poštu.

• Zbozi je velmi nekvalitni.slaba konstrukce.prvni lehky vanek ho obratil draty zohybal a vyhodil sem jej

• zboží mělo být skladem, ale přišlo až ZA TÝDEN takže skladem určitě nebylo

Zboží nepříšlo kompletní. Telefonicky jsem na tuto skutečnost upozornil. Bez jakýchkoliv výhrad a prodlev bylo zbylé zboží ihned a na náklady prodejce zasláno přepravní službou. Do druhého dne byla věc vyřešena. Tak to má být.

• Rychlost,komunikace a spolehlivost
    • nemá

spokojenost

• Špatně zabalená zásilka, slunečník dorazil poškozen, neboť nebyl zabalen celý, pouze jeho část!

• zboží skladem i když není

seriozní

• Pro mě určitě to,že ho mám v místě a můžu si zboží vyzvednout osobně a bonusem je,že nemusím platit poštovné.

Určitě tento obchod doporučuji.
    Co není na prodejně,tak najdete v eshopu.
    Paní prodavačka je velmi ochotná,co hlavně v klidu poradí a vysvětlí.
    Takových lidí být více,to by se žilo.

obchod mohu jen doporučit, rychlé dodání, výborná komunikace

• perfektní dodací lhůty, pěkné zboží
    • Nevím, nevšimla jsem si slabin. Je přehledný a snadno ovladatelný

Velmi doporučuji!
    Perfektní komunikace( v mém případě telefonické ujasnění dodací doby), křehké zboží dobře zabaleno, prostě maximální spokojenost. Jakmile budu potřebovat další věci, rozhodně bubu využívat už jen tento obchod.

• spolehlivost rychlost ochot
    • zkusila jsem to náhodou
    • o žádných nevim

Vřele doporučim každému.

• velký výběr
    • obchod nabízí zboží, které nemá

Zatím jsem byla vždy spokojena

• ?
    • Dodací lhůta ! A dozvěděl jsem se ji až po zaslání objednávky . Jinak bych ne objednal!

Pozor na dodací lhůtu! 13 dni od objednávky a zboží ještě nemáme.

• Ani po 10ti zboží nebylo doručeno.
    Na emaily nikdo neodpovídá.
    V žádném případě nedoporučuji.