Dobrý

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. Mějte se fajn.

• Rychlost, kvalita

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za 100% hodnocení, mějte se hezky.

komunikace, rychlost, cena

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za 100% hodnocení a 5 hvězd. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený, mějte se hezky.

• Umoznuje dojezdove kolo vyzkouset (vc. ulozeni v aute)

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za 100% hodnocení a jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Mějte se fajn.

• Dobrá cena, dobře poradí, rychlost dodání
    • žádná

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den Slávku, máme radost z vašeho 100% hodnocení a jsme rádi, že se vám u nás dobře nakupovalo, budeme se těšit i na váš další nákup, mějte se hezky.

• rychlost dodání

ochota s potvrzením správného výběru kol

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za 100% hodnocení a jsme rádi, že jste byl s rychlostí dodání spokojený, mějte se hezky.

Rychlá reakce - cca po 30 min tel., že si mohu objednávku vyzvednout.

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za 5 hvězdiček a 100% hodnocení. Víme, že čas jsou peníze:-) Proto se snažíme objednávky řešit co nejrychleji to jde. Mějte se hezky.

zboží zatím nedorazilo

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, napište nám na e-mail číslo objednávky a podíváme se na to, je možné, že jste objednal zboží s delší dodací lhůtou. Mějte se fajn.

• Sortiment
    • Ceny
    • Konfigurator kol v eshopu

První nákup, zatím spokojenost

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za 100% hodnocení a budeme se těšit na váš další nákup, mějte se fajn.

100% doporučuji. Objednání zboží bez problémů, řešení dodatečných údajů k autu a objednanému zboží. Vše vyřešeno hned a bez problémů.

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, moc děkujeme za 100% hodnocení a jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený, mějte se hezky.

• Žádné informace o stavu objednávky nemohu psát hodnocení

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, už jsem vám to vysvětloval v e-mailu, ale opakování je matka moudrosti, tak pro velký úspěch ještě jednou :-) Heureka ten formulář s hodnocením posílá automaticky na základě uskutečněné objednávky a neví jestli už zboží doma máte nebo ne. U vašeho zboží je dostupnost 7 pracovních dnů, je to u toho napsané. Co se týká informací o objednávce, tak jste mohl napsat nebo zavolat a já bych vám řekl v jakém stavu objednávka je, to je to nejmenší, i když předpokládám, že když je dostupnost u produktu napsaná, že si to zákazník přečte a když mu není něco jasné, může zavolat nebo napsat a zeptat se na další informace. Psát negativní reakci na Heurece váš problém nevyřeší, ani vám to nikterak nepomůže ve vyřešení situace. Mějte se hezky.

Ochota a vstřícnost.Děkuji.

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, moc děkujeme za super hodnocení, mějte se moc fajn.

• Slušné jednání a rychlé vyřízení...

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za 100% hodnocení a 5 hvězd, jsme rádi, že jste s námi spokojená. Mějte se hezky.

• Poradili přesně typ,který potřebuji na auto
    • Nevím

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za 100% hodnocení, moc si toho vážíme a jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Mějte se hezky.

dodáné zboží přesně co jsem chtěl, rychlost doručení

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za super hodnocení, mějte se fajn.

• rychlé dodání bez jakychkoliv problému, skvělá komunikace

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, jsme moc rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený a děkujeme za 100% hodnocení. Mějte se hezky.

jednoduché objednání, rychlé dodání objednaného zboží

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za 100% hodnocení, snažíme se e-shop udělat co nejpřehlednější, aby se všem u nás nakupovalo pohodlně, ale pořád je co vylepšovat :-) Mějte se hezky.

Byl to můj první nákup zatím dobrý

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a jsme rádi, že jste by s nákupem u nás spokojený. Mějte se fajn.

vše proběhlo rychle a odborně

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za 100% hodnocení a pět hvězd. Mějte se hezky.

• Vše OK

Jen tak dále.

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi, stále zlepšujeme náš e-shop, abysme od vás příště dostali 100% :-) Mějte se hezky.