• Odběr bezplatně v Brně

• Rychlost vyřízení

Bezproblémový e-shop

• není co

• Perfektní komunikace a rychlost dodání alu kol ,která byla skladem u dodavatele v Německu.
    • žádná

Vřele doporučuji všem.Poradí a co slíbí ,to splní.

- bez problému

• Rychlost a ochota

Rychlost, kvalita

• Přehledný web

Přehledný web, kde se dá super vybrat podle značky vozu

První nákup objednané zboží dorazilo rychle v pořádku

CHVÁLÍM RYCHLOST DODÁNÍ

• snad špatný vtip žádat zpětnou vazdu na něco, co dodavatel nesplnil. Ten dotaz na spokojenost s délkou v poloviční hvězně ruším, protože nelze resetovat.

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, mrzí nás, že jste nebyl s nákupem u nás spokojený, ale některé zboží má delší dodací lhůtu, u každé položky je doba dodání napsaná, u některých může být i měsíc, ale vždy je tato informace uvedena u produktu. Asi jste si nepřečetl dostupnost produktu. Heuréka posílá ten dotazník automaticky, podle přijetí objednávky e-shopem po cca 10 dnech a neví jestli už zboží máte nebo ne, nebo jaká je na něm dostupnost. Pokud jste měl nějaké dotazy k objednávce, mohl jste nám napsat e-mail nebo napsat do chatu na e-shopu, případně zavolat, možností nás kontaktovat je opravdu mnoho. Mějte se hezky.

velmi ochotní, poradí s výběrem rychlé dodání zboží. Mohu jen doporučit.

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za vaše 100% hodnocení, jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený, mějte se fajn.

• Rychle a kvalitně

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za vaše 100% hodnocení a 5 hvězd, mějte se hezky.

• Rychlost dodání, bez komplikací

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená, mějte se hezky.

• - rychlost vyřízení, spokojenost

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení, příště se budeme snažit, aby to bylo na 100%. Mějte se hezky.

• Perfektní

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za perfektní hodnocení, mějte se hezky.

• dobré ceny
    • komunikace
    • kvalita disků

Koupil jsem disky Platin, na jednom disku byly zalakované vrypy a nerovnosti, očekával jsem vyšší kvalitů disků, za to prodejce asi nemůže, ale zamrzí to.

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení, pokud byl disk poškozen, měl jste nás ihned kontaktovat, aby jsme mohli situaci řešit. U každé objednávky nabádáme zákazníky, aby si zboží ihned po převzetí od kurýra překontrolovali, abysme mohli situaci hned řešit, mrzí nás, že jste nebyl 100% spokojený, příště to jistě bude lepší, mějte se pěkně.

• Rychlost a spolehlivost

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za 5 hvězdiček, pokud máme konkrétní produkt skladem, odesíláme ještě v den objednávky, nebo následující pracovní den. Mějte se hezky.

přehledná nabídka ,lehký výběr potřebného kola

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za 100% hodnocení, snažíme se, aby byl náš e-shop, co nejvíce přehledný a tak ho neustále vylepšujeme, mějte se fajn.

• skvěle poradili s výběrem kol
    • Ochota poradit i nad rámec prodeje

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za 100% hodnocení, chceme aby alu kola od nás dělala pouze radost, proto se každá objednávka alu kol řeší individuálně, aby vše pasovalo na daný model vozu. Mějte se hezky.