• Rychlé jednání

Objedaná část zboží se momentálně vůbec nevyrábí a tak po telefonické domluvě mi bylo nabídnuto jiné. Jednání O.K.

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za 100% hodnocení, bohužel situace kolem covidu omezila výrobu některého zboží. Mějte se hezky.

• Délka dodací lhůty.Přesto,že obchod uvádí,že je zboží skladem,není zboží po sedmi dnech od objednávky ještě ani předáno PPL.

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, na eshopu jsou u zboží používané dostupnosti Skladem, to znamená že je zboží fyzicky v našem skladu a pak druhý status Skladem (7-14 dnů od objednávky). To znamená, že je zboží na externím skladu u výrobce a musí se objednat. Je možné, že jste si to nepřečetl celé a objednal jste zboží s dostupností 7-14 dnů. Můžete nám napsat na e-mail na [email protected] a my se na to podíváme. Mějte se hezky.

• Ochota a vstřícnost

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za 100% hodnocení. Mějte se hezky.

přehlednost stránek, rychlost, cena ... super

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za vaše skvělé hodnocení, jsme rádi, že se vám v e-shopu dobře nakupuje. Mějte se fajn.

Rychlé a ochotné jednání, na telefonický dotaz byly podány perfektní informace.

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za 100% hodnocení a 5 hvězd. Jsme rádi, že ste byla s nákupem v našem e-shopu spokojená a budeme se těšit na váš další nákup. Přejeme hezký den.

Byli jsme velice spokojeni jak s pomocí a vstřícností při objednávání, tak i s rychlostí doručení.

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, moc děkujeme za 100% hodnocení. Mějte se hezky.

• Skvělá komunikace

Určitě doporučuji!

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, moc děkujeme za 100% hodnocení a 5 hvězd, jsme rádi, že jste byla s naším obchodem spokojená, mějte se hezky.

• poradenská činnost

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, moc děkujeme za plné hodnocení a budeme se těšit na váš další nákup. Mějte se hezky.

Kupuji tam často,vždy perfektní služby.

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za 100% hodnocení a pět hvězd, jsme rádi, že se vám u nás nakupuje dobře. Mějte se hezky.

• skvělá komunikace

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za 100% hodnocení a jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Krásný den.

Rychlé vyřízení a dodání v nejkratší lhůtě.

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za kladnou reakci. Mějte se hezky.

Vše v pořádku.

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za 5 hvězdiček a 100% hodnocení. Mějte se hezky.

• Rychlost vyřízení

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujem za 100% hodnocení, i přes všechna omezení, se snažíme zboží odesílat bez zpoždění. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený, mějte se hezky.

• Skvělá komunikace

nic

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, moc děkujeme za kladnou recenzi a 100% hodnocení. Přejeme krásný den.

• Vše bylo naprosto v pořádku
    • Žádné

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za 100% hodnocení a jsme rádi, že vše bylo naprosto v pořádku. Mějte se hezky.

věe O.K.

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za 100% hodnocení a jsme rádi, že vše bylo OK. Mějte se fajn.

• Velmi rychlé vyřízení objednávky
    • Seriózní domluva mailem - velmi rychlá reakce na dotaz a pomoc s výběrem vhodného kola.

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, moc děkujeme za 100% hodnocení a 5 hvězdiček, jsme rádi, že jste se s nákupem obrátil právě na nás. Mějte se hezky.

• Skvělá komunikace obchodu
    • Přehledné stránky

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za 100% hodnocení, jsme rádi, že se vám e-shop líbí. A budeme se těšit na váš další nákup. Mějte se hezky.

Vše OK.

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, děkujeme za 100% hodnocení a jsme rádi, že vše bylo OK. Mějte se krásně.

• Rychlé dodání výborná komunikace, dobra cena

Doporučuji obchod

Reakce obchodu Dojezdová-Kola.cz

Dobrý den, moc děkujeme za vaše 100% hodnocení, mějte se hezky.