Zboží mi stále nedorazilo

• všechny nejhorší

je to hrůza

• člověk si nemůže zboží vyzkoušet a popis ne zcela odpovídá skutečnosti

• dlouhá dodací lhůta

• Nízké ceny
    • Zajímavé zboží, velký výběr
    • Dlouhá doba dodání
    • Tabulky velikostí příliš nesedí
    • Dodané zboží mělo vady a 1 ks dokonce vůbec nebyl dodán, ačkoliv byl zaplacen

Jak jsem se na zboží těšila, tak jsem byla zklamaná. Objednala jsem celkem 10 věcí, přijít mi nakonec mělo jen 9, neboť jeden kus byl vyprodán - o tom jsem byla předem informována. Vybírala jsem trička podle velikostních tabulek i toho co nosím normálně, ale dvě jsou mi velká - to se u oblečení prostě stane. Ale třetí tričko mělo na zádech na růžové látce černé skvrny a reflexní páska, která měla svítit nebo blikat, vůbec nefunguje. V balíčku úplně chyběly tepláky, které však byly do ceny dobírky zahrnuty! Budu vše reklamovat, takže zatím nemohu předvídat, jak bude obchod reagovat a jaká bude komunikace. Ale štve mě, že zaplatím poštovné za zpětnou zásilku, musím řešit do čeho to zabalím, a ještě s tím vším strávím spoustu času. Kdyby šlo jenom o velikost triček, tak se na to vyprdnu.

• nabizeji produkt ktery jsem si objednala a pritom ho nemaji.V nabidce ho maji stale.

• nechapu proč tak dlouho čekám na svoje zboží

Objednávka stornována bez udání důvodů. Až po telefonu mi bylo řečeno, že zboží není a nebude skladem.

• Dobrá recenze
    • Široká nabídka zboží
    • Zajímavé ceny
    • Špatný popis zboží. Trika mnou objednané podle vašeho popisu 40% sintetika 60% bavlna poté co dorazili je na štítku 100% bavlna
    • V popisu nebyla země výroby

• rychlost dodání cena
    • KOUPILA JSEM 2 100% BAVLNĚNÁ TRIČKA, ALE DOPORUČENÉ PRANÍ JE 30 ST.C. kDYŽ TRIČKA NEMŮŽU PRÁT ALESPOŇ PŘI 60ST,C, PAK NEJSOU BAVLNĚNÁ.

Nákup je rychlý, pohodlný, ale člověk vlastně neví. co kupuje.
    To se týká i ostatních prodejců.

Na spodku boty byla přilepená žvýkačka !!!. A bota nesla známky zkoušení.

• Nedoručujú tovar na dobierku

Vazeny zakazniku,
    na dobirku samozrejme dorucujeme po cele CR. Bohuzel nikoli na Slovensko, protoze znacne % slovenskych zakazniku balik na dobirku nevyzvedne a jsou s tim spojeny velke naklady. Nicmene poctivy slovensti zakanici stale maji moznost zaplatit zbozi prevodem a v takovem pripade dorucujeme i na Slovensko.

Team DoDohop.cz

• zboží jsem objednala ale nikdo zatím nekomunikuje ani nedává zprávy co se s objednávkou děje bylo by příjemné napsat např. za jak dlouho bude objednávka vykryta nebo jaký vznikl problém atd.

Dobry den,

Vase zbozi je dnes expedovano tedy zitra by jej melo dorucovat PPL. Dorucovaci lhuta zbozi je 4-7 pracovnich dnu. Bohuzel tim, ze byly v patek a pondeli statni svatky a mezitim vikend se to na kalendarni dny takto protahlo. Omlouvame se. Vase objednavka bude samozrejme radne vyrizena ve stanovenem terminu.

Team DoDo

• Zboží je nekvalitní
    • Špatná komunikace, neserioznost ve vrácení pěněz pří vrácení zboží

Na stránkách vypadalo zboží velmi pěkně, skutečnost však byla úolně jiná, hlavně velikost, kterou obchod uvádí pro např. obuv, vůbec neodpovídá. Dodnes mi nebyla vrácena celá částka za zboží, samé výmluvy a výmysly.
    Ze své zkušenosti obchod nedoporučuji.

• Katastrofální komunikace!

Zboží jsem objednala před víc, jak deseti dny. Komunikace žádná, nedorazilo.

• U zboží byla dodací doba 4-7 dnů.Objednal jsem si ho 27.12.2015.
    Zatím nic nepřišlo.

• Nechci se vyjadřovat, když zboží nedorazilo. Proto zatím nedoporučuji.

• na internetových stránkách uvádějí velké množství sortimentu
    • nic nemájí skladem a vždy vše objednávají od jinud. Nedávají vědět, v jakém stavu se nachází objednávka, zda vše dorazí nebo nebude vůbec.

V obchodu jsem objednávala poprvé s předstihem kvůli vánočním svátkům. Bohužel ani do vánoc objednávka nedorazila a do teď nevím v jakém stavu se nachází, zboží jsem platila ihned online a začínám mít strach o své peníze. Zatím se nikdo neozval, nic nepřišlo.

Dobry den, pani Horejsova,

Vase objednavka byla provedena dne 16.12.2015 s avizovanou dodaci lhutou 4-7 pracovnich dnu. Tato lhuta nebyla prekrocena a v den expedice dostanete emaile + avizo od prepravce o doruceni Vaseho baliku. Diky svatkum se doba dodani v kalendarnich dnech prodlouzila, nikoli vsak v dnech pracovnich. Dekujeme.

Team DoDohop.cz

• Nevím, zboží nedorazilo (může se to stát), ale ani žádné vysvětlení, což považuji za větší problém.

• Velikosti absolutne neodpovidaji.

Fajn ceny, ale nestoji to za to. Velikosti neodpovidaji, vetsina je o 1-2 cisla vetsi, tezko odhadnout, od jedne znacky jsem objednavala dva stejene svetry jen jinou barvu jeden dejme tomu ok S=S/M, druhe S odpovida spise L. dle ostatnich recenzi velky problem s vracenim penez, proto zbozi nevracim, ale prodam na bazaru