• Zboží, které bylo skladem jsem objednal a zároveň zaplatil dne 9.12.2014 jako vánoční dárek. Zboží dosud nedorazilo i přes ujištění obchodu, že garantují dodání zboží do vánoc. Musel jsem 23.12.2014 jít do davů a zajistit si jiný dárek, jelikož tento nepřišel. Takže do budoucna se tomuto obchodu určitě vyhnu.

Nedodrželi termín dodání, který garantovali. Po objednání a okamžitém zaplacení zboží 9.12.2014 doposud poštou nic nedorazilo.

• Za 14 dnů jsem objednané zboží, které bylo skladem neobdržela.....
    • doba dodání a komunikace

Zda tam chce někdo objednat dárek na vánoce,tak raději půl roku dopředu.

• Dobrá cena.
    • Slíbená dodací lhůta nedodržena (Vánoce)

• Objednal jsem zboží, zaplatil předem, Došlo potvrzení objednávky i platby a přislíbeno dodání do sedmi dnu a dál nic.

Nedoporučuji v tomto obchodu nakupovat.

podle dotazníku všechno ok, ale mám pochybnosti o původu výrobce zboží, které jsem si objednal.

Zboží jsem zapaltil kreditkou a po 14 dnech ho nemám. Zkažené Vánoce.

Vážený pane Laryši,

Vaše obj. č. 20487 má v platební bráně PayU status "zrušena" tzn. platba buď vůbec neproběhla nebo byla později Vaší bankou odmítnuta a to je jediný důvod, proč zboží ještě nebylo expedováno.

Team DoDo

Objednala jsem penezenku jako vanocni darek a prisel e-mail ze se obejdnavka vyrizuje,po tydnu jsem zbozi stale nedostala tak jsem napsala na obchod zpravu o uvedeni stavu obejdnavky.Dosla zprava ze objednavka byla zrusena pred nekolika dny ale informace pro me nedosla zadna.... Velke zklamani

• dodací doba 11 dnů a nepřehledný způsob placení

• Zboží jsem si objednala v jiné barvě než dorazilo.

• Komunikace špatná, až po vyžádání, mi podali informace od objednávce.
    • Doba dodání dlouhá.
    • Zboži mi bez upozornění poslali půlku.

Nedoporučuji, nakupuji stále přes internet a nikdy nebyl žádný problém.

• Nevim
    • dlouhá dodaci doba

• zatím jsem žádné výhody nenašla.
    • Ačkoliv je zboží zaplaceno ani po více jak 10
    • dnech nedodané.

Nedoporučil, dlouhá doba dodání.

• nizke ceny
    • nedodrzeni lhuty pro dodani zbozi, samotna lhuta je 3-6 dnu a tento termin byl jeste prodlouzen o cca dalsich 6 dni, zla komunikace, cekame na vraceni penez

Bohuzel neni moc pouzitelny pro bezny nakup

• delší dodací lhůta.Zboží vracím,objednala jsem chlapecký župan na 11-12 let,bohužel by to ani neobléklo 10 dítě,před Vánoci docela prekérka,shánět jinde nový

• Obchod nabízí platbu složenkou, kterou jsem si vybrala, jeliko jesem měla zrovna cestu na poštu. Bohužel u PayU měli zadanou platbu v haléřích, takže nedorazila částka až k nim, šlo o 7h, takže si myslím, že tato částka se měla automaticky zaokrouhlovat dolů. E-shop nebyl schopen na základě čísla poštovní poukázce vše vyřídit, musela jsem poštu i PayU kontaktovat sama. Doposud nemám ani zboží, ani peníze a e-shop nereaguje na páteční email, přestože jsme v átek hovořili i po telefonu a vše jsem domluvila, že stačilo, aby jen PayU oznámili, že částka může být o 7h ponížena.

Nevstřícnost při řešení problému.

Reakce obchodu dodohop.cz

Vaše platba byla dnes spárována a dnes Vám také zboží bylo expedováno. Bez detailů ze strany PayU jsme ani neměli možnost platbu jakkoli dohledat/ověřit protože celá transakce běžela mezi Vám -> PayU.

Team DoDohop.cz

Bohužel dorazilo jiné zboží a ještě zcela ušpiněné.

Objednávka dorazila neúplná, navíc obchod nereaguje na mé maily, tudíž budu po víkendu urgovat telefonicky.

Vazeny pane Salamoune,

dnes 12/09/2014 jsme od Vas prijali emaily o chybejicim zbozi, obratem ten sami den jsme pres skladovy system zjistili, ze tricko Karrimor Vam skutecne chybne nebylo odeslano a jeste ten sami den Vam zamestnanec infolinky odepsal, ze se omlouvame a hodnota tricka Vam bude odeslana na Vami zaslane cislo uctu.

Vas emaily byl prijat ve 14:56, nase odpoved s omluvou Vam byla odeslana uz v 15:02. Osobne si nedokazi ani predstavit rychlejsi vyrizeni cele situace. Zkontrolujte si prosim svuj email. Chyba zcela prokazatelne nastala u nas pri nezaslani jedne polozky, nicmene cela situace byla vyresena pres email behem 6 minut a informace o nereagovani na emaily je tak absolutne licha.

Team DoDohop.cz

• Dlouhé dodání zboží.

20. 8. jsem si objednala u Vás zboží, na které stále čekám a silně přemýšlím o tom, že ho zruším. Přišel mi od Vás jen mail s tím, že ojednávka byla přijata a bude dodána 4- 6 pracovních dní.
    Děkuji za brzkou odpověd.

Dohnalová Kateřina

• ŠPATNÉ DODACÍ LHŮTY