Vše ke spokojenosti

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den paní Romano, děkujeme za nákup srovnávačky s protahem, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byla s našimi službami spokojena a budeme se těšit na další Váš nákup.

vynikající spolupráce prodejce

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Miroslave, děkujeme za nákup soustruhu a příslušenství, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

spokojenost po všech stránkách

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Milane, děkujeme za nákup soustruhu, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

• rychlost a komunikace obchodu.

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Martine, děkujeme za nákup pily, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

slušné vstřícné a ochotné jednání jsem velice a mile překvapen kord v dnešní době. Jen tak dál.

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Ondřeji, děkujeme za nákup, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

Výborné jednání, rychlá dodávka

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Zdenku, děkujeme za nákup, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

• skvělá komunikace - ochotný personál znalý zboží
    • rychlé doručení

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den, děkujeme za nákup odsávací techniky a lepidel, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Odsavače pilin se špatně vytipovávají pokud nevíme potřebné výkony, nicméně pokud víme poradíme :) Naše stroje známe podrobně, zde určitě poradíme vždy :) Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

• rychlý a spolehlivý

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Pavle, děkujeme za nákup, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

Chybí mi český návod, prosím o zaslání nemám tiskárnu ,nemůžu si návod vytisknout stroj HM-BT 203-914 230v HOLZMANN bruska kombinovaná děkuji Klimeš Vojtěch Slezska 4765 Zlín 76005

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Klimeši, návod je v obálce na obalu brusky. Zboku obálka. Také jsme Vám jej zaslali emailem v potvrzení objednávky 3.4. v 12:01. Také návod najdete přímo na webové stránce na eshopu kde jste brusku objednával. Zašleme jej znovu.

první nákup - dobrý

Reakce obchodu Dobrestroje

Děkujeme za nákup odsávací techniky, za kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

• Výborná komunikace
    • Odborné znalosti
    • Ochota

Reakce obchodu Dobrestroje

Děkujeme za nákup vrtačky, sklíčidla a za kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

• Super rychle připraveno k odebrání

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Františku, děkujeme za nákup leštičky. Věříme, že budete spokojen. Náhradní kotouče jsou kdyžtak v sekci související zboží na stránce stroje

Rýchla dodávka objednaného tovaru a aj super komunikácia .

Reakce obchodu Dobrestroje

Děkujeme za nákup a za kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Spokojených zákazníků ze Slovenska a i jiných zemí EU máme čím dál více a jsme rádi, že zásilky chodí rychle a v pořádku. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

• sortiment

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a objednávku příslušenství pro soustruhy

• Dobrý obchod

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a objednávku odsávací techniky.

ještě to neni vyzkoušeno

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu.

Jsem velmi spokojen

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Rausi, děkujeme za nákup čerpadla chladící kapaliny a za kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

• bez problému

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den, děkujeme za nákup odpadních vaků, za kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

• Rychlé a ochotné jednání.

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Hynku, děkujeme za nákup válcové brusky s příslušenstvím, a za kladné hodnocení, doporučení našeho e-shopu. Na webu máme videa této válcové brusky a také video jak se nasazuje brusný pás na válec. Pokud by jste potřeboval dokoupit kartáčovací válce, ty můžeme při objednání nyní naskladnit do 3-5ti dnů.

• Rychle vstricne jednani. Pruzne mi rozsirili obednavku o dalsi zbozi a vces me informovali o terminu doruceni

Nektere plechove dily byly ohnute a pobouchane. Nic strasneho a spis to vypovida o dopravci nez o obchodu..

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den, děkujeme za objednávku a kladné hodnocení. V případě, že je zásilka poškozena dopravou popřípadě i výrobou, kontaktujte naše servisní oddělení s reklamací.