Byla to moje první zkušenost a nemám žádné připomínky. Objednání, platba, dodávka i telefonické upřesnění dodávky bylo nadstandartní !

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Miroslave, děkujeme za nákup dílenského stolu, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

• ochota

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Pavle, děkujeme za nákup formátovací pily, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

• vše dobré, odbornost a kvalita na úrovni
    • odborná rada,

nemám námitky vše dobré,

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Petře, děkujeme za nákup, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

Vše super.

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Tomáši, děkujeme za nákup, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

• dobrá cena, dodávka v pořádku

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Luďku, děkujeme za nákup brusky, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup. Pokud budete potřebovat, náhradní brusiva si vyrábíme na zakázku z kvalitních Italských podkladů Sia, výroba je ca do týdne.

Spokojnost

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Jaroslave, zdravíme na Slovensko, děkujeme za nákup odsávací techniky, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Petře, děkujeme za nákup odsávací techniky, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

rychlé vyřízení :-)

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Vratislave, děkujeme za nákup, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

Vše OK

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Ladislave, děkujeme za nákup odsávací techniky, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

• spolehlivost, profíci

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Pavle, děkujeme za návštěvu našeho předváděcího showroomu a následující nákup formátovací pily a příslušenství, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

• Rychlost a spolehlivost.

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Ladislave, děkujeme za nákup pásové pily a pásů, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

• dostupnost

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Ladislave, děkujeme za nákup a osobní odběr, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

Dobrá komunikace s obchodem

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Vlastimile, děkujeme za nákup spodní frézky a příslušenství, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

• Velmi dobrá nabídka s cenou, výborná komunikace se zákazníkem

Stroj doručen v pořádku, cena přijatelná, velmi dobrá komunikace se zákazníkem a rychlé zodpovězení dotazu

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Jiří, děkujeme za nákup srovnávačky s protahem a příslušenství, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Lubomíre, děkujeme za nákup odsávací techniky, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

Požadované

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Miroslave, děkujeme za nákup odsávací techniky, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

• součinnost1

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Simůnku, děkujeme za nákup pilových pásů, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

• Dobrá komunikace ze zákazníkem.
    • Rychlost doručení.
    • Dobré ceny.

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Romane, děkujeme za nákup pily, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

• termín dodání nesouhlasí s deklarovaným termínem při objednání

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Radku, děkujeme za Vaše hodnocení a nákup pily. Pilu jste objednal 5.6. v 10:23
    V 10:55 jsme objednávku potvrdili, zaslali doklady a návod. Jedná se o těžkou paletu, kde je nakládka následující pracovní den viz informace v košíku. Hned ráno odjelo a následující den doručeno. Dříve to dopravci v ČR u takto těžkých strojů nezvládnou. Asi jste si spletl s termínem u balíkové dopravy. Pilu takto těžkou balíčkem nezašleme :) Dodáno tedy tak jak je na eshopu uvedeno.

výborná komunikace s prodejcem, zboží došlo dle domluvy dobře zabalené ,děkuji .

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den paní Ludmilo, děkujeme za nákup ohýbačky, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Věřím, že manžel bude spokojen. Jsme moc rádi, že jste byla s našimi službami spokojena a budeme se těšit na další Váš nákup.