rychlá reakce i dodání.

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Libore, děkujeme za nákup, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

Velká spokojenost, pán volal ,že zboží není skladem ,že dodají později, poté ještě dohledali jeden zbylý kus na prodejně a obratem odeslali. Velmi ochotní.

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Richarde, děkujeme za nákup, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

velmi dobrá komunikace obchodu

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Pavle, děkujeme za nákup odsávací techniky, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

Ok

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Jiří, děkujeme za nákup, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

Velmi dobrá komunikace, dobře zabalené zboží včetně dopravy. Chybí však český návod na sestavení koza na řezání dřeva SBO4X nebo informace kde je možné si návod v češtině stáhnout. Na webových stránkách jsem našel heslo: návod v češtině - ale bohužel mně to navedlo na návod v němčině nebo angličtině. Jinak vše OK. jena

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Jane, děkujeme za nákup stojanu na palivové dřevo, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup. Návod naleznete v balení zboží, nebo je v obálce na boku balení.

Bezproblémová komunikace, včasné doručení. Jsem spokojen.

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Ladislave, děkujeme za nákup spodní frézky Holzmann, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

• Ochota

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Bohumile, děkujeme za pravidelný nákup nástrojů, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

• Dobre

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Jane, děkujeme za nákup kombinovaného stroje, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

Dobrý den. Těžko hodnotit něco co ještě nemám.

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Michale, děkujeme za nákup protahovačky, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Ano tyto stroje jsou již s termínem delším jak 10. dnů, a to již mezitím Heureka zasílá dotazník spokojenosti. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

• Dobrá komunikace a slušné jednání

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Zdenku, děkujeme za nákup příslušenství pro soustruhy na kov, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Stanislave, děkujeme za nákup odsávací techniky, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

Zatím dobrý

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Jane, děkujeme za nákup příslušenství k hoblovkám, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

Vše v pořádku.

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Jaroslave, děkujeme za nákup nástrojů, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

• super komunikace, rychlé dodání

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Lubomíre, děkujeme za nákup dvou formátovacích pil, věříme že Vám ve Vašem provozu odvedou dobrou práci a budou leta sloužit. Tyto pily s pojezdem na kalených tyčích jsou u nás nyní nejprodávanější.

• Velká ochota a dobré jednání se zákazníkem.

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Petře, děkujeme za nákup elektrického nářadí a příslušenství, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

• vstřícnost a ochota personálu

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Miroslave, děkujeme za nákup ponku, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

• Rychlé jednání a dodej zboží

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den paní Michaelo, děkujeme za nákup, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Františku, děkujeme za nákup soustruhu na kov, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

Vše v pořádku.

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Jaroslave, děkujeme za nákup ručního nářadí, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.

Byla to moje první zkušenost a nemám žádné připomínky. Objednání, platba, dodávka i telefonické upřesnění dodávky bylo nadstandartní !

Reakce obchodu Dobrestroje

Dobrý den pane Miroslave, děkujeme za nákup dílenského stolu, kladné hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na další Váš nákup.