• Objednal jsem obojek 55cm a přišel mi obojek, který má sotva 48 cm. Je malý. Budu muset vrátit.

Stále čekám na zboží

Reakce obchodu dobra-miska.cz

bohužel nám od Vás nepřišla platba, která by se spárovala s Vaší objednávkou, proto nemohlo být zboží expedováno. Více informací a další postup jsme Vám poslali do emailu.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hezký den

tým DOBRÁ MISKA

• V mě obiednavke nebilo vše i když sem platila stejnu cenu 2 x krmivo scházelo
  • Zboží bylo vyexpedovano před 6 dny. Stále je ve statusu na cestě.

• Spray vůbec nefunguje, kočkám je to jedno

• Ačkoli mi přišel e-mail s výzvou k odběru zboží, zboží nebylo k výdeji připraveno. Obsluha mi pouze sdělila: "Nepřijeli".

• Produkt je velmi nekvalitní. Hned po prvním hodu se zlomil plast. Hazedlo jsme hned museli hodit do koše. Rozhodně nedoporučuji, jsou to vyhozené peníze.

• Přijatelná cena

Špatně zabaleno, tři 15kg balení dáno do jednoho balíku a obal se potrhal, při přepravě.

• velký výběr
    • dobrá komunikace
    • zboží uvedené skladem je nedostupné

• objednala jsem zboží 2+1 zdarma, přišly dva kusy... na dotaz kde je třetí kus, mi bylo řečeno, že se pracovník při zadávání údajů do e-shopu spletl, že to mělo být 1+1

Reakce obchodu dobra-miska.cz

na e-shopu byla uvedená akce 2 + 1. Platí tedy, že zákazník objedná 2 kusy a 1 dostane zdarma. Vy jste však objednala pouze 1 kus a k němu jste dostala druhý kus zdarma. Jediné pochybení bylo, že jsme na e-shopu neměli uvedenou akci 1 + 1. Z naší strany je tedy vše v pořádku.

Přejeme všem hezký den

tým DOBRÁ MISKA

Stále čekám, chtěla jsem to pro pejska, kterého jsem si měla adoptovat v pátek 22.7. Pejska už mám, ale zboží ne

Zboží dosud nedorazilo, z obchodu žádné info.

• Obchod v pohodě. Komunikace dobrá.
    • Zboží děs. Bohužel aušus jako všude jinde. Potřeboval jsem hlavně misky. Upevnění k ničemu dokonce miska menší než otvor kde má být závit? Žádný. Nelze utáhnout. Křivé a v případě narovnání prasknou spoje. Výroba ??? Počítám Indie .
  • jeden z pripravku - cistic ocniho okoli - je po expiraci!!!

• Na stránkách nebyla informace, že požadované zboží již neprodávají. Tohle sdělení mi přišlo až o dva dny později a předem zaplacené peníze také zatím nedorazily zpět na účet.

• Objednávka i doručení objednaného produktu proběhlo velmi rychle a bez problému.

Produkt, který jsem si objednala "Kitten Milk" pro moje dvě koťata, nesplnil mé očekávání. Koťata ho odmítají pít a zatím nevím proč - jestli to leží na mléku nebo na koťatech.
    Mimo jiné jsem postrádala český návod na přípravu - návod v angličtině jsem si musela nechat přeložit.

Nákup v Dobrá miska už nikdy více.
    Hledala jsem v e-shopech přepravku v barvě, která by se hodila i k ostatním doplňkům a objednala si. Nebylo žádné upozornění, že zboží zasílají podle toho, kterou zrovna mají na skladě, proto mě naštvalo, když mi přišla přepravka v úplně jiné barvě. Kdybych ji nepotřebovala akutně použít, tak bych reklamovala.

Zboží bylo doručeno jenom částečně.

• Nebylo k nalezení složení krmiva. Objednal jsem krmivo pro morčata ale dorazilo spíš krmivo pro slepice. Samé zrní které morčata odmítají žrát.

• Závit na lahvi je stržený a protáčí se