• Nejsou dostatečně vyfocené produkty
    • Při reklamaci musí poštovné hradit odesílatel (reklamující)

• Podvodné jednání
    • Při zakoupení powerbanky bylo inzerováno i doručení USB náramku, který nedodali. Po reklamaci mi jednou větou sdělili, že nic k tomu nedávají i když jsem jim zaslala výňatek stránky, kde to uvádí, již se neozvali.
    • Špatná komunikace

Nedoporučuji obchod, klame zákazníka, nedostatečné komunikuje, spíše odbývá lidí, na argument a důkaz nereaguje. Z naší rodiny zde již nikdo nenakoupí.

Reakce obchodu DO-DOMU.CZ

Jak jsme vám sdělili nabíjecí kabel jste dostala, popis že je ve formě náramku byl bohužel chybný, převzatý od dodavatele.
    Jedině odstoupit od smlouvy ale nabíjecí náramek nevyčaruji. Navíc jsou tam obrázky kde je celé balení vč. kabelu a na kabelu je jasně vidět že to náramek není.

• nechají se tam objednat ne moc drahé věci, takže když vám je nepošlou, je šance, že vzniklá škoda nebude moc bolet (na vlastní nebezpečí)
    • budete mít možnost napsat ublíženou recenzi, tak jako já
    • nepřišlo mi to, co jsem si objednal a zaplatil
    • přišlo mi něco jiného, než jsem chtěl a nikoho to nezajímá

přesto, že jsem v souladu s instrukcemi prodejce do poznámky uvedl, že chci stříbrnou variantu sprchové hlavice, poslali mi bez předchozího upozornění fialovou, kterou bych si nikdy neobjednal, protože je jako pěst na oko. Na moji reklamaci odpověděli, že se jim barva nepropsala do objednávky. Zajímavé, že v mém potvrzení objednávky barva byla. Skvělá obchodní strategie, nabízet levné zboží nevysoké kvality a po jeho zaplacení odesílat něco jíného s trapnou výmluvou, s tím, že i pokud se někdo ozve, rozmyslí si dát za poštovné obdobnou částku jako za samotné zboží (které zaplatil a nikdy nedostal). Abych úplně nekřivdil, tak paní mi velkoryse sdělila, že pro mnou neobjednané zboží může poslat kurýra...teda než pak už neodpověděla a od té doby mě okázale ignoruje. Jméno toho obchodu si musím zapamatovat, aby mě už nikdy nenapadlo nic si tam objednat. Pokud nechcete riskovat, že s vámi někdo vydrbe a bude se vám smát, obloukem se e-shopu Do domu vyhněte.
    Způsob vyřízení objednávky i následná komunikace obchodu je něco, co jsem opravdu neviděl. Neutrpěl jsem zas tak velkou škodu, spíš znechucení. Tak snad vám to za to stojí.

Reakce obchodu DO-DOMU.CZ

Proč došlo k záměně jsme vám napsali, bohužel lidská chyba se stane, záměr to určitě nebyl cena hlavic je stejná. Mohl jste to vrátit, pokud tam je naše chyba poštovné neplatíte.

zboží bylo rozbité

Reakce obchodu DO-DOMU.CZ

To je nám líto ale to se moc ovlivnit nedá, DPD PPL GLS atd. nejsou naše firmy a kurýři naši zaměstnanci. Je tam ale možnos podat reklamaci nebo při poškození obalu, rozbalit před kurýrem .

• rychle vyřízeno, přeprava bez problému, placeno předem
    • chybí návod

Zboží dorazilo, v rozloženém stavu, což by nevadilo, ale není tam návod na složení, psala jsem si hned druhý den do obchodu, aby mi návod poslali a ani po týdnu jsem neobdržela žádnou reakci. Asi budu vracet.

• Pouze platba dobírkou či předem na základě pokynu v emailu. Potvrzenou objednávku s ID společnosti na můj dotaz neposlali. ***editováno***

• Při objednávce mají zboží skladem, po objednání nekomunikují, na telef. dotaz odpoví, že čekají na naskladnění. Nenakupujte!!!

Reakce obchodu DO-DOMU.CZ

Skladem byl poslední kus který byl ale při expedici vyřazen pro vadu.
    Omlouváme se za komplikace.

Předražené zboží

• Na zboží stále čekám:-(

Prvotní moje chyba, zadala jsem chybné zboží. Ihned jsem objednávku stornovala. Přesto mi bylo odesláno, opět jsem psala o zrušení objednávky. Kurýr stejně volal. Z firmy žádná odpověď, nikdo se mnou nekomunikoval.

• Dorazili rozdyte

zkušenost zatím pouze negativní, asi se vám postarám o reklamu

Vybraný malířský kufřík byl poškozený již uvnitř přepravní krabice, ve které byl doručen. Kufřík nelze pořádně zavřít, vše se z něj sype, a kvalita obsahu je též žalostná. Již nikdy neobjednám podobný produkt a rozhodně
    nikomu nedoporučím.

Dobrý den
    Mrzí nás situace s vaší objednávkou, vypadá to na poškození při přepravě. Zboží můžete vrátit či vyměnit.
    Do-domu

Zboží neodpovídá tomu co je prezentovano na webových strankach. Barevné naplne do 3D jsou v omezene barevne skale ( ne tak jak uvedeno na webu) Společnost neodpovida na emaily.

Dobrý den
    Přesné barvy by měli být v popisu, na obrázku to nemusí 100% odpovídat. Je lépe si to hned zkontrolovat a v případě nespokojenosti vrátit.
    Do-domu

Zboží došlo nekompletní-bez zár, listu, bez návodu, bez na internetu zobrazované škrabky, dosud bez reakce na mojí písemnou reklamaci!

Dobrý den
    Mrzí nás situace s vaší objednávkou, škrabku jsme doposlali. Jako záruční list slouží přiložená faktura.

Hracka nefungovala

Dobrý den
    Mrzí nás situace s vaší objednávkou. Zboží můžete vrátit či vyměnit, v případě poškození či nefungčnosti zcela bezplatně.
    Do-domu

Zásilka přišla rychle, ale po rozbalení bylo zřejmé, že dopravce s ní nezacházel mocohleduplně, dva díly byly ohnuté, plachta poškozená. Ihned jsem reklamoval a poslal foto, ale dosud se mi nikdo ani neozval.

• objednal jsem ve čtvrtek ráno, v pátek jsem si vyzvednul/ bylo doručeno, velmi příjemný

rohové úchyty jsou poddimenzovány, už se to urvalo po 2 dnech zavěšení.

Zboží přišlo bez českého návodu, prodejce jakkoliv nekontaktní. Levný internernetový eshop bez jakékoliv podpory. Už nikdy !!

doručeno jiné zboží než bylo objednáno.