• Na telefon který je uveden v kontaktech se mi již druhý týden nepodařilo dovolat .

Objednal jsem zahradní nábytek, který neodpovídal popisu. Mělo se jednat o nábytek který má seřiditelné nožky u stolu i židlí, ale nic takového tam není. Dále u dvou židlí chybí ozdobné nerezové kroužky. Vše jsem nafotil, poslal na reklamaci a do dnešního dne se nikdo neozval, nepřišlo potvrzení reklamace a na uvedené telefony se nelze dovolat. Tento obchod rozhodně nedoporučuji. Budu řešit přes ČOI

Reakce obchodu DO-DOMU.CZ

Reklamace byla vyřízena slevou, z důvodu dovolené byla horší dostupnos telefonické podpory.

• Hezký na pohled
    • Lehce se ohnou stojne tyče.
    • Při dešti promoka,
    • Nekvalitní podložky pod stojne tyče, pouze z plastu.

Reakce obchodu DO-DOMU.CZ

Stojné tyče mají 40 x 40mm tak se nemohou ohnout pokud nebudete pavilon používat jako stojan na meteriál. Podložky jsou z masivního plastu nebyla ani jedna reklamace na její poškození.

Mám pouze špatnou zkušenost. Výrobek velice nekvalitní. První větříček a pár kapek deště způsobilo naprostý rozklad výrobku, který je vyroben pouze z tenkých kovových tyček. Stabilita nulová a o kvalitě plachty se nedá ani hovořit. Velmi mě mrzí že jsem vůbec výrobek koupila. Zbytečně vyhozené peníze. Jsem velice pobouřena a zklamána.

Reakce obchodu DO-DOMU.CZ

Máte v návodu i popisu napsáno jak se stan používá že ho nemáte nechat bez dozoru, plocha střechy je 18 m2 a je za 2390Kč pokud chcete takto velký altán který postavíte na delší dobu tak musíte počítat se sumou okolo 8000Kč. A za druhé hodnocení výrobku je jinde tady hodnotíte obchod který vám dodal přesně co jste si objednala. A pokud reklamujete počasí tak prosím na paní Honsovou

rychlé dodání ale hamak je ze řídké tkaniny asi dlouho nevydrží.

• obchod je bez problémů, problém je v dodaném zboží

Altán byl doručen bez problémů, ale po rozbalení jsme zjistili, že už z výroby jedna z nosných částí byla posunuta při svařování, takže jedna nožička byla na jedné straně delší a na druhé ta část chyběla. U střechy tyče navařeny pod špatným úhlem. Látková střecha je úzká ,suchý zip jsme museli nastavit tkaničkami aby se vůbec dala přitáhnout k rámu. Výrobek jen pro šikovné kutily.

Není to nevýhoda, ale nedodržení podmínek prodeje. Při prodeji výrobků je třeba přiložit ČESKÝ návod k použití. Tento manuál byl jen v anglickém jazyce.

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Zboží bylo prasklé-složitý reklamační postup

• Rychly nákup
    • Jiný obal
    • Jiný návod

• levné a nekvalitní zboží z Číny

• Poničené zboží

Přišel nám houpací koník v šíleném stavu celý odrěný . Objednali jsme ho synovi k prvním narozeninám a když dorazil bylo mi zle , jak můžou prodávat takto poničené zboží

Dobrý den
    Většina zboží od dodavatelů se neprohlíží každý kus před odesláním. Stačí napsat a zboží vyměníme nebo vrátíme platbu.

• V nabídce se nacházelo zboží, které už dodavatel neměl v sortimentu.

objednal jsem si zde zahradní nábytek, plocha stolu se skládala ze dvou dřevených částí, jedna část byla naprosto v pořádku. druhá část byla špatně nabarvená zprohybaná a koukali z ní třísky. Domluvili jsme se s obchodem, že jako reklamaci pošlou 1000,- . Po třech měsících peníze stále nedorazili!

s obchodem je vse v poradku, jen mi teda chybi faktura ale zboží nic moc kvalita

Reakce obchodu DO-DOMU.CZ

Fakktura je vždy přiložena na obalu nebo uvnitř.

• Obchod sám o sobě proběhl v pořádku, bohužel kvalita plachty je skoro nulová.
    • Po necelém měsíci po postavení protržená plachta, aniž by byl větší vítr, nebo nápor na plachtu.
    • Při komunikaci s prodejcem mi bylo oznámeno, že neručí za vítr, že mírný a střední by to vydržet mělo a jinak by se měla plachta sundavat. No tak bohužel ani ten slabý vítr nevydržela.
    • Nehledě na to, že boční clona která se ani nepoužívala a jen byla omotaná kolem sloupku postrádá jezdec, takže je v podstatě nepoužitelná.

Kupovali jsme v rychlosti, protože jsem alergická na slunce, než bychom si postavili klasickou dřevěnou pergolu. Znovu bych nekoupila. Protože plachta nejlevnějšího altánku z Lidlu vydrží víc jak ta co máme my. Při nynější rychlosti stádia rozkladu počítám, že se na podzim bude moct vše látkové vyhodit. Doufám, že alespoň konstrukce vydrží.

Reakce obchodu DO-DOMU.CZ

Jasně jsem vám psal že pokud máte dobře ukotveno tak vydží silnější vítr , při bouři doporučujeme sundat plachtu . Nevím jakou kvalitu jste si představoval ale střecha je silná 180g/m běžně se však dělá 140g/m a na extrémy počasí vám opravdu nikdo záruku nedá . My alespoň dodáváme plachty samostatně . Pro koupené u nás se slevou a to moc běžné není.

Jedná se nekvalitní šidítko nadprůměrně oceněné.

Reakce obchodu DO-DOMU.CZ

Nevím co znamená podle vás šidítko , radiátor má rozměry a výkon přesně podle popisu v eshopu . Pokud takový výrobek dokářete vyrábět za VC 900Kč tak bych si hned objednal.

• koupil jsem plachtu-byla roztržená 900kč na odpis

Dobrý den
    A proč jste to tedy nereklamoval ?
    Blecha Sv.

• Zboží přišlo v jiné barvě než jsem si objednala
    • Po 3dennim volání na 2 uvedena čísla nebyla šance se dovolat nikdo mi to 3 dny ani jednou z 6 případů volání nevedl. Obchod vůbec nekomunikuje dělá mrtvou rybu

Nedoporučuji

Komunikace OK
    Zahradní párty stan zelený, 3x6 m, polyetylen došel pozdě, je nerozbalen a zcela zbytečný. Nemám srdce ho vrátit. Byli jsme natěšeni ale nepovedlo se.

Reakce obchodu DO-DOMU.CZ

Vážený pane , objednal jste stan ve čtvrtek odpoledne , my to ještě dáváme extra na sobotní doručení s příplatkem na náš účet . Opravdu za 30 minut vám stan po republice nedoručíme .

• Dotazoval jsem se na nepropustnost střechy altánu. A střecha vodu propustí. Vše co je pod střechou altánu máme i po mírném dešti mokré.

Nepravdivé informace o produktu.