• rychlé dodání,dobře zabaleno,
    • rošty jsou vyrobeny ze sukovitých destiček které v sucích praskají při pouhém sedu.Po týdnu manžel vyměňoval 4 ks lamel. Spát se na posteli dalo cca po 3 týdnech až vyvětral nátěr.

V obchodě jsem nakupovala hlavně kvůli pohodlí nákupu z domu.

• Přehledný e-shop, velký výběr, nízké ceny. Taky rychlé dodání. To mě překvapilo asi nejvíc. Objednal jsem postel a do půl hodiny mě kontaktovali z e-shopu, že zboží expedují. Druhý den jsem měl postel doma a v pořádku.

Spokojenost. Mohu jen doporučit.

• Vyhodna cena/mizerna kvalita
    • Štěstí když se nemusíte zaobírat reklamaci
    • Nedodržení termínů dodání
    • Neuznána reklamace
    • Udajne doprava zdarma nad 5000 bez DPH a stejně si ji nechají zaplatit
    • Není napsán výrobce
    • Nenašel sem složení materiálu ani lepidla a mořidla
    • Špatné recenze sou rychle mazány

Obědnal jsem si postel Mikuš 2 dodání je bez komentáře jednání některých řidičů toptrans je alarmující. Pochopim otisk boty na obalech protože sem taktéž řidič ale pokud je zboží po rozbalení poskrabane a v některých místech jsou díry až do pulku materiálu (v místech která jsou chráněny dalším dilem) nejedna se o poškození přepravou na kterou to svaluji a ktera to samozřejmě odmítne. Po naklaseni škody mi bylo řečeno že poslou dotaz na toptrans a ze musím čekat. Cca po 3 týdnech byla reklamace zamítnuta stím ze sem zboží přebral v pořádku a že mají takovýchto případů více a měni pobočku. Po 2 mesich je odpověď stále stejna čekají na rozhodnotí nadřízeného pobočky a pokud to nepůjde budou posílat stížnost na vedení toptrans. TAKŽE NAUCENA BASNICKA. Skutečnost je že zboží dostaly zaplaceni a víc je nezajímá. Jedině bych musel vše rozbalit před řidičem a potom až přebrat a zaplatit. Což je úplna blbost. Obal je nedostatečný a marerial je bůhví z čeho není nikde popsán. Na stránkách mají dopravu nad 500 bez DPH v rámci cele České republiky zdarma a přitom ji máte rovnou na faktuře a musíte zaplatit.
    Sem zvědav co mi na to řekne ČOI a předám to společnosti DÁŠ
    NEDOPORUČUJI NAKUP U TÉTO SPOLEČNOSTI!!!!!

• Koupila jsem si postel manželskou calounenou sok po prevzani a hlavně při rozbalení z jedné postele se mi vysypaly třísky ihned reklamace kterou neuznali vědomě mi prodali špatně zboží SOU to podvodníci

Podvodníci prodávající špatně zboží a reklamaci neberou v úvahu.Nekupovat u teto firmy!!!¡!

• cena x kvalita
    • dovoz
    • jedna pobocka
    • dovoz

I kdyz jsem mela problemy s dodanim postele, coz trvalo asi 3 tydny, nakonec s ke mne dostala postel cela.
    Zdrzeni bylo zpusobeno skladnikem na expedici a ridicem na rozvozu, kteri asi neumi cist... Posilali mi to na trikrat.
    Nejvetsim hrdinou je pan Konrad, ktery musel resit prusvihy cizich lidi. Je velmi hodny a ochotny.

• Dobrá cena
    • Skvělý sortiment
    • Dodací doba

Čekal jsem týden na zboží a fakturu mě poslali jako prázdný soubor když sem se jim ozval vše co napsali bylo:Prosíme o strpení, všichni naši operátoři jsou vytíženi. Pokud nemůžete déle čekat, napište nám váš e-mail a my se vám ozveme. Děkujeme.

Reakce obchodu DK-obchod

Děkujeme za recenzi, ale myslíme si, že jste si spletl obchod.
    Takovéto věty jako jste napsal u nás nepoužíváme.

Prosím zkontrolujte si ještě jednou u kterého obchodu jste zboží zakoupil.
    Děkujeme. DK-obchod

• - Zaujal mě nabízený sortiment u DK - obchod, dobrá cena a dodání v požadovaném termínu.

- Objednal jsem si čalouněnou postel IVA, s úložným prostorem a s dodatečnými úpravami : vše bylo realizováno v ujednaném termínu a dle dohody : osobně jsem spokojen s ochotou při uzavírání objednávky a požadovanou kvalitou : budu i nadále (v případě potřeby) využívat nabídky DK - obchodu : Jirka J. - Harrachov.

• Ochota,vstřícnost,slušné a korektní jednání.

Objednala jsem si manželskou postel Savona ,a jsem velice spokojená.Postel je dobře udělaná,hezky vypadá a cena byla více než lákavá.Tento obchod mohu jen doporučit.

• Maximální ochota
    • Dostupné ceny

Obchod se mnou byl v kontaktu od objednávky až po doručení. Vše, co bylo přislíbeno, bylo obchodem a posléze dopravcem na 100% splněno. Děkuji jmenovitě paní Radce Švorčíkové. Obchod doporučuji, z mé strany velká spokojenost.

• dobre ceny
    • ochota
    • rychle dodani

mohu doporucit. Zakoupena satni skrin je moc pekna.

• dobrá cena a kvalita objednaného nábytku
    • uvedená dodací lhůta v rozporu se skutečností

Jako důchodci jsme si objednali zvýšenou postel Hessler maxi. Postel přivezla fy.Toptrans v pořádku a řidič pan Dopita s námi vstřícně komunikoval a trpělivě nás nechal postel v klidu převzít. Na důsledné převzetí zboží též upozorňuje samolepka na obalu prodejce. Při montáži se vyskytl malý problém, výrobce zvolil nevhodnou délku vrutů nebo změnil přůřez latě. Upozornil jsem pana Kubíka z DK obchodu a vše jsme v poklidu vyřešili. Nevím proč DK obchod uvádí na svých stránkách tak krátkou dodací lhůtu když konkurenční obchod je u stejného zboží daleko realistější. Pro ostatní kteří si chtějí pořídit nové spaní doporučuji nespěchat s výběrem matrace ta Vás bude provázet určitě delší dobu. DK obchod se ukázal jako obchod spolehlivý a zaslouží mé doporučení. Nebýt té nesprávně uvedené dodací lhůty by bylo mé hodnocení na 100%. V.Cihlář

• komunikace obchodu
    • kvalita/cena
    • rychlost dodání

Opravdu nevím, co si tady lidi s těmi otřesnými recenzemi dokazují. Koupili jsme si postel z masivu, objednáno v neděli večer, v pondělí ráno hovor jestli nechci poradit s výběrem matrací, další už o expedici. Dnes (v úterý) již doma. Zboží bylo řádně zabaleno a jsme spokojeni. Jediná chybička je, že čelo postele zezadu mírně odštíplé, ale je to zezadu a vidět to jde pouze z blízka. A trochu mě zklamaly rošty. Ale musím říct, že za tak nízkou cenu to předčilo mé očekávání. Každopádně DK obchod ráda doporučím dál!

• Dnes si chci objednávat postel od téhle firmy a jak sleduji recenze, být vy*atlaný člověk, tak si nic zde neobjednám. Lidi jste normální, nebo se jen doma nudíte? Některým z Vás opravdu hrabe. Já doufám, že žádné komplikace nenastanou, ale jsme snad jen lidi ne? Češi a jejich myšlení? Luxus za málo nebo za nic!

Uvidíme

• +++Davam za 1.Spokojenost.Kvalita za rozumnou cenu.Jen tak dal.Neusnout na vařínech....:-))

+++Davam za 1.Spokojenost.Kvalita za rozumnou cenu.Jen tak dal.Neusnout na vařínech....:-)) Doporucuji kudy chodím.Podporuji ceske rucicky...

• -hlavně na základě přístupu ,který tento obchod vůči zákazníkům má.Naprosto perfektní komunikace,okamžitá reakce a vstřícnost k požadavkům zákazníka-super
    • -také WEB stránky jsou velmi pěkné
    • - krásné a kvalitní zboží

Ráda bych zde poděkovala za perfektní profesionální přístup i p.Švorčíkové a p. Konrátovi.
    Jejich naprosto perfektní přístup se hned tak nevidí.Okamžitá reakce na jakýkoli můj dotaz nebo požadavek,milé,vstřícné a naprosto profesionální jednání.
    Více takových lidí v obchodech
    díky vám moc.
    LD

• Výborná komunikace,po telefonu příjemný a ochotný na vše odpovědět.
    • Rychlá doprava.
    • Zboží dobře zabalené.
    • Materiál pěkný.
    • Ochotný řidič.
    • Dobře předvrtané otvory.
    • Pěkná cena.

Původně jsem si objednala postel jinde,ale po měsíci čekání jsem objednávku zrušila.Pak jsem hledala a našla jsem DK-obchod měla jsem strach abych zase nenaletěla,ale riskla jsem to.Musím říct,že jsem velmi spokojená objednala jsem si v pátek dětskou postel Bolek a následující týden ve středu postel doručily.Komunikace výborná po telefonu příjemný personál.

• Děkuji za vstřícné jednání, včasné vyřízení ( do 2 dnů). Neobyčejná ochota p. Hazlové , výborná kvalita, nechybí jediný šroubek,skvěle zabaleno.

Vřele doporučuji!!

• Rychlá dodávka
    • Dobrá prezentace na stránkách

Kupoval jsem s jistou mírou zvědavosti, jak budou splněny moje požadavky. Výsledek? Dodávka rychlá, montáž co se týče návodu, kompletnosti součástek, sestavení nebyly závady, při sestavování rozměrově přesné, dodrženy detaily, výroba jednotlivých kusů nebyla odbytá. Jedinou závadou je mírné vrzání dřevěné rohože. Jinak úplná spokojenost.

• vstřícná komunikace
    • dobrá cena
    • hezké a vcelku kvalitní zboží

hezké zboží
    vsřícnost
    ano už se stalo:-)
    prostě jsem spokojená:-)

• Dodání v termínu, vše ok. Ochota při změně objednávky

Nízká cena, vysoká kvalita, ochota