• Objednala jsem postel 160x200, do týdne jsem ji měla doma. Postel byla levnější, ale vypadá moc hezky. Před nákupem mi z obchodu dávali zprávy, jak to s mojí objednávkou vypadá, volali, že byla předána dopravci.

Můžu jen doporučit. Naprostá spokojenost.

• Ochota, slušnost. pružnost
    • Přehledná nabídka

• Podle reakci, asi podvod
    • Jsem proti podvodu

Uplne nechapem reakcie DK obchodu kre reaguje ze ide o omyla ide o DK shop, pretoze pokial si pozrete stranky DKshop tak nabytok nepredava, len rozne hovadiny. Jak si ty chudaci mohli kupit postel v obchode kde postele nepredavaju. Kam to asi smeruje? :) Asi nam chcu nasolit postele :))

Reakce obchodu DK-obchod

kdyby jste si přečetl pořádně recenze, tak se v nich nepíše o jaké zboží jde. Lidi si prostě pletou název obchodu, nic víc. Jinak by nevolali k nám a neptali se na zboží co má DKshop a věřím, že je to i naopak.
    Moc dobře víme, že se nás ty recenze netýkájí, protože žádný takový problém s nedodaným zbožím, atd jsme neměli.
    Tak snad to už chápete. Děkujeme za hodnocení 40%

• Jsme nadšeni, obchod velice doporučuji.

Objednaná postel přišla do 3 dnů ! Dobrá byla i domluva s dopravcem. Výborné ceny, postel je snad hezčí, než na fotografii, jsme velice spokojeni. Věřím, že se na obchod ohledně nábytku ještě obrátím, jsou ochotní, milý, odpovědi bleskové. Na posteli je vidět kvalitní práce! Vřele doporučuji masiv buk. Děkujeme :-)

• nikdy
    • Zboži jsem si objednal pro ženu na vanoce ani penize ani zboži,už nikdy vice,žadna omluva žaden email nic,žena bude bez darku

už nikdy více

Reakce obchodu DK-obchod

Opět další recenze pro DKshop a ne pro nás.
    Tak tam nic nekujte, když nefungují tak jak mají.

Jsme DK-obchod. Prodáváme pouze nábytek.

• zboží jsem po reklamaci odeslal spět internetovému obchodu po cca třech týdnech mi zboží došlo spět a chtějí po mě zase uhradit částku kterou jsem za zboží už jednou hradil za dané reklamované zboží.

internetový obchod rozhodně nedoporučuji z hlediska neplnění daních obchodních podmínek která si uvedli samy,moje nejhorší internetová zkušenost z nákupem

Reakce obchodu DK-obchod

Děkujeme za recenzi, která opět patří DKshopu ne DK-obchodu. S tímto odchodem nemáme nic společného!
    Bohužel máme podobný název.

• Rozhodla jsem se nakoupit proto ze jsem nemela moc casu na dodani zbozi. Objednala jsem jsi manzelskou postel a do tri dnu mi ji dodali. Moc vsem v nábytku Dk děkuji

Vsem lidem doporucuji koupit zde.

• Valendy suoer.Spokojenost s cenou i s dopravou.Doporucuji

Super

• Velká spokojenost. Za uvedenou cenu kvalitní a pěkné válendy.
    • Milá, rychlá a ochotná komunikace.
    • I doprava spediční firmou naprosto bez problémů.

Určitě doporučuji.

• nič
    • tovar objednaný pred mesiacom- v zápätí uhradená platba. Ubehli tri týždne a nemám dodaný tovar. Smutné, že pred Vianocami sa predajca nesnaží vyhovieť zákazníkovi. Nikdy viac tento obchod- nespoľahlivý- mám pocit, že zavádzajúci predaj- do dnes bez tovaru a bez peňazí. Podnikáme na úkor zákazníka??? tak pekného Ježiška !!!!!!!

nikdy viac!!!!!!!

Vážená paní,
    opět už po několikáté si nás zákazníci pletou s jiným e-shopem, který má podobný začátek v názvu domény DK..... S tím to e-shopem nemáme nic společného. Na slovensko máme veškeré objednávky doručené.
    Žádáme Vás o smazání této recenze, která nás značně poškozuje.

Vedoucí prodeje Erika Hanzlová

• Rychlé vyřízení, skvělá cena, šikovná obchodnice na druhé straně telefonu, děkuji

Vše došlo v pořádku a slibované kvalitě.

• dobrá komunikace
    • vše vždy bez problému

Nakupuji zde již po třetí na doporučení svých známých kteří od této firmy vybavily celý pension bez jediného problému, i u Nás vše proběhlo pokaždé absolutně v pořádku. Nenechejte se zastrašit pro mně nepochopitelnými špatnými recenzemi rejpálků kteří vždy na všem něco najdou. Určitě doporučuji !!!

• Rychlé doručení
    • Nízké ceny
    • Dobrá kvalita

Velký výběr
    Dobré ceny
    Ty nejlepší zkušenost a ochota
    Doporučuji nákup každému kdo chce dobře a rychle nakoupit

• - rychlé dodání, hned 2.den doma
    • - skvělá komunikace, servis
    • - dřevěné rošty jsou nekvalitní, ostré hrany, musela jsem oblepit izolepu někerá místa, abych si nezničila matrace
    • - nemám zkušenosti s případnou reklamací

Objednala jsem si patrovou postel Mike v bílé barvě, popis odpovídá realitě. Za ty peníze cca 6500,-kč kvalita odpovídá. Byl to jediný obchod, který nabízel patrovou postel v tomto provedení.

-dřevěné rošty, kupované v tomto obchodě zvlášť(nebyli součástí postele) měli ostré hrany, ty bych určitě nedoporučila.

Doporučuji tento obchod pouze pro nákup této postele, s ostatním zbožím nemám zkušenosti.

• prehladna web stranka
    • dobry vyber tovaru
    • rychla dodavka tovaru

na Slovensku som nenašla tovar, ktorý som hľadala
    operátori výborní, promtní, ochotní, kvalifikovaní
    prehlad o pohybe tovaru
    určite odporúčam ďalej
    tovar naozaj zodpovedá vyobrazeniu, popisu a je z kvalitného masívneho materiálu
    veľmi rýchla dodávka do 4 dní, dokonca mi bol tovar doručený o 1 deň skôr
    ceny pri prevzatí tovaru prepočítané z českých korún na Eurá, čiže bezproblémová platba
    už dávno som sa s takýmto dobrým obchodom nestretla
    určite využijem aj v budúcnosti
    vrelo odporúčam /len pre zaujímavosť-som veľmi kritická, ale tu niet čo vytknúť, iba chváliť, chváliť/

• Dodanie v dohodnutom termine a v danom moreni
    • Rychla komunikacia cez mail ale aj cez telefon
    • Preprava na Slovensko nad 12 000 kc zadarmo.

Objednavali sme postel Sandemo High spolu so stolikmi, morenie vo farbe orech. Morenie trvalo priblizne 4-5 tyzdnov, tak ako sme aj boli vopred infomovany.
    Montaz bez problemov podla navodu, mozno do buducna by sa zisiel aj popis nie len obrazky ale staci troska zapremyslat, nic nechybalo, naopak par skrutiek bolo aj navyse. Postel je masivna, ziadne nedostatky dreva na viditelnych miestach.
    Rovnaku postel sme na SK nasli len v drahsej cenovej relacii.
    Urcite obchod odporucam.

• -nic
    • -nedodržení termínu dodání
    • -žádná komunikace
    • -po telefonátu na e-shop zavěsí hovor
    • -nepořádek v systému (přišel e-mail že zboží nedoručí z důvodů nenaskladnění,pak email že zboží odešlou a na druhý den že bude další zdržení o týden,následně o hodinu později další e-mail že zboží je vyexpedováno)
    • -chaos

Tenhle E-shop nikomu nedoporučuji!!!
    Má mamka si zde objednala zboží dne 7.10 a ještě zboží dodnes dne 8.11 nemá doma.Dnes ho očekáváme ale aby nám zboží dorazilo a bylo vůbec odesláno museli jsme vynaložit velice mnoho úsilí.E-shop s námi vůbec nekomunikoval!!
    Po vynucení komunikace s e-shopem jsme dostávali špatné e-maily a ještě k tomu že nemají mé informace o zásilce a také nikde nevidí jméno na koho to je objednáno.
    Abychom zboží vůbec dostali museli jsem poprosit o pomoc našeho rodinného obchodního zástupce.

Dnes nám zboží má po x dní dorazit,tak jsme velice zvědaví zda dojde a pokud ano tak snad dojde v pořádku!!!

Prosím tedy kdo budu zde chtít něco s tohoto E-shopu něco objednat dej si pozor a čtěte recenze!!

Reakce obchodu DK-obchod

Prosím Vás nepleťte si nás s DKshop. Jsme DK-obchod nábytek. Nemáme s nima nic společného.
    Opravdu nás to poslední dobou hodně poškozuje.

Erika Hanzlová

• uz odtialto nic neobjednam. pred mesiacom som zaslala objednavku, prislo potvrdenie o prijatej objednavke, potom o platbe a faktura, od tej doby nic. pisala som na ich facebook, nedopracovala som sa k odpovedi kde je moj tovar, iba mi odpisali ze to odoslali cez GLS a dodacia doba je tak 4 dni na Slovensko. pisala som mail, odpoved zial ziadna. dodnes tovar nemám.

keby aspon reagovali na otazky, brala by som to ze sa snazia zistit co sa deje... ale takto netusim ci sa to ku mne vobec dostane a neviem sa dostat k ziadnej informacii. neodporucam objednavat s tym, ze ratate s dobou dorucenia aku pisu... ja som takto pohorela a darcek co som chcela darovat sa nedostal k osobe kam mal pretoze s mesacnym meskanim som ani nahodou neratala a musela som zhanat iny darcek na co fakt cas moc nemam....som nastvana

Dobrýden,
    Dávejte si prosím pozor na to komu píšete recenze a u koho jste zbloží objednávala. U nás to určitě nebylo.
    Zboží zasíláme pouze přepravní službou Toptrans a na dotazy reagujeme okamžitě. Na Slovensko nemáme žádnou nevyřízenou objednávku.

Erika Hanzlová

• Postel je pěkná, doprava suprová. S řidičem jsme všechno skotrovala.Zableno bylo všecho a bez známek poškození.
    • Chyběl návod k montáži a nedostatk šroubků na pevný rošt.

Za ty peníze to je ucházející.

Reakce obchodu DK-obchod

děkujeme za Vaší recenzi. Za návod se omlouváme. Pokud ho ještě potřebujete napište nebo zavolejte a rádi Vám ho obratem zašleme mailem. Můžete nám prosím napsat o jakou postel se jednalo, aby jsme mohli zkontrolovat ostatní kartony zada v nich jsou návody?
    Šroubků na uchycení roštů není v balení tolik z toho důvodu, že není potřeba šroubovat každou laťku. Stačí přišroubovat jeden rošt 6 ks šroubů.

Erika Hanzlová

• Postel přišla v pořádku a montáž proběhla hladce.
    • Postel přišla o dva týdny později.

S koupí postele jsem spokojená.