NEdodali zboží nevrátili peníze. Po urgencí na mne kašlali. Nyní půl roku po nepovedené akci stále není reakce.
    Lidé vyhněte se takovému zlořádu.

• Kufry jsou v poradku
    • Snad nejhorsi zkusenost na online obchode
    • Minimalni komunikace se zakazniky
    • Slibujou slevu kdyz pockam, nic jsem nedostal.
    • 3 mesice cekani v domeni, ze me okradli

Objednal jsem si kufry na Pioneery XDJs 14 Dubna za 7000kc, ktere mely byt skladem. 26. Dubna jsem se emailem ptal, zda byli odeslany? Odpovedeli mi, ze dnes dorazi na sklad i dalsi kufr a budou oba ihned odeslany... Cekal jsem mesic a nikdo se ani neozval! Takhle se to tahlo dalsi 2 mesice s tim, ze jsem jim kolikrat volal i psal emaily a vzdy mi bylo receno, ze se mi ozvou. Kdyz jsem pritlacil, tak nikdo nemel cas. Celkem jsem cekal prez 3 MESICE!

Velmi neprofesionalni zakaznicky servis, laxni a nekonkretni komunikace, slibovani slevy 5% kdyz jeste pockam a podobne. Zadna sleva se nekonala..Ruce pryc, nedoporocuju!!!

• Ruším objednávku.Doteď mi nebylo potvrzeno že zboží bude odesláno....doteď mi nebylo doručeno....a při pokusu o telefonický kontakt mi hlásí mobil - číslo neexistuje.Proto jsem ztratil v obchod důvěru.Bílek

• Hrozná komunikace ,zboží dorazilo za více než 1 měsíc

Stálé výmluvy

• Zboží které bylo inzerováno v e-shopu neměli skladem a již nebude, dle emailu od prodejce, potvrdil jsem objednání náhradního zboží, které mi nabídli a to též bez vysvětlení nedorazilo
    • nic nepřislo

pokud někdo nabízí nějaky produkt k prodeji měl by schopen jej dodat

Reakce obchodu dj-obchod.eu

Dobrý den, velice se Vám omlouvám, ale bohužel Vámi objednaná sluchátka nejsou nyní dostupná. Je mi to moc líto, ale je to bohužel tak. Děkujeme za Vaši recenzi

• Komunikace.

Už nikdy s takovýmhle jednáním.

Reakce obchodu dj-obchod.eu

Dobrý den, velice se omlouvám, ale bohužel Vámi objednaný stojánek od Staggu skladem nebyl a bohužel místo 28.2 dorazil až 3.3. Bohužel, stane se. Za to se Vám velice omlouvám. Děkuji

• Zbozi oznacene skladem - skladem nebylo - slibeno behem tydne - nedorazilo - penize vraceny - obchod se omluvil

Mozna dobry obchod ale neda se verit polozkam skladem co rychle potrebujete

Reakce obchodu dj-obchod.eu

Dobrý den, za nedorozumění se samozřejmě moc omlouvám. Děkujeme za recenzi a přeji hezký den

• Nepravdivé informace o stavu zásilky
  • ostatním nakupujícím dopručuji vůbec neotvírat stránky obchodu

Reakce obchodu dj-obchod.eu

Dobrý den, objednal jste si 4.1 zboží, u kterého bylo a je jasně uvedeno, že termín dostupnosti 1-2 týdny. Objednávku jste nato 10.1 stornoval. Děkujeme za Vaši recenzi.

• Komunikace Dokud se neozvete,tak nedají vědět a pak už nemáte čas odstoupit od smlouvy.Rada je ihned odstoupit od smlouvy a pak si nově objednat.

Nedoporučuji

Reakce obchodu dj-obchod.eu

Dobrý den, zboží jste si u nás objednal 28.10 ve 13:30 v pátek a 1.11 v úterý Vám bylo odesláno.Doručena byla ve středu, psal jste ještě v poznámce, že si přejete jej doručit buď v úterý, nebo ve středu. Informaci o odeslání zásilky jsme Vám poslali s číslem zásilky do mailu a dostal jste i SMS od přepravce. Vaše recenze mě mrzí, ale i přesto Vám za ni děkuji.

• Vcelku obstojná komunikace
    • Prezentují zboží, které nemají skladem, přesto, že bylo napsáno, že je.

Po objednávce, při které bylo napsáno, že je produkt skladem, mi bylo řečeno, že to nemohla být pravda a že zboží naskladní do 10 dnů (i když v e-shopu bylo napsáno 3-5 dnů).
    Následovaly další tři týdny odkládání dodání (přičemž se odvolávali na dodavatele) a poté jsem objednávku zrušil. Ale je pravda, že platba mi byla vrácena na účet hned následující den.

Reakce obchodu dj-obchod.eu

Dobrý den, zboží které jste si objednal skladem nebylo a nebylo to ani uvedeno na eshopu. Objednal jste si gramofon ION, kde jsem Vás informoval, že bude dle zjištění dostupnosti za cca 1 týden, poté jste nám psal jak to s ním vypadá a já jsem Vám napsal že bohužel gramofony již tento rok nebudou. Je mi to moc líto, ale bohužel se zakázka nepovedla. Děkuji mnohokrát

• Lže svým zákazníkům o dodací lhůtě a ani se neobtěžuje se omluvit nebo ozvat. To byl můj první a poslední nákup a rozhodně obchod nedoporučím.

Zboží se objednal ve středu. Na webu psali, že pokud objednám zboží do 14:00, dojde zítra, maximálně v pátek. Zboží jsem objednal tak aby tedy přišlo v příslušný termín. Nutně jsem ho potřeboval na víkend. A nejenže nepřislo, ale ani se nikdo neobtěžoval se omluvit či napsat. Zboží došlo až v úterý.

Reakce obchodu dj-obchod.eu

Dobrý den, za prodlení v termínu dodání se Vám samozřejmě moc omlouvám. Kabel jste objednal ve středu, bohužel Vám byl odeslán až v pondělí. Ještě jednou se Vám omlouvám a přeji hezký den.

• Výhody jsem neshledala žádné.
    • 2.11. jsem objednala zboží a ještě dnes (18.11.)není doručeno. Obchod sice napsal,že 2 kusy z objednávky nemají na skladě,takže doručí kompletní objednávku v příštím týdnu(na webu v době objednávky skladem byly). Je to již další týden a nic, ačkoli jsem obchod upozorňovala.

Nespokojenost. Ani dnes, kdy měla být zásilka doručena, nikdo z obchodu nezareagoval, aby sdělil, proč zásilka opět není. Do budoucna budu zvažovat platbu předem.

Reakce obchodu dj-obchod.eu

Dobrý den, máte u nás objednávku na 4 Kazoo. Bohužel skladem máme pouze 2 kousky a dovozce je do dnes nedodal. V pondělí zjistím stav a spojím se s Vámi. Ještě jednou se Vám omlouvám. Děkujeme za Vaši recenzi

• termín dodání uvedený u zboží nebyl dodržen a obchod se ani nenamáhal o tom informovat.Každý má jinou zkušenost ale já bohužel tu špatnou.Přehrávač jsem potřeboval a pokud by mi dali včas vědět nemusel jsem mít tolik problémů.
    • Jiří

Reakce obchodu dj-obchod.eu

Dobrý den, musím se Vám omluvit, značku RH SOund máme nově v nabídce a bohužel termíny uvedené u výrobce neodpovídají realitě. Na stránkách máme uvedeno 3-5 dnů, ale termín se posunul o dalších 5 dnů, a zato se Vám moc omlouvám. Děkuji za Vaše hodnocení.

• on line objednávka
    • nedodávají zboží podle objednávky nahrazují bez dohody

není na 100 procent

Reakce obchodu dj-obchod.eu

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi.
    Velice se omlouváme, vím, měl jste objednaný GNOME-202 vestříbrné barvě a dorazil Vám ve zlaté. Za to se moc omlouvám, pochybení bylo na mé straně že jsem si řádně nezkontroloval zboží při balení. Což je samozřejmě můj problém. Budu na tom pracovat. Ještě jednou děkuji mnohokrát.

I ordered randall rg8e. It was written that "skladem". I waited two days and call them. They told me "there will be delay". Of course they didn't send me information, mail about delay because of that I have to call them and cancel it.

Reakce obchodu dj-obchod.eu

Dobrý večer, ano, omlouváme se Vám, skutečně jste si objednal produkt u kterého bylo uvedeno skladem, bohužel ale nebyl a sdělil jsem Vám, že Vám bude o 1 den déle odeslán,než bylo uvedeno. Za to se moc omlouvám a slibuji, že na tom zapracujem. Děkuji za Vaši recenzi a přeji hezký večer

• Lzou a okradaji zakazniky, podana stiznost na COI.
    • Vyjadreni dTestu k pripadu na vasestiznosti.cz
    • Pred nakupem si projdete recenze ostatnich zakazniku(co reklamovali nebo vraceli zbozi)
    • Pokud je vic poskozenych, nebo je jiz podane trestni oznameni, rad se pripojim..

Prodejce si pri odstoupeni od smlouvy (ihned druhy den) a neopravnene nauctoval presne 10% ceny = 639,- za kontrolu zbozi.

Odpoved prodejce: "Částka 639,- Kč je účtována za kontrolu zboží. Navíc je zde ušlá záruka, částečné opotřebení, což jsem ale nezohlednil, zohlednil jsem pouze to, že jsem Vám naúčtoval kontrolu a testovánim zboží na což mám jako prodejce nárok."

Po prokazani ze na to nema narok zmenil na:
    Vyčištění levého reproboxu - 1 hodina práce - 300,- Kč
    Vyčištění pravého reprobox - 1 hodina práce - 300,- Kč
    Vyčištění kabelu - 39,- Kč

Reakce obchodu dj-obchod.eu

Dobrý den, chápu, že jste rozčilený, nicméně stejně jako Vy máte právo na odstoupení od kupní smlouvy, my máme nárok si vyčíslit případné náklady s uvedením do původního stavu. Navíc jste monitory zaslal velmi spinavé, které jsme museli vyčistit a toto Vám samozřejmě naúčtovat. Děkuji za Vaši recenzi

• Komunikace ,čas dodání , hrůza.

Katastrofa!

Reakce obchodu dj-obchod.eu

Dobrý den, máte u nás objednané UV světlo s poutkem, které je bohužel nedostupné. O této skutečnosti jsme Vás informovali mailem dne 18.9. Velice se Vám omlouvám za včasné dodání, ale bohužel, nemáme někdy na to vliv...

• žádné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu dj-obchod.eu

Dobrý den, velice se omlouváme za nedodání stojánku, jelikož jej distributor neměl skladem. Ještě jednou se Vám omlouváme. Přeji hezký den