V obchodě jsem nakoupil, protože měl u daného zboží nejkratší dodací lhůtu. Bohužel to byl klasický trik. I když uváděli dodací lhůtu 3-5 dní, je to už 11 dní a já nedostal z obchodu jedinou informaci o tom, kdy moje zboží bude dodané. Veškerá komunikace skončila úvodním potvrzením objednávky.
    Dokázal bych ještě pochopit, že se zboží nepodaří dodat v deklarované lhůtě, ale v takovém případě bych očekával okamžitou komunikaci se zákazníkem.

Reakce obchodu dj-obchod.eu

Dobrý den, omlouváme se, bohužel i přes sliby dovozce zboží doposud nedorazilo. Zítra se s Vámi spojíme a dohodneme další postup. Věřte, že nás to rovněž mrzí. Děkujeme za Vaši recenzi

• Dodaci lhuta zbozi ,ikdyz dle stranek je zbozi na skladě

Dlouhá doba než zbozi vubec pošlou. Akorat slibuji, ze zbozi odeslou a nic se nedeje.

Reakce obchodu dj-obchod.eu

Dobrý den, Vámi objednané monitory Alesis Vám dnes odcházejí. Slíbili jsme Vám, že měly odejít včera, bohužel přepravce je přivezl dnes. Celé prodloužení nás samozřejmě mrzí. Děkujeme za recenzi a zapracujeme na tom

• Nevím o výhodách
    • Zboží jsem předem zaplatil a ze strany obchodu žádná reakce a potvrzení platky. Na můj telefonický dotaz mi sdělili, že platbu dostali, ale nevědí, kdy zboží dorazí

Nedůvěryhodný obchod,slabinou je komunikace se zákazníkem. Slibují dodávku za několik dní, ale skutečnost je jiná. Jedná se o zboží za 7.000,-Kč a mojí chybou bylo zaplatit jim předem.
    Obchod jednoznačně nedoporučuju.
    Václav Čuřín, Praha 7

Reakce obchodu dj-obchod.eu

děkujeme za Vaši recenzi. Objednal jste si mixpult 13.4 a zaplatil jste jej. Bohužel jsme až 21.4 dostali informaci, že mixpult bude až koncem května, že je nyní nedostupný. Volali jsme Vám 21.4 ve 12:10 neprodleně po obdržení této informace. Bohužel jste telefon nezvedl. Je pravda, že Vám mohl prodejce poslat email, zřejme Vám chtěl ještě jednou zavolat. Zítra dopoledne se s Vámi pokusí spojit a dohodnout se s Vámi, zdali si na mix počkáte, případně vybrat jiný mixpult, nebo zrušit objednávku. Ještě jednou se Vám omlouváme

• Telefonicky se domlouváme na nutnosti doručení do druhého dne, nechají si za to dát příplatek a stejně zboží nepřijde včas.

Reakce obchodu dj-obchod.eu

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Objednávala jste u nás dne 11.7 mikrofon, což bylo v pátek a v pondělí jste jej dostala což bylo 14.7. Nezaplatila jste žádný příplatek za poštovné, zaplatila jste 129,- Kč za standartní zásilku. Bohužel nikde v objednávce nemáte uvedeno, že jste produkt potřebovala do soboty, v takovém případě bychom jej odeslali EMS službou a poté by Vám byl účtováno dražší poštovné. Nic takového ale nenastalo. Děkujeme a přejeme hezký den