• Zboží nebylo kvalitní. Bezzubce jsem musela zašít křídlo a Zrcátka pro slepý úhel jsou sama skoro slepá, poškrábaná.Za 99,- tak dětem na hraní, rozhodně je nebudu lepit na auto a vracet je, se mi nevyplatí.

Zkuste to, třeba budete mít větší štěstí, já ho na e-shopu nemám, vždy je něco ŠPATNĚ i na Alze jsem 3x reklamovala.

Reakce obchodu www.diskonty.cz

Dobrý večer, při reklamaci poštovné hradíme, to by jste nás ale museli kontaktovat a né jen takto napsat hodnocení

Zboží jsem objednala, dorazilo rychle, ale dostala jsem jiné čertí rohy, než byly na obrázku...dále jsem si objednala blikající sněhuláky, na obrázku byly nafocení červení sněhuláci, přišly modří, ti se mi zase nehodí k vánoční výzdobě...a v popisku nic o barevnosti uvedeného nebylo....do obchodu jsem napsala, že bych to chtěla vyřešit, bohužel se již nikdo neozval....:(((

Reakce obchodu www.diskonty.cz

s paní je to již vyřešeno, její email spadnul o spamu

• BOHUŽEL ŽÁDNÉ.
    • Vypadá to, že internet.obchod nabízí zboží již jednou někde vystavené. Objednala jsem si zelenou magickou želvu, místo toho mi přišla modrá a navíc na ní bylo vidět, že již byla použitá - je poškrábaná a ze zadní strany chybí kryt se suchým zipem, který má zakrývat přihrádku na baterie.

Rozhodně nedoporučuji - neprofesionální přístup, špatná komunikace - paní Kateřina Hoangová, s kterou jsem objednávku řešila nereagovala na můj e-mail, kde jí informuji o zboží, které jsem obdržela a neodpovídá mé objednávce! Zboží už si tedy nechám, protože nic jiného mi bohužel nezbývá, ale rozhodně už si přes tento obchod nikdy nic jiného neobjednám!!!

• Zboží vypadá, jako zakoupené u větnamců

pokud je i další zboží kvalitou podobné tomu, co jsme objednali.. určitě bych jej nedoporučil..

Reakce obchodu www.diskonty.cz

na všechno zboží poskytujeme záruku - od toho máte fakturu, pokud nejste se zbožím spokojen není nic jednodušší než jej vrátit , zboží není od ,, VĚTNAMCŮ "

• Velmi příznivá cena. Stejné zboží v jiných iobchodech nabízejí i o více jak 200 korun dráž.
    • Válečky jsem objednávala bez kartáčů, dorazily s kartáčem. Na největší váleček není krytka.
    • Neuškodil by seznam jednotlivých částí sady. Vyčíst tohel z obrázků je pro nás (klienty) hůře srozumitelné.

Cena zboží včtně poštovného a balného je skutečně velmi příznivá, jen není zcela jasné co ve skutečnosi v balíku příjde.

• Nabízí určité produkty, které na e-shopu vypadají velmi dobře a když k vám dorazí, zjistíte, že je to katastrofa. Navíc poslali dárek, který mohu směle vyhodit do koše.

Rozhodně pokud chcete sehnat starý a dobře známý trend tamagoči (hra pro děti), určitě si vyberte jiný e-shop s jinou nabídkou, protože kvalita tohoto produktu je zde mizerná. Akorát jsem vyhodila 3 stovky do vzduchu.

Reakce obchodu www.diskonty.cz

Dobrý den, ze zákona můžete zboží do 14 dnů vrátit,kdy při vrácení zboží hradíme i poštovné. Dárky k nákupu dáváme zdarma , můžete je i s božím odeslat zpět.Na kvalitu tohoto zboží si nikdy nikdo nestěžoval.

• -

Reakce obchodu www.diskonty.cz

dobrý den,bylo by třeba komunikovat, pokud dáte známku 0,5 z 5 za dodací lhůtu kdy balíky od nás odchází max do 48hodin tak je to divné, kvalitu dopravy1z 5 kdy si sami volíte dopravce,zboží je poškozené a nevrátíte jej j prostě divné, na vše je záruka 24měsíců, u reklamace poštovné hradíme my.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zadali špatnou adresu příjemce (město neodpovídalo PSČ), pošta byla zmatená a volala, kam to vlastně mají přivést. To jen pro začátek....stane se.Objednávali jsme asi pět věcí. Jedna z nich tablet pro děti, co měl opakovat co se mu řekne. Neopakoval, jen pískal. Poslali jsme zpátky s tím, jestli by nám ho nevyměnili za jiné zboží, jinačí tablet, i kód zboží jsme vypsali s tím, že rozdíl v ceně uhradíme. Dočkali jsme se tabletu ale naprosto jiného pouze anglicky mluvícího neopakujícího, je nám naprosto k ničemu. Platit opět poštovné za vrácení se mi nechce, to by se mi za chvíli prodražilo tak, že bychom mohli mít 3 tablety z jiného obchodu. Velké zklamání, za nás nedoporučuji.

Reakce obchodu www.diskonty.cz

Dobrý večer,na všechno zboží se vztahuje záruka , zboží jsme vyměnili za ten typ co jste si vybrali, můžete do 14od koupě odstoupit od kupní smlouvy.Při vrácení zboží hradíme i poštovné, ale chtělo by to více komunikace,na telefonu jsme celý den