• Super komunikace s obchodníkem.
    • Informace na stránkách.

Spokojen.

Já si objednala pás XL,jen mám širší boky,tak se mi hůř natahuje (není na rozepínání),ale zase byl výrazně levnější než jinde. U drahého by mi to asi vadilo víc.Jinak jsem spokojená.

• nenašla jsem možnost zadání druhého kontaktu u doručovací adresy

Komunikace a všechno ze strany obchodu super.Doprava trvala České poště týden a to všude čtu "Dnes podáte,zítra dodáme"HA HA HA

• velký výběr zboží
    • skvělá komunikace

• levné ceny
    • byl přibalen dárek - zapalovač sporáku na plyn

Obrázek u zakoupených ponožek byl jiný, než ponožky došly. Chtěla jsem černé, došel mi mix barev.
    U kartáče na lahve nebyla velikost - riskla jsem to, moje chyba - je velmi malý.....

Obchod ale doporučuji a určitě tam budu ještě nakupovat!

• levné ceny

levné a rychlé

• Cena, rychlost, komunikace.

• Zboží nebylo kvalitní. Bezzubce jsem musela zašít křídlo a Zrcátka pro slepý úhel jsou sama skoro slepá, poškrábaná.Za 99,- tak dětem na hraní, rozhodně je nebudu lepit na auto a vracet je, se mi nevyplatí.

Zkuste to, třeba budete mít větší štěstí, já ho na e-shopu nemám, vždy je něco ŠPATNĚ i na Alze jsem 3x reklamovala.

Reakce obchodu www.diskonty.cz

Dobrý večer, při reklamaci poštovné hradíme, to by jste nás ale museli kontaktovat a né jen takto napsat hodnocení

• příjemné ceny
    • nevím o žádných

dobrá komunikace s obchodem

• rychlost, dobrá cena

• Dobrá kvalita za nízku cenu
    • Žiadne

Odporúčam maximálna spokojnosť

• RYCHLOST ZASLÁNÍ,VELKÝ VÝBĚR ZBOŽÍ,PŘÍJEMNÁ CENA
    • NEVÍM

VÝBORNÝ OBCHOD,URČITĚ HO VYUŽIJI ZASE.

• Rychlé jednání
    • Nevím o nich

Zboží jsem objednala, dorazilo rychle, ale dostala jsem jiné čertí rohy, než byly na obrázku...dále jsem si objednala blikající sněhuláky, na obrázku byly nafocení červení sněhuláci, přišly modří, ti se mi zase nehodí k vánoční výzdobě...a v popisku nic o barevnosti uvedeného nebylo....do obchodu jsem napsala, že bych to chtěla vyřešit, bohužel se již nikdo neozval....:(((

Reakce obchodu www.diskonty.cz

s paní je to již vyřešeno, její email spadnul o spamu

• perfektní komunikace
    • extra rychlé dodání zboží
    • milý dáreček k objednávce

S nákupem přes tento e-shop jsem byla více než spokojená :-) Vřele doporučuji dál :-)

• BOHUŽEL ŽÁDNÉ.
    • Vypadá to, že internet.obchod nabízí zboží již jednou někde vystavené. Objednala jsem si zelenou magickou želvu, místo toho mi přišla modrá a navíc na ní bylo vidět, že již byla použitá - je poškrábaná a ze zadní strany chybí kryt se suchým zipem, který má zakrývat přihrádku na baterie.

Rozhodně nedoporučuji - neprofesionální přístup, špatná komunikace - paní Kateřina Hoangová, s kterou jsem objednávku řešila nereagovala na můj e-mail, kde jí informuji o zboží, které jsem obdržela a neodpovídá mé objednávce! Zboží už si tedy nechám, protože nic jiného mi bohužel nezbývá, ale rozhodně už si přes tento obchod nikdy nic jiného neobjednám!!!

• pěkné ceny

• rychlost, spolehlivost.
    • neshledala jsem žádné nedostatky,

rychlost a kvalita

super