Dle štítku jsem objednal kus armatury, došla , nedala se použít v originálním stavu. Na dotaz, proč je jiná, jsem dostal odpověď, že se asi něco změnilo.
    Žádná rada, ani zmínka o možnostech anomálie. Navíc je tento obchod zjevně dražší než ostatní. Jinak komunikace rychlá i dodávka dílu.

Ani po týdnu od uhrazení objednávky nebylo před proklamaci dodání do 2 dnů objednané a zaplacené zboží dodáno, v mezičase nepřišla od prodejce žádná zpráva o zpoždění dodávky apod.

• Žádná komunikace ze strany obchodu.

Objednávka i platba provedeny 15.1.2024. Oznámení obchodu o přijetí platby též 15.1.2024. Od té doby žádná zpráva, oznámení, co je se zbožím, prostě žádná komunikace ze strany obchodu. Pochopitelně jsem trošku nervózní z toho, jestli jsem nenaletěl. Do toho mi přijde dotazník o spokojenosti zákazníka!! Trošku morbidní. Takže rozhodně nedoporučuji !!!!

Předražené

• Obchod asi zrušil objednávku?

Objednaný servopohon k třícestnému ventilu mi byl doručen.
    Po instalaci-je nefunkční, cvaká-neotvírá ventil. pravděpodobně vadná cívka. Dodávku jsem reklamoval, zatím bez odezvy.

• Obchod nekomunikuje

Zboží ještě nedorazilo je to smutné

e-shop po týdnu nedodal objednané zboží.

Nekomunikují, na telefonický kontakt nereagují.

objednáno a zaplaceno 16.2. do poznámky napsáno "zboží skladem
    odešlete ihned"je 23.2.a snad to dnes přivezou. operátor telefon nebral

zboží nebylo kvalitní. 1 kartuše byla prázdná
    Telefon celou dobu nikdo nebral. Slíbená plná kartuše ještě nedorazila

Objednáno 24.1. zboží uváděné "SKLADEM", ten samý den mi doručen email "VYSKLADNĚNO" a od té doby nic. Zboží nikde, zpráva kde je problém žádná,tak skutečně nevím co si mám o tom myslet. Obchod mě zklamal a zde už nikdy nakupovat nebudu.

• dlouhá doba vyřízení objednávky
    • Na místě šílená komunikace prodávajícího

Každá dodaná těsnící šňůra jiná..obě krátké.Pro zajištění dvířek otopu dost důležité!!!Zase další amatéři.

Tepr po týdnu od zaplacení zásilku odeslali do toho svátek takže zboží které mají skladem obdržím skoro za 14 dní.

• Po čtyřech dnech od objednání zboží jste mně laskavě informovali o tom, že dané zboží nemáte. No to je rychlost.

Zbozi melo byt skladem na centralnim skladu, ale je to tyden a nikdo se ani neozval. Na telefonni cislo uvedene v objednavce se neda dovolat, stale pry vsichni obchodnici vyruzuji zakazniky, kteri se dovolali pred Vami.

• Nabízené zboží nemají skladem, ani u dodavatele.

Takřka před půl rokem jsem vytvořil objednávku na nabízené zboží, ale dodnes jsem zboží neobdržel a pokud nepočítám reakci obchodu na můj dotaz ohledně objednaného zboží, obchod nekomunikuje.