Náhradní díl (plynovou trysku) na kotel Viadrus Hercules U32 obcod vůbec nemá.

• nelze vrátit na prodejně

Reakce obchodu Díly na kotle.cz

Trošku mě mrzí, že hodnotíte dodání objednávky takto, protože všechny Vaše objednávky byly expedovány ihned a to mezi svátky, kdy spousta firem s náhradními díly mělo zavřeno. Jednu objednávku jste si nevyzvedl vůbec, dvě jste si vyzvedl a chtěl je teď vrátit na našem výdejním místě, což nejde a je nutné poslat zboží k nám na hlavní sklad a za to máme 10%. Méně takových zákazníku pro všechny e-shopy. Děkuji

Michal Štarman

zboží mi přišlo tak po měsíci a to jsem musela 2x volat já jim.Bylo napsáno, že zboží je skladem a měsíc se nic nedělo.

• Zboží mi dorazilo nefunkční , vrátila jsem je zpět , jako reklamaci a s žádostí o navrácení peněz , po 2 měsících se mi stále nikdo neozval a samozřejmě peníze nevrátil.

Nabízené zboží jsem objednával ve čtvrtek 2.12., bylo u něj uvedeno doručení druhý den. V pátek jsme se informoval telefonicky, paní mi vysvětlila, že je na jiném skladě a odešlou ho v pátek a dorazí v pondělí či úterý. Je pátek 10.12. a zboží stále nemám.

Požadovaná tryska pro Viadrus Herkules U 32 není na skladě, takže nemám co hodnotit. S pozdravem Josef Žingor.

Přístup prodavače k zákazníkum v prodejně Praha
    katastrofální ,pohrdaví, škoda slov
    raději koupím nový kotel než levný díl zde !!!
    VB.

Nulová komunikace s dodavatelem. Špatně se lze dovolat a když jsem se druhý den dovolal, neměl operátor žádné potřebné informace.
    Odpovědi na e-maily také nedošly.

Reakce obchodu Díly na kotle.cz

bohužel díl nebyl skladem. Informaci jste dostal do e-mailu. Pak byla objednávka stornována.

MIchal Štarman

• Došlo jiné zboží než deklarovane-jiná začka dodvatele,jiný typ

• Zboží nemají skladem a ještě dělají problémy s tím, že objednávat smí jen autorizovaný servisní technik a to i takovou hloupost jakou je motorek ke kouřovodu. Objednal jsem jinde, zboží tam měli hned a nevymýšleli si žádné hlouposti.

• široký sortiment
    • objednané zboží posílají v krabici s odpadky

Balení mimo objednaného zboží obsahovalo hromadu odpadků. Například letáky obchodu s nábytkem, roztrhanou krabici stojánku na svíčky, fakturu od bambusové podprsenky, prázdnou krabičku od cigaret a podobné poklady.

nedá se na nikoho dovolat

• zboží zatím nemám a aní nevím kdy bude

Po objednání zboží jsem obratem dostal od obchodu potvrzení, že moji objednávku s číslem 128203 v pořádku přijali a že na objednávce pracují, aby mohla být doručena co nejdříve. Ale po sedmi dnech jsem dosud žádnou informaci od obchodu nedostal.

• Už po druhé zasebou mi nepřišlo zboží i přesto, že mají napsáno zboží skladem

• předchozí nákupy proběhly pořádku
    • zboží nedodáno

• Příšerná otevírací doba

Ráno otvírají soudruzi až v 9:00..Ani jeden den není délší pracovní doba..a pátek jako banky zavírají v poledne..

Nedoporučuji, za 3 měsíce součástka nedorazila!!!!!!

• na reklamaci odpověděli okamžitě
    • poslali jiný výrobek
    • slíbili, že obratem pošlou nový, ale zatím se nic neděje

Po nápravě rád hodnocení upravím, zatím neodeslali správné zboží, ani se nestavil kurýr pro vyzvednutí špatného, což mi slíbili.

• Pres tyden jsem cekal na dily a bez odezvy, proto jsem to zrusil