• Zboží nedorazilo v původním, originálním obalu.

Reakce obchodu Digital24.cz

Dobrý den, jsme rádi, že jste byl spokojený jako s rychlým dodání, výrobek jsme měli Ihned k odběru za nejnižší cenu na trhu. Jinak výrobek byl samozřejmě v původním originál balení. Jednalo se o KIT balení, tzn. původní originál obal pouze setový, tak jak máme uvedeno u tohoto modelu v popisu, že se může jednat o KIT balení. Jinak popřejeme ať výrobek slouží dlouhé léta ku spokojenosti.

Výrobek nebyl zabalen v originálním balení. Jednalo se o fotoaparát se setovým objektivem. Byl dodán v krabici určené pro totéž tělo aparátu, ale s jiným setovým objektivem. Krabice byla otevřená, aparát a objektiv ale působily zcela nově. Přesto se jako zákazník cítím lépe, když dostanu elektroniku a zvláště pak optiku nerozbalenou, v originálním balení.

Reakce obchodu Digital24.cz

Dobrý den, jsem rádi, že jste byl celkově spokojený, jak s dostupnosti, kde jsem měli výrobek Ihned k expedici, jak s cenou, kde jsme měli jednu s nejnižších cen na trhu. Výrobek je samozřejmě nový, originál, jednalo se pouze o originál KIT krabici. To že je krabice otevřená, tak je z důvodu, že každý výrobek před expedici kontrolujeme jestli je v pořádku a má veškeré příslušenství a jednak že takto to obecně dodává i dodavatel. S pozdravem www.Digital24.cz

• Dobrý výběr sortimentu, velmi nízké ceny.
    • Fotoaparát Nikon D7100 body jsem zde objednal, protože cena patřila k nižším, než byl průměr ostatních eshopu. Zboží dorazilo v pořádku, i když ve větší krabici od setu tělo + objektiv volně "pochodovala" malá krabice s tělem, které jsem si objednal. Absence tištěného manuálu byla nahrazeba CD s českým manuálem v pdf. Napsal jsem dotaz na podporu fy Nikon a dozvěděl se, že tištěné manuály jsou vždy k fotoaparátům přikládány. Podle výr. čísla se jednalo o aparát nikoliv z české distribuce, ale z německé. Německý manuál tedy český prodejce vytáhl a nahradil verzí v pdf. S tím také souvisí problém se zárukou, neboť v českých servisech vezmou aparát s EU zárukou jen 1 rok, druhý rok se musím obrátit na prodejce, aby opravu zajistil (asi v Německu). Navíc záruční list byl nevyplněn a na faktuře chybělo číslo fotoaparátu. Závady jsem řešil telefonicky s prodejcem, kde jsem se setkal s ochotou. Bez problému mě zaslali poštou záruční list již potvrzený a nepoužitý papírový německý manuál. Ten jsem na radu podpory Nikon poslal poštou do servisního střediska Nikonu v Dublinu v Irsku čekám, že mi ho vymění za cz verzi.

Suma sumárum se vše v dobré obrátilo, s foťákem jsem spokojený. Náklady na poštovné ohledně potvrzení záručáku a výměny manuálu v Irsku jsu stále výrazně menší než ušetřený rozdíl v ceně foťáku v porovnání s ostatními eshopy. Ovšem to, že zboží nepochází z české distribuce a že manuál dostanu v němčině by měl prodejce deklarovat veřejně dopředu. Vyčítám mu tedy, že jsem na takové "mouchy" musel přijít až po nákupu díky spoustě telefonování. Proto tohoto prodejce nemohu doporučit všem, ale jen těm, kteří jsou ochotni ušetřit za cenu pozdějšího řešení problémů.

• nízká cena

Informoval jsem se zda je zboží z české dostribuce a bude platit česká záruka - odpověď byla - servis je český značkový, nevšiml jsem si že odpověď na českou distribuci nebyla žádná. Tělo fotoaparátu bylo zabalen v krabici, která je určena pro fotoaparát se setovým objektivem, tištěný návod v polštině, vloženo amatérsky vypálené CD s českým návodem,... Přebíral jsem fotoaparát ráno před odletem, již to nešlo nepřevzít, tak jsem jen otestoval funkčnost. Fotoaparát byl podstatně levnější, je na zvážení každého zda to risknout a koupit polský dovoz, nebo o 25 % dražší českou distribuci.

Reakce obchodu Digital24.cz

Na všechny fotoaparáty, které prodáváme je možnost kdykoliv se obrátit na autorizovaný servis pro Českou republiku samozřejmě s možnosti technické podpory přímo u Nikon CZ, Canon CZ atd. Nevidíme zde žádné pochybení. Ano, výrobek jsme měli v akci, tzn. jednu z nejnižších cen, doprava zdarma a ihned k odběru. S pozdravem www.elektro.to

• Naprosta neprofesionalita. Odberni misto akceptuji platebni karty ovsem zastupce obchodu me tvrdil, ze prece nebude platit 2% bance. No, chtela jsem si koupit objektiv v hodnote 5.800 Kc, doporucuji tedy 2% pridat do marze a vsichni budou spokojeni. Objektiv jsem koupila jinde a nelituji.

Obchod, ktery neprezije.

Reakce obchodu Digital24.cz

Objektiv jsme měli za nejnižší cenu na internetu a Ihned k odběru. Při vytváření objednávky jste sama potvrdila platba v hotovosti při převzetí na výdejním místě Heurekapoint, tak jsme výrobek přesunuli s platbou v hotovosti na výdejní místo. Dopředu jste věděla způsob platby, převodem, popř. hotově při převzetí. Tak nerozumíme nyní nespokojenosti, že nelze platit kartou, když jsem to věděla ještě dříve, než jste odeslala objednávku. Z naší strany bylo vše v pořádku.

Objednal jsem si mixer, který mi obchod dodal použitý a poškozený. Ke cti prodávajícího slouží, že mi bez jekýchkoliv řečí vrátili ihned peníze.

Reakce obchodu Digital24.cz

Dobrý den, výrobek nebyl v žádném případě použitý. Bohužel u tohoto výrobku, který jsme obdrželi přímo od dodavatele Electrolux se objevila na čepeli nože drobné poškození, které jsme bohužel nemohli vidět. Samozřejmě v takovém případě bez jakéhokoliv zdržení okamžitě řešíme takovou reklamaci výměnou, popř. ihned vracíme plnou částku. Samozřejmě za komplikace se omlouváme.

fotoaparát za 70 litrů byl dodán v
    krabici asi 2x větší,než objednané zboží,
    zcela bez vypolstrování alespoň toaletním
    papírem.Na krabici nebylo ani slůvko typu
    "křehké zboží"nebo upozornění ,že obsahuje na přepravu choulostivý výrobek.
    Vlastní krabice s fotoapárátem svým
    opotřebením připomínala zacházení podobné
    mravům z ruského východu.
    Měl jsem naježené chlupy hrůzou.Ještě jsem
    fotoaparát nevyzkoušel,snad důsledky
    přepravy funkčně přežil.Mám další životní
    zkušenost.Drahé zboží si nezkoušejte nechat poslat.

Reakce obchodu Digital24.cz

Dobrý den, všechny výrobky, které odesíláme společnosti TopTrans máme v režimu „velmi křehké“ tzn. není potřeba lepit samolepku, Toptrans automaticky tyto výrobky od nás přepravuje jako křehké tak, aby při přepravě nedošlo k nějakému poškozen. Věříme, že budeme s uvedeným výrobkem velmi spokojený.

• Nic moc mne nenapadá... Pro mne je výhoda, že mají výdejní místo v Praze. Dále, snad, velmi vstřécný člověk na klientské lince...
    • při osobním převzetí zboží v Praze není možno za zboží platit kartou.. Výdejní místo se velmi, VELMI těžko hledá.. Nikde žádné cedule...

Už bych zde NIKDY více nenakupoval.. Mega vopruz..

Reakce obchodu Digital24.cz

Sklady máme umístěné hned u vchodu do areálu, nad vchodem do skladu je velká červená plachta. Na našem webu máme přehlednou mapu areálu, popis, mapu jak se dostat k nám a v případě potřeby naši pracovníci na telefonu, kteří rádi pomůžou s navigaci. Ale v případě, že se před cestou kouknete na odkaz výdejní místo Praha určitě není problém najít největší skladovací areál na Praze 5 a dále vchod do tohoto areálu, poté hned máme vchod do skladu.

• Nízké ceny
    • Dostal jsem jen potvrzení objednávky okamžitě po nákupu a od té doby se mi nikdo neozval. Přitom se jednalo o akční zboží, které mělo být na skladě.

Po objednávce se mi nikdo déle než týden neozval. Přitom se jednalo o akční zboží, které mělo být na skladě. Objednával jsem na konci ledna, takže se nejenalo o žádné období nákupní horečky.

Reakce obchodu Digital24.cz

Vážený pane Nováku, výrobek Braun MR 570 jsme měli a stále máme IHNED K ODBĚRU, a také již několik dlouhých dnů je pro vás připraveno na osobní odběr. Ale problém bude v tom, že jste zvolil platbu převodem a stále jste neuhradil uvedenou objednávku. Jak jste uvedl, obdržel jste potvrzení objednávky s uvedením platebních údajů. Z toho docela jasně vyplývá, kde a na jaké straně vzniknul problém. U nás bohužel ne.

• Dostupnost vydejniho mista, dobra cena zbozi.
    • Zbozi bylo oznaceno jako skladem ale cekal jsem tyden. Coz je v dnesni dobe temer drzost.

Kolega co mi vysavac vyzvedaval to rekl zrejme presne - ONI JSOU TAM ASI ZHULENI... A na zaver mu bylo vyplaceno prebytek hotovosti v dvoukorunach... Ale to neresim. :-))))

Reakce obchodu Digital24.cz

Na takovou hloupé obvinění nebudeme reagovat. Sklady v Ostravě máme u jedné z největších logistických firem v ČR. O dostupnosti výrobku jste byl přesně informován, taktéž tomu odpovídá vaše hodnocení 5 hvězdiček za komunikaci, kde jste přesně věděl uvedenou dostupnost v tomo výdejním místě.

Při objednání zboží a platbě v hotovosti při osobním odběru není zřejmé, že na místě je nutné zaplatit poplatek za platbu v hotovosti.

Reakce obchodu Digital24.cz

Paní Prokopová, vámi objednaný výrobek jsme měli Ihned o odběru, ten den jste si mohla výrobek odebrat. Platba 29Kč za osobní odběr je uvedený jak v odkazu doprava, tak před potvrzením objednávky jste si SAMA zvolila způsob platby, kde byl poplatek 29 Kč za doběrečné tučně uvedený a až poté jste objednávku potvrdila. Ihned jste obdržela mail s potvrzením objednávky, kde byla zase poplatek uvedený. A vy uvádíte že nebyl poplatek zřejmý. Myslím, že chyba na naší straně určitě není a popravdě už více ani nelze tento poplatek uveřejňovat. Všude je transparentně uvedený.

• Ten sklad je opravdu mizerne oznacen, zbozi objednate u Elektro.to, stvrzenka je ale na Tukovy prumysl a faktura pak prijde mailem na Cesky velkoobchod s.r.o. O nem na strankach Elektro.to neni ani zminky. Moje zbozi bylo urceno pro spoustu zemi, jen pro CZ nikoli. Tedy cesky, anglicky, nebo nemecky navod chybel. Tureckych navodu ale byla spousta. Cesky navod vam ale prijde mailem i bez vyzadani. Celkove tedy kultura prodeje nizka, nicmene zbozi vyrazne levnejsi, nez u konkurence. To je jediny duvod, proc volit tenhle zpusob prodeje. Modlim se, aby se zbozi v zaruce nepo....

Kdo chce usetrit a hleda dobrodruzstvi, at si poslouzi. Treba to vyjde............

Reakce obchodu Digital24.cz

Pane Weinfurte, rádi bychom se vyjádřili k vaší recenzi. Objednal jsem si výrobek Siemens HB43GT540, u tohoto výrobku jsme měli nejnižší cenu na trhu, výrobek byl Ihned k odběru. Mapu a cestu do skladu máme podrobně uvedenou na stránkách, včetně mobilního přístupu s navigaci. Dále je potřeba pochopit že elektro.to je název domény, kterou provozuje naše společnost Český velkoobchod s.r.o. ( uvedeno na stránkách ), to je snad zcela normální, že je název domény a název společnosti, proto ihned po odebrání jste obdržel fakturu s názvem společnosti, nikoliv s názvem domény. To je více než pochopitelné. Automaticky jsme vám poslali český návod v den odebrání na adresu, a vy si ještě stěžujete, že jsme Vám ho poslali. Všechny výrobky, které prodáváme jsou pro český trh, tzn. možnost kdykoliv se obrátit na autorizovaný servis Siemens ČR. Bohužel jsou zákazníci, kterým se nelze jakkoliv zavděčit.

• přívětivý personál
    • zboží, které bylo inzerované jako skladem, bylo dodáno s výrazným zpožděním , 1 cestu do skladu byla marná,po zaplacení mi bylo zděleno , že zboží není skladem(8.den od objednávky ), opakovanými telefonáty jsem byla ubezpečovaná,že zboží již následující den určitě bude vyskladněno

• rychlé a dobré jednání
    • dobré ceny
    • vlastní odvoz
    • nedostatečné označení výdejního místa

Velmi spatne a nepoctive jednani. Provozuji radu dalsich obchodu, ktere se snazi grafikou odlisit, ale je to jejich sberna sit. Prezentuji produkty skladem a pak se vymlouvaji, ze doprava bude dvabtydny, protoze to pry musi poslat z hlavniho skladu. Lakaji lidi na nizkou cenu s okamzitym dodanim a pak nabizi nahradou neco jineho, ceho se potrebuji zbavit.

Reakce obchodu Digital24.cz

pane Moravo, co píšete je lež. Ad 1. nemáme žádnou síť sběrných míst eshopu. Ad 2. Objednal jste si výrobek, který byl ná objednávku a když jsme Vás ihned kontaktovali, že lednice bude u Vás do 3 dnů ( nikoliv týdnu, jak uvádíte ), tak jste uvedl, že pokud to nebude dneska u Vás, že nám napíšete negativní recenzi. A to jste chtěl ještě dopravu, což každá doprava vozí následující den.

• Nízká cena.
    • Neoznačený sklad pro vyzvednutí zboží - hledala jsem 50 min.
    • Nemožnost vyzkoušet zboží.
    • Krabice se zbožím byla otevřená.

Nakoupila jsem zde omylem, protože jsem spletla jedno písmenko ve vyhledávači, což je pravděpodobně hlavním cílem obchodu.
    Proč je název firmy odlišný od názvu portálu?

Reakce obchodu Digital24.cz

Dobrý den, denně máme spoustu osobních odběru a obvykle nebývá problém s nalezením skladu. Na stránkách máme podrobnou mapu včetně obrázků jak správně najít sklad, popřípadě je naše info linka připravená kdykoliv pomoci. V případě malých spotřebičů ( ve vašem případě žehličky ) je krabici možné většinou otevřít. Na druhé straně je to výhoda, protože je možné při převzetí důkladně výrobek zkontrolovat. Při Vašem požadavku, by určitě nebyl problém žehličku ve výdejním místě vyzkoušet.

• nabízí zboží, které není schopen dodat

nemám dobrou zkušenost

Reakce obchodu Digital24.cz

Dobrý den, Vaše objednávka byla na 2 ks topinkovače Philips, u kterých jsme měli uvedeno "na dotaz". Ihned po objednávce jsme Vám volali, že momentálně jsou tyto produkty delší dobu nedostupné. Co jinak jsme měli udělat?

• na stránkách uvádějí zboží skladem a přitom nejsou schopni ho dodat ani do mesíce

velice jsem zklamaný

Reakce obchodu Digital24.cz

Dobý den, u tohoto výrobku máme uvedenou dostupnost „ na dotaz „ a momentálně je nedostupný u dodavatele. Ihned po zjištění dostupnosti, jste tuto informaci od nás obdržel. V nabídce máme tisíce položek a bohužel ne všechno je skladem. Ale vždy ihned telefonicky kontaktujeme zákazníky ohledně upřesnění dostupnosti.

• Osobní vyzvednutí ve výdejním skladu (není značen, je problém ho vůbec najít), prostředí působí velmi nedůvěryhodně

Reakce obchodu Digital24.cz

Dobrý den, Vámi objednaná žehlička FV9540 byla ihned k odběru, po odeslání objednávky jsme Vám ihned volali, následně jste obdržel potvrzení do mailu…a do 10 min od odeslání objednávky bylo zboží pro Vás připraveno k osobnímu odběru. Myslím, že jsme pro uvedený obchod udělali maximum a věřím, že jste se službami byl spokojený. Pokud máme tisíce metrů sklady, není možné mít prostor skladu jako malá prodejna.