• Dorazilo rozbalené a zjevně použité zboží, ačkoliv jsem si takové zboží vědomě neobjednal.

• Snaha podvodně vylákat opětovnou platbu za již zapalcené zboží
    • Žádná snaha o komunikaci k ostranění problému

V případě nevrácení peněz předám podklady k vyhodnocení pro možné konání se znaky podvorného jednání

Vážený pane Nováku,
    Vaši objednávku ze dne 19/8 v hodnotě 1.144,- CZK jsme Vám téhož dne odeslali na dobírku - přesně tak, jak jste si v objednávce zadal. Zásilku jste dne 28/8 od dopravce nepřevzal a byla nám vrácena zpět. V mezičase jste stejnou částku, tj. 1.144,- CZK bez našeho vědomí zaslal na náš účet. K tomuto jednání jste neměl žádný důvod, platba byla dle uzavřené kupní smlouvy dojednána na dobírku a realizaci platby bankovním převodem jsme po Vás nikdy nepožadovali. Po dohledání Vámi provedené platby Vám byla tato částka zaslána zpět na Váš účet. Vaši kritiku považujeme za zcela bezdůvodnou,
    přejeme hezký den,
    Digital24.cz

• Zbozi zaslano pres jinou dopravni spolecnost, ktera bohuzel v nasem meste vubec nefunguje.

Toto není originální produkt,vysoce kvalitní kopie

Reakce obchodu Digital24.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, zakoupený produkt je originální zboží.
    S pozdravem Digital24.cz

• chapu když obchod udělá chybu že stáhne objednávku ale způsob jednání operátorky nebyl rozhodně slušný.

Reakce obchodu Digital24.cz

Děkujeme za Vaši kritiku. Došlo k chybě v nastavení prodejní kampaně za kterou se Vám omlouváme. Každopádně naše pracovnice situaci špatně vyhodnotila a nereagovala v komunikaci správně. Celou záležitost jsme s ní projednali a věříme, že se taková věc již nestane. Omlouváme se za nepříjemnost a neinformovanost. S pozdravem Digital24.cz

rozbalené zboží
    potrhaná a pomačkaná krabice
    jako dárek nevhodné

Reakce obchodu Digital24.cz

Děkujeme za Vaše upozornění. Prověříme kde se stala chyba aby se podobná situace již neopakovala. S pozdravem Digital24.cz

• Rychlé doručení.
    • Dobrá cena.

Webové stránky obchodu neposkytují všechny důležité informace (např. jaké prostředí počítače, do něhož budou snímky stahovány, je vyžadováno nebo že je třeba si dokoupit program na zpracování RAW v řádu tisíců). Jen proto dávám ze dvou možností doporučuji/nedoporučuji možnost "nedoporučuji" - je to sice detail, ale pro začátečníky určitě DŮLEŽITÝ.

Reakce obchodu Digital24.cz

Děkujeme za Vaše upozornění, našim zákazníkům se snažíme poskytovat maximum informací a vítáme Vaše podněty na zlepšení našeho eshopu. S pozdravem Digital24.cz

Nespokojenost, co se týče reklamace po rozbití během 10 dní.
    Neochota, vše zařídit sami a to ještě za poplatek.

Reakce obchodu Digital24.cz

Děkujeme za Vaši kritiku. K rozbití výrobku může dojít, každopádně naše pracovnice situaci špatně vyhodnotila a nereagovala v komunikaci správně. Celou záležitost jsme s ní projednali a věříme, že se taková věc již nestane. Omlouváme se za tuto nepříjemnost. S pozdravem Digital24.cz

• platební brána

Zboží nebylo možné zaplatit kartou online - platební brána se neotevřela vůbec a následně se košík "vysypal", možná to byl pouze dočasný výpadek, ale zboží jsem tedy nakonec koupil jinde.

Reakce obchodu Digital24.cz

Dobrý den, platební karta nám funguje, denně máme několik desítek objednávek s platbou kartou. Po odeslání objednávky je potřeba 3-4 sec počkat, než budete přesměrovaný na platební bránu. Poté je možné jednoduše zadat údaje a zaplatit. S pozdravem Digital24.cz

Obchod objednávku ani po 10 dnech neodeslal, I když termín dodání byl 5-7 dní. Obchod nekomunikoval, neomluvil se a neuvedl důvody nedodání. Objednávku jsem proto zrušil.

• Výdejní místo (Praha-Horní Počernice) bylo zavřené, když jsem tam dorazil během otevírací doby

Reakce obchodu Digital24.cz

DObrý den, není možné aby výdejní místo bylo zavřeno. Vstup do firmy je přes hlavní vchod a recepci, které je pořád otevřená cca od 06:00 do 22:00. V průběhu této doby je vstup k výdejním místu vždy otevřený. ( PO-Pá ). Na samotném výdejním místě se vydává od 10:00 do 16:30 hod., tzn v této době je možné výrobek vyzvednout. S pozdravem Digital24.cz

Do dnešníh dne jsem objednané zboží nedostal. Z tohoto důvodu jsem byl nucen kávovar zakoupit v kamnnném obchodě.

Dobrý den pane Vladimíre,

děkujeme za váš příspěvek. Je nám to velmi líto. V důsledku technických potíží na serveru se objednávka bohužel nepropsala do systému. Tato situace je ovšem ojedinělá. Ještě jednou, velmi se za to omlouváme.
    Přeji příjemný den.

S úctou,

Dagmar - Digital24

• Krátká doba na zaplacení

Reakce obchodu Digital24.cz

Dobrý den, objednávku jste provedl 5.12, jako způsob platby jste uvedl bankovním převodem. Po 5 dnech ( 10.12 ) nebyla objednávka stále uhrazená, tak systém automatický tuto objednávku stornoval. Výrobek jsme měli pro vás rezervovaný a byl připravený k okamžité expedici, akorát jste uvedenou objednávku neuhradil, tak jsme ji nemohli odeslat. Digital24.cz

• Dlouha dorucovaci doba, neprijemna operatorka na telefonickem servisu, celkove mala flexibilita ve srovnani s konkurenci.

Celkove spatne

Reakce obchodu Digital24.cz

Dobrý den, objednávku jsme od vás obdrželi st 19. 12. 2018 15:09 a vaše objednávka byla vyřízená a předána na přepravce čt 20. 12. 2018 8:23 . Rychleji už to ani ve vánočním čase snad nelze. S tím, že máme uvedeno, že v případě objednávky po 13:30 hod odesíláme následují pracovní den, což se taky tak stalo. Takže zde z naší strany co se týče vyřízené objednávky bohužel nevidím žádné pochybení. s pozdravem Digital24.cz

• zadna
    • obchod odmita vzit zbozi zpet ktere nefunguje

Reakce obchodu Digital24.cz

V případě, že je výrobek nefunkční, je možné využít službu Servis+. Tzn zdarma si výrobek vyzvedneme na vaši adrese, odešleme do autorizovaného servisu, nechám opravit a následně opět zdarma doručíme zpět na vaši adresu. Velmi jednoduše vyřídíte reklamaci během jednoho vyplnění formuláře, ostatní zařídíme vše my.

• rychlost vyřízení objednávky
    • osobní odběr přímo v obchodu zpoplatněn 40 Kč a to při ceně zboží nad 4 000 Kč

účelové zřízení způsobu výdeje "Uloženka" přímo ve skladu obchodu, aniž by se zboží přepravovalo do některé ze skutečných Uloženek

Reakce obchodu Digital24.cz

Dobrý den, jenom upřesnění. Cenu výrobku jsme měli jednu z nejnižších na trhu, objednávku jsme obdrželi 1.2 v odpoledních hodinách, výrobek byl připravený k vyzvednutí hned druhý den dopoledne. Dobře zabalený. Cena 40 Kč za vyzvednutí byla transparentně vidět ihned v prvním kroku košíku. Vše proběhlo z našeho pohledu naprosto v pořádku. Více jsme pro vyřízení objednávky nemohli udělat.

• Jednoznačně nekorektní jednání, inzerují možnost vrácení, která má ale tolik omezení, že je v praxi vždy neplatná.
    • Neochotná podpora

Napříkakld inzerují záruku a možnost vrácení zboží u zubních kartáčků http://take.ms/u3Evj - zároveň jsou tyto vyňaty v obchodních podmínkách - http://take.ms/w87Be, takže máte smůlu. Jednoznačně nekorektní jednání.

Reakce obchodu Digital24.cz

Dobrý den, jak jsme spolu telefonický hovořili. 1. nákup byl provedený na IČ, možnost odstoupení od smlouvy ve 14 dnech je pro spotřebitele, nikoliv pro firmy. Dále byl výrobek použitý, což dle zákona u zubních kartáčků není možné použitý výrobek vrátit. I tak děkujeme za recenzi, i negativní recenze nám pomáhají se zlepšovat.

Objektiv sice přišel, ale nebyl v originálním balení, což ukazuje na to, že tento objektiv již někdo měl přede mnou. Seriózní obchod by neměl posílat vrácené zboží a navíc zabalené jenom v bublince, bez návodu apod. Stále se rozmýšlím, že objektiv vrátím...
    Pavel Valchář

Reakce obchodu Digital24.cz

Dobrý den, jednalo se o výrobek Nikon 18-55 VR II, u kterého máme v popisu zvýrazněným textem uvedeno :

BULK BALENÍ
    Bulk balení znamená, že objektiv byl součástí setu s tělem fotoaparátu. Tento objektiv byl ze setu vyjmut a nemá tak originální barevnou krabici, pouze bílou. Samozřejmě se jedná o originální nepoužité zboží s plnou zárukou u Nikon Česká republika. Jediný rozdílem je, že tento objektiv má bílou krabici a nikoliv barevnou.

• Obal byl značně poškozený . není jasné jestli jsme nedostali použité nebo vrácené zboží. Nevím jak vypadá zabalený originál, ale krabice byla potrhaná.

Obal byl značně poškozený . Není jasné jestli jsme nedostali použité nebo vrácené zboží.

U této společnosti už nakupovat nebudu.

Reakce obchodu Digital24.cz

Výrobky, které prodáváme jsou 100% nové a nepoužité, nikdy bychom si nedovolili prodávat použité zboží. Za dodání poškozeného obalu se omlouváme, samozřejmě zjistíme kde došlo k chybě, tak abychom nastavili ve skladu přísnější kontrolu obalů.
    S pozdravem Digital24.cz

• Levny
    • Poslane zboži nebylo zkontrolovano prodejcem...
    • Byl dodan jiny objektiv |Nikon AF-S DX VRII namisto Nikon VR AF-P

Levne a richle, ale jiny objektiv... Je pravdou že ten to problem maji skoro všechni prodejce