• Pěkný přehledný web
    • Doprava
    • O ničem nevím

Obchod vznikl poměrně nedávno, takže jsem měl trochu obavy, i kvůli nízkému počtu hodnocení, ale objednal jsem kvůli výborné ceně, a obchod se na stránkách dušuje, že v žádném případě nejde o šedý dovoz, což se nakonec potvrdilo.
    Rovněž komunikace i rychlost dopravy na výbornou. Zatím mohu jen doporučit.

• Prehlednost
    • Vypadky

Super web ale vse je super tak nakupujte na tomto e-shopu je nejlevnejsi

• Přehlednost, rychlost
    • Zklamala mne fronta 20 lidí v Uložence v Praze 9. Na stole 8 počítačů a za nimi jedna prodavačka, která kmitala jako šroubek. Potom se odkudsi vynořila ještě druhá. Pomalu jako balíkové zásilky na staré dobré poště.

• vyborne ceny, rychlost dodania
    • drahe dorucovanie na slovensko

vyborna komunikacia s obchodnym zastupcom. vemli ochotny personal, snaha vyriesit problem

• uloženka

• Máte zboží skladem a pohozově bylo odesláno.
    • V jiných obchodech neměli zboží a ani jej nedokázali sehnat.

Nemohu posoudit zkušenosti,neboť jsem nakupoval poprvé
    Tento obchod bych doporučil.

• Na stránkách jsou uvedeny nepravdivé informace; objedával jsem zboží, které bylo uvedeno jako "skladem", které ale skladem nebylo a obchod ho musel teprve objednávat od dodavatele, který mu sdělil, že mezitím se cena zvýšila.

Pro obchod jsem se rozhodl ze dvou důvodů: zboží, které jsem chtěl, měli za nejnižsí cenu a skladem. Jak se však ukázalo, ani jedno z toho nebyla pravda. Proto už zde podruhé nakupovat nebudu.

Reakce obchodu DIGIspot

Dobrý den Vážený Zákazníku.

Omlouváme se za komplikace které nastaly při vaší objednávce,ovšem tvrzení že uvadíme nepravdivé informace je více než silné.

1) zboží které je uvedeno jako skladem,skladem doopravdy je.
    At už u nás nebo u našich smluvních partnerů.

2) Bohužel jste si objednal zboží které bylo v akční nabídce a vy jste si objednával v termínu kdy zkončila a systém překlápěl ceny.
    O této skutečnosti jste byl neprodleně informován.

Shrnutí závěrem zní.

Skladem znamená skladem a to jestli přímo u nás nebo u našich partnerů nijak nebrání včasným dodávkám zboží.

Za komplikace se omlouváme a vaše rozhodnutí u nás nenakupovat respektujeme.

S pozdravem Jiří Sedláček.

Majitel Eshopu DIGIspot.cz

• Žádné

• Neznám žádné slabiny

Perfektní

• Nízká cena
    • Zatím jsou v začátcích a nemají dostatečně silnou pověst dobrého obchodu. Ale to se potvrdí až časem..

Spolehlivý s nejnižší cenou.

• zadne

doporucuji

• Super cena
    • O žádných nevím.

Nevím, jak to dokázali, ale v mém případě bylo zboží za bezkonkurenční cenu. Vše ostatní na vysoké úrovni srovnatelné se zavedenými velkými e-shopy.

Mohu jen doporučit :)

• English website is missing.

• nejnižší cena na trhu
    • osobní předání v Brně nad rámec obch. podmínek
    • rozdílné informace o dodací lhůtě a dopravě zboží před objednáním a ve skutečnosti
    • při osobním předání jsem obdržel cizí fakturu na jiné zboží

zklamání z nedodržení slibů před objednávkou

Reakce obchodu DIGIspot

Dobrý den Vážený zákazníku.

Vaše recenze mne nemile překvapila.
    1) Objednal jste si u nás zboží které nebylo skladem.
    2) Orientační dodací lhůta byla 7 pracovních dnů a dodaly jsme vám ji za 9 pracovních dnů.
    3) Dopravné bylo a je jasně dané a nad rámec jsme vám zboží dovezli až do Brna kde jste si je vyzvednul.

Bohužel došlo k chybnému dodání faktury.Nicméně jste tím nebyl nijak poškozen.

Nechápu vaše rozhodnutí náš hodnotit tímto způsobem.
    Je mi docela líto že i při poskytnutí služeb nad rámec nás nedokážete ohodnotit lépe.

S pozdravem Jiří Sedláček .

Majitel E-shopu DIGIspot.cz

Zasilka dorazila neuplna. Ihned jsem kontaktoval zastupce DIGIspotu, kteri okamzite zahajili investigaci kde doslo k pochybeni a prestoze, jak se posleze ukazalo, nedoslo k chybe na strane internetoveho obchodu, reklamaci vyridili promptne behem nekolika dnu k moji spokojenosti. Ocenuji profesionalitu a proaktivitu.

• Zásláno jiné zboži oproti původní objednávce,peníze dosud nevráceny.
    • Po týdnu přišlo zboží dle objednávky,ktere jsem musel opět zaplatit.

Když si obchod udělá pořádek v přípravě objednávek, aby poslali to co si kupující objedná, tak to možná půjde,ale nevím,nevím!!!!!

Reakce obchodu DIGIspot

Vážený Pane Smerdel. Jsme hluboce zarmouceni z vaší recenze i když jsme se v nastalé situaci snažili vám vyjít vstříc a bleskově reagovat.

Je nutno uvést věc na pravou míru.

Dne 14.10. jste si u nás objednal vámi vybrané zboží,které jsme vám obratem zaslali.

Bohužel v této situaci nastala chyba ve skladu kdy skladník omylem přehodil nálepku pro PPL na balíku a vám bylo zasláno zboží které jste si neobjednal.

Tuto situaci ačkoliv byla velice nepříjemná jsme se snažili urgentně vyřešit k vaší spokojenosti kdy jsme objednali svoz PPL a následně vám expedovaly balíček pro vás který byl chybně označen dobírkou.

Peníze které jste platil za první zásilku jsme vám tedy odeslali zpět dne 24.10. ale musíte vzít prosím v potaz že bankovní převod trvá až dva pracovní dny.

Je nám líto že došlo k těmto komplikacím a věřte prosím že na naší straně jsme přijali opatření které by v budoucnosti mělo těmto případům snad zcela zamezit,ale je třeba brát v potaz že i na straně našeho eshopu pracují "jen" lidé a bohužel se může stát že náš pracovník pochybí.

Přijměte prosím naši upřímnou omluvu za vzniklé komplikace.

Závěrem nezbývá než popřát aby výrobek od nás alespoň splnil vaše očekávání a byl jste s ním spokojen.

Za vaši trpělivost Vám děkujeme.

Jiří Sedláček.
    Majitel E-shopu DIGIspot.cz

• Zajímavá cena

• Vše super, levné, spolehlivé, rychlé.

Určitě doporučuji!

• Dostupnost zboží
    • Velmi přijatelná cena

Taška odpovídá ceně. Je pěkná, praktická :-) Každodenní pomocník.