Dlouhá doba na vyřízení objednávky

• Zboží jsem objednala 28.8.2023 a do dneška 4.9.2023 jsem nic neobdržela.

Zboží nedorazilo, jak tedy mám hodnotit?

Zboží mělo dorazit do 10 dnů, již je to 15 dnů a stále nic nedošlo, obchod o zpoždění ani neinformoval.

• stále čekám na vyřízení objednávky (14 dní)

Ušití boží trvalo jeden měsíc, což je o týden více než výrobce avizoval. Komunikace bylo pomálu, neupozornili, čekali na můj dotaz.

• Zbozi jeste nedorazilo a ani nevim jestli vubec dorazi

Objednala jsem si legíny jediný email který mi přišel při objednání před týdnem tak pouze to že nemají skladem, z důvodu že bylo pod zbožím napsáno 14dní. Chtěla jsem je kvůli těhotenství ale porod se mi blíží a legín se asi už nedočkám.

dlouhá dodací doba

• Nelze primo platit platebni kartou,zbytecne zdlouhavy proces spoheny s platbou
    • Po zaplaceni jiz beoruslo zadne info o stavu dodani,zbozi jsem do dnesniho dne neobdrzela,zadne info o ni nemam.
  • Zboží jsem zatím neobdržela, jak se můžete ptát na spokojenost?

Špatná organizace

• Nem azt küldték, amit megrendeltem.

Hrozný, objednané zboží nebylo na skladě, nabídli mi jiné, nevyhovující, tak jsme objednávku zrušili, a to vše po několika dnech čekání

• nereaguje na maily
    • nejasná komunikace

Obchod neproběhl, čekala jsem měsíc na zboží, které původně bylo skladem, pak najednou nebylo, pak mi slíbili doručení do 14 dnů a pak mi přestali úplně reagovat na maily. Objednávku jsem po měsíci zrušila, teď ještě čekám, jestli dostanu zpět platbu.

• Zboží ještě nedorazilo, tak je těžké hodnotit...

• Hezké věci
    • Zboží nedorazilo

Vše až na jednu položku bylo skladem. Po týdnu od objednání mi přišel email, že dodací doba je do třech týdnů a že všechno pošlou najednou.
    No, je to pět týdnů a nic...
    Za čtyři týdny rodím, tak jsem zvědavá, jestli věci do postýlky stihnou přijít a nebo je budu muset na poslední chvíli shánět jinde a tuto objednávku stornovat...
    Ocenila bych alespoň nějaké info z obchodu, že se objednávka zdržela, ale bohužel.

• 2x zrušená dodávka mě štve, věřím, že to není jen chybou prodejce, ale i dopravce i když si ho prodejce vybral

Dlouhé dodací lhůty, třináct dnů od objednávky nemám žádnou zprávu o tom, že by zboží bylo odesláno, zato mně přišel dotazník, abych ohodnotila, jak jsem se zakoupeným zbožím spokojená :-(

• Obchod nedoporučuji, zboží jsem zaplatila, termín dodání byl 14 dní, po 5 týdnech jsem psala, žádná odpověď, chtěla jsem zrušit objednávku a vrátit peníze, poté jsme telefonovala, bylo mi sděleno, že mi peníze vrátí, avšak po 6 týdnech od objednání nic. Mimochodem, paní mi do telefonu sdělila, že to ještě ani nemají ušito. Takže za mě nedoporučuji.