• Žádné, nemohu napsat hodnocení pokud nemám zboží ani žádné informace o stavu objednávky. A je s podivem, že dotaz na hodnocení přijde dříve než zboží.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Dlouhá doba doručení a ve finále přišli jiná čísla než jsem chtěla.

• Už to je deset dnů od objednávky a nikdo se mi neozval. Nevím jestli zboží pošlou nebo ne.

• nemohu hodnotit zboží stále nedorazilo, přestože je uhrazené předem

• Uz cekam 3tydny a stale mi nic nedorazilo!
  • Bylo deklarováno, že overal bude podšitý bavlnou, což nebyla pravda.
    /je podšitý jen velmi částečně/
    Spotřebitele tímto klamete.

• Nekolik dni marne vyhlížím objednávku, abych se dozvěděla, ze zboží není skladem v požadovaném množství. Velmi jsem na to spěchala. Ocenuji dozvědět se to nejpozději druhy den, zvl,kdyz je to na dobírku a nečeká se na pkatbu od zákazníka. Míček byl na můj vkus příliš dlouho na jejich straně.

• Na zboží stále jen čekám, začínám pochybovat jestli vůbec dorazí.

• kratka dodaci lhuta
    • neni zbozi takove jako nabizi na strankach

nemusite danou vec dostat totoznou s uvedenou fotografii podle ktere vlastne objednavate

Ceny i prehlednost stranek je zdarila. Potvrzeni o prevzeti objednavky prislo okamzite. Ale od te doby zadna zprava. Zbozi zaplaceno jiz pred 2tydny a stale nedorazilo. Komunikace v tomto smeru nulova.

• nabízí na svých stránkách zboží, které není schopen zajistit

neseriozní

Reakce obchodu Kojenecký a dětský textil

Dobrý den, stalo se, že produkt, který si zákaznice objednala, se doprodal u výrobce z důvodu končící kolekce těchto výrobků a objednávka dorazila právě v okamžiku, kdy jsme tuto zprávu od výrobce obdrželi. E-shop: www.detsky-textil.info

• komunikace, dodací lhůta

už zde nakupovat nebudu

• komunikace se zákazníky

• Před jedenácti dny jsem provedla objednávku a od té doby se mnou obchod nijak nekomunikje, netuším zda je zboží na cest, zda již bylo vyexpedováno, nic

Nedoporučuji, objednávka nedodána, žádná komunikace ze strany obchodu