• Pošta ani po 3 dnech balík nedodává.

Reakce obchodu Dárky.cz

mrzí nás Vaše zkušenost. Podle kontroly a informací od dopravce jste nebyl zastižen doma a z toho důvodu se zásilka vrátila k nám. Pokud si budete přát, můžete nás prostřednictvím telefonu, chatu nebo e-mailu kontaktovat o znovu vytvoření objednávky.

S pozdravem tým Darky.cz

• nepřišlo to co inzerovali a to co jsem chtěl !!!!!!!

Nechci už to komentovat!!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu Dárky.cz

mrzí nás Vaše zkušenost. Prověřili jsme Vaši objednávku, která obsahovala pouze jednu položku, ale dle dat od dopravce Vám byla zásilka doručena. Prosíme Vás, abyste nás kontaktoval s vysvětlením, zda zásilka obsahovala jiný produkt nebo jste nebyl s produktem spokojen. Můžete nás kontaktovat prostřednictvím telefonu, chatu nebo e-mailu o chybějících produktech a my Vám je dopošleme, nebo zašleme peníze.

S pozdravem tým Darky.cz

• Příliš účtují vysokou dobírku a pak další poplatky.

Reakce obchodu Dárky.cz

mrzí nás Vaše zkušenost. Poplatek za dobírku činí 30,- Kč a jedná se o poplatek zprostředkovateli, za převedení platby od zákazníka na náš účet. Dobírka umožňuje zaplatit zboží až při převzetí, samozřejmě máte na výběr také zaplacení bankovním převodem nebo online kartou, kde je platba zdarma.
    S pozdravem tým Dárky.cz

• Zboží vůbec nedorazilo

Reakce obchodu Dárky.cz

moc nás mrzí vzniklé komplikace ohledně Vaší objednávky. Dle kontroly jste se spojil s dopravcem a od té doby nebyl žádný pohyb s Vaší zásilkou. Prosíme o kontaktování nás, zda jste zásilku opravdu neobdržel a případně se pokusíme problém vyřešit k Vaší spokojenosti.

S pozdravem tým Dárky.cz

• zakoupené zboží poslouží jen jako obyčejný pytel

Reakce obchodu Dárky.cz

mrzí nás Vaše špatná zkušenost s našim zbožím. Vadný kus Vám rádi vyměníme nebo vrátíme peníze.
    Naše reklamační oddělení Vás bude kontaktovat.

S pozdravem tým Darky.cz

Barvičky vůbec nekryjou za tu cenu

Reakce obchodu Dárky.cz

mrzí nás Vaše hodnocení. Ostatní zákazníci hodnotí malování velmi pozitivně. Věříme, že Váš dokončený obrázek bude nakonec ozdobou Vašeho interiéru. Pokud byste však přesto byli nespokojeni, neváhejte nás kontaktovat.

S pozdravem tým Darky.cz

Zboží dorazilo ve špinavém igeliťáku zmuchlané a uvnitř byly dokonce chlupy. Evidentně někdo již používal. Jako dárek? Ani náhodou. Skončilo hned v popelnici. Na komunikaci a reklamaci sílu nemám. Zde už nenakoupím.

Reakce obchodu Dárky.cz

moc nás mrzí, že jste obdržel vadné produkty. Nejspíše se stala chyba ve skladu a omylem Vám zabalili špatný kus. Pokud je zboží opravdu takto poškozeno, prosíme o vyplnění našeho bezplatného reklamačního formuláře - https://www.darky.cz/reklamace
    Poté Vás budeme kontaktovat o průběhu řešení reklamace a co si s ní dále přejete dělat.

Velikost neodpovídá tabulkám.

Reakce obchodu Dárky.cz

moc nás mrzí, že produkty nesplnili Vaše očekávání. Pokud Vám zboží opravdu nevyhovuje, stačí vyplnit náš bezplatný reklamační formulář - https://www.darky.cz/reklamace

• nekvalitní zboží

• Rychlé vyřízení a dodání
    • Chyběla spona na tričko

Reakce obchodu Dárky.cz

moc nás mrzí, že jsme u Vaší objednávky udělali chybu. Velmi se Vám za komplikace omlouváme. Budeme Vás kontaktovat a pokusíme se Vám vynahradit špatnou zkušenost a naši chybu odčinit.

• rychlé vyřízení
    • Zbytečně zbrklé vyřizování objednávek bez kontroly zboží, které balí. Pokud by pracovník zkontroloval, co balí, nemusely by se řešit reklamace. Zabaleno velmi kvalitně rozbité zboží.

Nikdy více.

Reakce obchodu Dárky.cz

moc se omlouváme za chybu ze strany skladu. V systému jsme dohledali, kdo Vaši objednávku balil a danou kolegyni jsme na chybu upozornili. Věříme, že nyní bude vše v pořádku a doufáme, že zbylé produkty Vám udělali radost.

S pozdravem tým Dárky.cz

Zboží bylo v porušeném stavu, přičemž balík byl nepoškozený. To znamená že zboží bylo zabaleno už rozbité. Dobře jste se ho zbavili.

Reakce obchodu Dárky.cz

moc nás mrzí, že jste obdržel vadné produkty. Pokud je zboží opravdu takto poškozeno, prosíme o vyplnění našeho reklamačního formuláře - https://www.darky.cz/reklamace

S pozdravem tým Dárky.cz

• stal se asi omyl při balení ,přišly nechtěné a nepotřebné drobné věci

Přišel mi balíček s naprosto nepotřebnými a nežádanými drobnostmi.
    Telefonovala jsem odesilateli a informovala se, co s tím. Paní na telefonu
    mi nabízela poslat nějakou vrácenku. Nemám tiskárnu, takže jsem se ptala dál, omluvila se mi a řekla, že okamžitě napraví objednávku a že balí ten organizér a hned ho posílá. Ten doručený omylem ať někomu dám.
    Mám ho stále doma jak byl doručen, takže zaplacený organizér zatím nepřišel. Žádám nápravu... s pozdravem E. Stoneová

Reakce obchodu Dárky.cz

moc se omlouváme za chybu. Na základě špatné domluvy se skladem se balíček neodeslal jak měl. Nyní Vám znovu doposíláme dřevěný organizér a věříme, že v pořádku dorazí.
    Ještě jednou se omlouváme za chybu.

S pozdravem tým Dárky.cz

i přes zrušení zaplacené objednávky bala doručena ,takže smůla,zákazníku zaplatil si předem tak si trhni.....

Reakce obchodu Dárky.cz

omlouváme se, ale protože jste měli objednávku zaplacenou předem, byla velmi rychle vychystána a storno se nestihlo udělat. Pokud si produkty opravdu nepřejete, můžete je reklamovat přes náš bezplatný formulář a zaslat produkty zpět k nám: https://www.darky.cz/reklamace

S pozdravem tým Dárky.cz

Za tu cenu asi odpovídá všemu jen bohužel je to tak chatrný že to padá s dřezu takže jsem to musela stejně položit na dřez a když je tam hadra padá to takže jsem s výrobkem nespokojená

Reakce obchodu Dárky.cz

moc nás mrzí, že produkty nesplnili Vaše očekávání. Pokud Vám zboží opravdu nevyhovuje, stačí vyplnit náš reklamační formulář - https://www.darky.cz/reklamace

S pozdravem tým Dárky.cz

BYLO MI ZASLÁNO ÚPLNĚ JINÉ ZBOŽÍ. OBJEDNALA JSEM SI 24 HLAVOLAMŮ A PŘIŠLY MI 2 TOALETNÍ PAPÍRY SE SUDOKU. DOSUD SE MI NEOZVALI, KDYŽ JSEM PSALA REKLAMACI.

Reakce obchodu Dárky.cz

omlouváme se za zdržení s vyřešením reklamace. Včera jsme Vám zaslali správný produkt. Nejpozději tedy do 2 pracovních dnů máte hlavolam doma.

Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za objednávku.

Nefunguje

S pozdravem tým Dárky.cz

Jestliže se domluvíme na postupu v objednávce, pak když tak neučiníte, strácím chuť se s Vámi jednat. Divíte se ?

Reakce obchodu Dárky.cz

moc nás mrzí, že jsme nestihli vyhovět Vašemu požadavku. Objednávku jsme nestihli stornovat z důvodu dřívějšího vychystání ve skladu. Pokud si nějaké produkty nepřejete, můžete je bezplatně vrátit přes náš reklamační formulář: https://www.darky.cz/reklamace

S pozdravem tým Dárky.cz

• Peníze jsem odeslal. Z obchodu mi přišlo že jsem částku neuhradil. Po urgenci že část ku jsem uhradil ji dohledali. Zboží ale stále nedorazilo.

Reakce obchodu Dárky.cz

moc nás mrzí, že jsme se zpozdili s doručením Vaší zásilky. Dle kontroly se u nás zdržela z důvodu špatně zadaného VS v platbě. Poté se platbu podařilo dohledat a zásilku v pořádku doručit na Vaší adresu.
    Děkujeme za objednávku a hodnocení.

S pozdravem tým Dárky.cz

• Hračka do vody nepoužitelná, šroubky pro vložení baterií nelze odšroubovat ani při použití několika šroubováků. Hračka skončila v koši.

Děkujeme za hodnocení.